Yıldız Haritası Analizi

Arya

Kayıtlı Üye
Yok.
Kişilik analizi dışında Batı sistemini pek tercih etmiyorum; Vedik çalışıyorum.
Bilgileriniz sol usttekiler sanırım.
Bir kategori seçerseniz siraniz gelince bakarım
Evet, bilgilerim üstte canım. Vedik daha iyiymiş sanırım karma analiz olsun, teşekkür ederim :)

Nyctophilia

Co Admin
Sevgili @Kimbuhatunyahu?

Akrep fazında doğmuş, oldukça güçlü bir karaktersiniz.
Uranyen bir haritaya sahipsiniz ki bu da sizi çok bağımsız ve nevi şahsına münhasır biri yapmakta.
Girişimci,özgüveni yüksek bir kadınsınız fakat bu egoyu ön plana çıkarmaktan ziyade sizi çevresel uyaranlara karşı da duyarlı yapıyor.Yani çevrenizde olan biten bir çok şeye hakimsiniz.Kim iyi, kim kötü,kim sahte kim gerçek...Tehlikede olan ve kurtarılmayı bekleyen masum kız çocuğu değilsiniz; tehlikeye hakim olansınız. Yakın bir zamanda hatta 2020'de Satürn mahadashasına (dönemine girdiniz) 2039 a kadar hayatınızın en olgunlaşacağınız dönemine gireceksiniz. 2020'ye kadar hayatınız epey hareketli geçmiş gibi hatta içine iki ömür sığacak kadar.Bir çok insan, bir çok yüz tanımışsınız gibi hissettim. 2020'den itibaren hayat yavaş yavaş sizin için zorlayıcı,sınayıcı olmaya başlayacak gibi.İzole olmaya başlayacağınız, dost sandığınız herkesin gerçek yüzünü göreceğiniz, topluma yabancılaşmaya başlayacağınız bir transformasyon döneminden geçiyorsunuz.Ruhsal anlamda sizi biraz yıpratacak gibi tabii ki güzel enerjiler de yok değil.Önceki yaşamınız çok sıkıntılıymış. Hatta biraz trajik bir şekilde sonlanmışa benziyor.Bir önceki enkarnasyonunuzda şiddete maruz kalma,duygusal açıdan sömürülme gibi enerjiler mevcut bu sebepten şuanki yaşamınızda içgüdüsel olarak özellikle karşı cinse karşı tanımlayamadığınız bir güvensizlik enerjisi taşıyor olabilirsiniz.Çok bağımsız biriymişsiniz. Aykırı,toplumsal gidişata duyarlı,bağlanamayan fakat şuan ki yaşamınız yani Rahunuz size diyor ki artık biraz bağımlı hale gel.Bu süreçte size ciddi anlamda zarar vermek isteyen kişiler olacaktır ki erkek olma potansiyeli de yüksek bu kişilerin. Hayatınıza soktuğunuz insanlara çok dikkat edin bu sebeple.Karmik yolculuğunuz biraz sıkıntılı ve önemli transformasyonlar içeriyor.Çocuk sahibi olmanın size çok iyi geleceğini düşünüyorum ben. Belki size yabancı geliyor olabilir bu fikir fakat karmık açıdan çocuk sorumluluğu,bağlanmak,birine güvenmek ve ona aşık olmak size iyi gelecek.Bağımsızlık ve bireysellik konusundaki ısrarcı tavrınız size sistem tarafından ceza olarak dönecektir.Bu cezalar çeşitli kayıplar olabilir,hastalıklar vs. olabilir.İnsanların karanlık yönünü iyi tanıyacaksınız hatta şimdiden tanımaya başlamış da olabilirsiniz.Özellikle bir erkeğin doğasını,kaba tabirle hayvanlaşma potansiyelini kolayca çözümlüyor olabilirsiniz. Bu da sizi kolay lokma yapmıyor fakat geçtiğiniz yollar biraz tehlikeli olacak.Buan dikkat lütfen.Venüs ve Mars'ınız kavuşmuş...Çok iyidir bu. Doğru insanı bulabilme enerjinizi yükseltir...Yeter ki siz isteyin. Peki ne kadar isteklisiniz? bunun cevabı mühim.Satürn Uranüs karesi var haritanızdaki bu bir çok şeyi özetliyor aslında.Bir yanda toplum ve gelenekler bir yanda isyankar ruhunuz...Zorlayıcı ve bunaltıcı enerjiler...Plüto sekizinci evinizde dikbala. Bu da Plütonik deneyimlere çok açık olduğunuzu gösteriyor.Peki nedir Plütonik deneyimler? Değişim,dönüşüm,acı çekeren değişim,küllerinden dahada güçlenerek doğma,cinsellik,evrenin sırları,gizemler,gizli paralar,yabancı kaynaklar,insanoğlunun kötülükle alakalı bütün çıplak hali,Kötülüğü sezme-öngörebilme,Nüfuzlu ve tehlikeli insanlar (mafyavb.) gibi temalar hayatınızda zaman zaman çokça kendini hissettirebilir.Fakat dediğim gibi hangi çılgın bana zincir vuracakmış temalarından biraz arınmanız lazım.Yoksa hayat sizin için daha çekilmez hale gelebilir.Bir kaç tane önemli tarih vereceğim şimdi size bunlara dilerseniz dikkat edersiniz.

2022: bu yıl olabildiğince maddi girişimlerden kaçının, 12. evde para evinizi gören jüpiter para kayıplarını büyütebilir. İç dünyanıza yönelmek,kendinizi daha iyi tanımak,manevi anlamda kendinize yatırım yapmak,izole olmak için mükemmel bir yıl.bu yıl sosyallikten biraz arınmak ruhunuza iyi gelebilir.Arkadaş çevreniz ile aranız açılabilir,bazı önemli arkadaşlıklarınız 2023 ilk yarısına kadar olan süreçte sonlanabilir.
2023: İkinci yarısı özellikle sizin için çok güzel. Ciddi bir ilişki,ciddi bir ilişki varsa onunla alakalı gelişen güzel olaylar vb. görülebilir.Kiloya dikkat.Kilo almaya çok eğilimli olabilirsiniz bu yıl.
ve tabi sade satii aslında 2022 yılı itibari ile Sade satiniz başladı ve 2028 e kadar da sürecek. Döneminizinde Satürn dönemi olması durumu biraz ağırlaştırabilir. 2028'e kadar olabildiğince sebat etmeye çalışın.Çevrenizde maddi manevi önemli kayıplarınız olabilir.Aile sağlığına çok dikkat etsin. Şimdiden en kolay, en hayırlı şekilde atlatabilmenizi diliyorum bu dönemi. Özellikle 2026, olumsuz ve kadersel tecrübeler açısından bu yıl çok kritik.
2024: Maddi anlamda güzel bir süreç...güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Genel olarak dikkatimi çeken konular bunlardı, iyi günleriniz olsun.