sohbet odaları

Tightlighting nedir?

Sanem

Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Tightlighting nedir?
Güzellik tutkusu sınır tanımıyor. Amerikalı kadınlar, ünlü yıldızlara benzemek için ‘tightlighting’ yani kişiyi baştan aşağı değiştiren estetik paketini yaptırıyor.

Tightlighting nedir?

Şimdilerde trend, tüm hatlarıyla ünlü yıldızların vücut ölçülerine sahip olmak. İngiliz Independent’ın haberine göre, ABD’de çok sayıda kadın Bella Hadid, Kendall Jenner, Jennifer Lopez veya Angelina Jolie gibi kalça, kol ve bacaklara sahip olabilmek için “tightlighting” adı verilen estetik cerrahi müdahaleye razı oluyor.
Kişinin vücut formunu baştan aşağı değiştiren tightligting paketleri kalça kaldırma, baldır implantları, konturlama ve liposuction uygulamalarını içeriyor. Kollar ve bacakların incelmesi için yağlar aldırılıyor ve deri gerdiriliyor. Kadınlar en çok Bella Hadid’in ölçülerini tercih ediyor. Mükemmel sonuç için de defalarca ameliyat oluyor, uzun ve ağrılı nekahat dönemi geçiriyor. Paketler en az 7 bin sterlinden (35 bin TL) başlıyor.

Bella Hadid'in öncesi ve sonrası
Dünyaca ünlü manken Bella Hadid'in estetik operasyon geçirmeden önceki fotoğrafları...

Fotoğraf 2009 yılında Sunnybrook Horse Show'da çekilmiş. Bela henüz 13 yaşında. Neden bir at yarışında diye soracak olursanız Bela Hadid'in şampiyon bir binici olduğunu bilmiyorsunuzdur. Biz de bilmiyorduk...

13 yaşında birine göre sizce de çok işi yok mu? Kariyerine erken başlayan Bela Hadid'in 2009'da çekilen bu fotoğrafı bir yarış sonrasına ait... Kazanmış gibi.

2010 yılında Bela 14 yaşında...

Bella Hadid'in bu fotoğrafı plastik cerrahi öncesinden. Bir fotoğraf sonra burun estetiğinin bir insanı nasıl değiştirdiğine şahit oluyoruz... Yıl 2010.

Ve yıl 2014... Tek kelimeyle büyük değişim! Burun estetiği ameliyatı geçiren Bella'nın geçen 4 sene içinde pek fotoğrafı bulunmuyor. Estetik operasyonun etkileriyle yüzünde açıkca belli oluyor Daha dolgun dudaklar, zarif bir burun

Yaşı ilerlemeye başladıkça daha olgun hatlara sahip olmaya başlayan Bella Hadid'in bu fotoğrafı 2016 yılından. Ten rengine dikkat

Ve 2017! Estetik ameliyatla başlayan değişimin geldiği son nokta. Bir burun estetiği ve belki biraz dudak dolgusundan sonra Bella Hadid çok iyi gözüküyor. Sağlıklı beslenme, spor ve uyku düzenine dikkat eden ünlü manken uzunca bir süre gündemde kalmaya devam edecek gibi.

Alinti

ismail89

Bronz Üye
Sibel Can gibi olmak isteyenler pamuk mu doldurtacak her yarine?

ismail89

Bronz Üye
Herkesin zevki farlı.

GeN

E = mc²
Yönetici
Moderator
Estetikle hiç işim olmadı, olmaz da umarım.

Lefty

Emektar Üye
Mükemmel sonuç için de defalarca ameliyat oluyor, uzun ve ağrılı nekahat dönemi geçiriyor.
Başka birine benzemek ya da birilerine kendimi beğendirmek için asla böyle bir eziyeti göze alamazdım ayrıca ilerleyen yıllarda doğal olmak ya da kendine ait bir tarz yaratmak, çok büyük ayrıcalık olacak çünkü sokakta yürürken karşılaşılan çoğu kadın ya da erkek neredeyse birbirinin aynı görünüme sahipler ve bu bana çok tuhaf geliyor.

Stockholm Sendromu

Bronz Üye
Nasıl mutlularsa öyle olsunlar,karışmayın bi.
Benim de bazen bir yerlerim pireleniyor burnumu şöyle kaldırtayım, hokka yapayım diyorum ama çabuk geçiyor. Seviyorum canımın içini.sdlfjk

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)