sohbet odaları

Tuvalet kağıdından tasarruf etmenin yolunu bulan kadın viral oldu

Sanem

Yönetici
Yönetici
Katılım
7 Nisan 2019
Mesajlar
1,829
Puanları
93
Konum
Bursa
Tepkime puanı
741
Tuvalet kağıdından tasarruf etmenin yolunu bulan kadın viral olduTuvalet kağıdından tasarruf etmenin yolunu bulan kadın viral oldu


Koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok insan temel ihtiyaçlarını gidermeye yöneldi. Bunlardan biri de kuşkusuz tuvalet kağıdı. Ancak bu süreçte her şeyin daha tasarruflu kullanılması gerektiğini daha iyi anladık. Avustralya'da yaşayan bu kadının tuvalet kağıdından tasarruf etme yolunu sizin de deneyeceğinize eminiz.


Facebook'ta pratik bilgiler paylaşılan bir grupta, Avustralya'da yaşayan ancak adı açıklanmayan bir kadının paylaşımı viral oldu.
iStock-157681994

Tuvalet kağıdının daha tasarruflu kullanılabilmesi için ruloyu ezen ve tutucuya bu şekilde yerleştiren kadın, bu yöntem sayesinde rulonun çok hızlı dönmediğini ve her seferinde daha az kağıt kullanıldığını söylüyor. Ve Facebook gönderisine şu notu düşüyor:
tv

Hepimiz evdeyiz ve evde çok fazla vakit geçiriyoruz. Her şeyin kullanımında artış var. Bunlardan biri de tuvalet kağıdı. Ruloyu ezmeyi deneyin, bu şekilde rulo çok hızlı dönmeyecek ve çok fazla kağıt kullanılmayacak. Hayatımızın daa zor olduğu bu dönemde hem paradan tasarruf etmiş olacaksınız hem de tuvalet kağıdı yüzünden sürekli markete gitmek zorunda kalmayacaksınız.
tv4

Söz konusu fotoğrafa binlerce yorum ve beğeni geldi. Bazı yorumlar ise şöyleydi: 'Bu kadar basit bir şey nasıl bu kadar dahice olabilir?'
'Bunu kesinlikle deneyeceğim yoksa çocuklarım rulo bitene kadar tek seferde kağıt harcıyor.'
Mynet
 

hıhım

Bronz Üye
Katılım
26 Kasım 2014
Mesajlar
2,026
Puanları
48
Tepkime puanı
75
Bazı yorumlar ise şöyleydi: 'Bu kadar basit bir şey nasıl bu kadar dahice olabilir?'

yani ne desem bilemedim ama sanırım ayakkabı boyamak için bile fazla bu beyinler
 

İki nokta

Gümüş Üye
Katılım
13 Şubat 2014
Mesajlar
6,772
Puanları
63
Yaş
112
Tepkime puanı
184
4 katlı olanından kullansın daha az harcar ruloyu ezmek nedir ya..
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)

Üst