sohbet odaları

Toplu BAN AFFI Hk

Toplu BAN AFFI Uygulansin mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Majik

Bronz Üye
etiket yapıldığı için söylüyorum imam hatipler kapatılsın, banlar açılsın.

hahahah

Bronz Üye
İyi de konu içeridiğinde ''tekrar banlanmayacağı, asla ban atılmayacağı'' gibi bir durum söz konusu değil ki? O yöne doğru serzenişte bulunmanızı anlayamadım ben. Tamamen hali hazırda uzun süreli ceza alan üyelerin banının kaldırılıp/kaldırılmaması tartışılıyor. Sizin kastettiğiniz ''ceza-i yaptırım uygulanmaması meselesi, başka bir tartışmanın konusu...

Bir çok arkadaş fikrini iyi/kötü fbelirtmiş. Şöyle baştan,aşağı bir süzdüğümde evetçi arkadaşların sayısı azımsanmayacak kadar, fakat yukarıda ki ''oy verme'' seçeneğini kullanmayanlar da var. Yüzdelik olarak ''Hayır''dan geride. Yetmez ama evetçi arkadaşları oy kullanmaya davet ediyorum, bari bu seferlik yüzümüzü ak çıkarın.
Ayrıca sandıklara sahip çıkalım...
Söz konusu forumdan uzaklaşmasını istemedikleri, sevdikleri arkadaşları olunca bu tarz konular hep açılıyor. O yüzden tekrara duseceklerine ban mevzusu kaldırılsın hem samimiyetsizlikleri de bu denli göze batmamış olur. Bu konuyu açma sebepleri evet ortada ve bizlerden de fikir beyan etmemizi istemişler bende fikrimi belirttim bunda abes ya da alakasiz bir şey yok. Madem sandıklara sahip çıkalım diyorsunuz hay hay, hayır yönünde oyumu kullandım şuan. Ayrıca sevgili juju çok güzel özetlemiş,buyrun.

Yani her zaman kimseye ban atılmaması, herkesin herkese istediğini diyebilmesi taraftarıyım. Ancak daha önce banlanan arkadaşlar için ben bu teklifi yaptığımda ama onlar bizim anamıza bacımıza laf etti dediniz. Ana bacıya laf eden adamların burada işi yok dediniz. Ha sadece sizinki ana-bacı sanırım. Ya da forumda konu açan aktiflik sağlayan biraz da sevdiğiniz insanlar banlanınca mı acaba af söz konusu oldu? Ay görüyorsunuz aklıma kötü kötü fikirler geliyor. Bence ankete bir şık daha koyun. Farketmezciler. Ben olsam bana farketmez derdim.

AspavA

Webmaster
Affeden tarafın bizim tarafımız olması her zaman için bizim kişilere bağlı kalmadığımızı büyük bir platform olduğumuzu gösterir. her insanın 2. bir şans hakkı vardır, tabi ki bu af durumu herkesi kapsamamak kaydı ile böyle bir af getirilse güzel olur.

Run

Özel Üye
Ban meselesinden farklı olarak birşey söylemek isterim. Kadrolu aktrol alımı yapılabilir. Uğraşacak kimse olmayınca canım sıkılıyor
Abicim Twitter'da Cemile hanım var, kendisi ile konuştum profesyonel trol olur. Üye kaydını yapacak, gelince bir selam verirsin. Dün 286 bin dislike yüzünden biraz gergin bilgin olsun.

- banlı kaç kişi var yönetim bilgilendirme yapsa iyi olur aslında. Zaten çok fazla kişi olduğunu düşünmüyorum.

Şüheda

Bronz Üye
Kim niye banlı? Onu bilip ona göre cvp verelim,) her şey bir yana da
forumun renge ihtiyacı var sıkıldık. Açılsın.

Eugène

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Ban meselesinden farklı olarak birşey söylemek isterim. Kadrolu aktrol alımı yapılabilir. Uğraşacak kimse olmayınca canım sıkılıyor
yıllar sonu itirafı. abi aktroll yapılanma, sözlükler ve twitter kadar forumları ciddiye almadıkları için buralarda takılmıyorlar. çatıştığın insanlar çoğu zaman gerçekten öyle düşünen bir avuç insandı. bence mazhar osman'lık vakalardı ama yine de gerçek insandılar yani. geri kalan kısmı da "kim kaldı bir şakayla sakat?" düsturuyla, çoğu zaman muhalif, şakacı üyeler ve onların yan çarlarıydı. aramızdan birileri aktroll numarası yaparak, açığı kapatmayı denedi yani. kaosun köpeğiyiz. yan çarı/çarları olmayan eski üye yoktur herhalde.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Yorumlarin tamamini okudum en cok begendigim “ bir daha kufur etmeyeceklerini garanti ederseniz acin banlari oldu “

Mukemmel bir yorum, @hahahah tebrik ediyorum seni hatta ayakta alkisliyorum. Bu sekilde bir dusunce yapisina erisebilmek icin gercekten yetenekli olmak lazim.

Sizin karin agrinizin sebebi fi tarihinde arkadaslarinizin banlanmasidir, bu kadar saldirgan davranmanin alemi yok, mukemmel dostlariniz nereye gitse banlanan tipler zaten. Kendinizi neredeyse yahudiler gibi ustun irk ilan edeceksiniz, biz burada buna musade etmiyoruz, kusura bakmayiniz.

Burada uyelerin bizzat iyiniyetli yazilarina kayitsiz kalmak istemedik konu actik, neden? Cunku ortak kullanim alani burasi beraber vakit geciriliyor yapilan islemden alinan sonuclara karsi bakis perspektifi nedir gormek istedim.

Kismi bir ban affi uyguladik, reklam yapan veya forum yonetimiyle ters dusen forumdaki uyeleri isin icine karistirmayan arkadaslarin girislerinde duzenleme yapildi.

Buradan etiket etmenln luzumu yok, ama forumdaki sahsi meseleler ve galiz kufurler yüzünden banlananlari acmamak daha dogru olacaktir.

Yinede bir sure daha konuyu acik tutacagim, ciddiyetle fikrini belirten arkadaslarimiza cok tesekkur ederim.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Arkadaslar, rica ediyorum saygisizlasmayin.

Gorus belirtirken hakaret etmeyin, insanlari sozde assagiliyorsunuzngibi geliyor. Sadece kendinizi kucuk dusuruyorsunuz.

Ciddiyetle yorum yazan arkadaslara tekrar tesekkurler, konu basligi kilitlenmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 7, Misafir: 17)