sohbet odaları

Teşekkürler..

Grifikir

Altın üye
çevrimdışı olup okuyor kesin bak demedi demeyin ksjdks

şaka bi yana görüşler farklı olsada iyi ve zeki bir abimizdin üzdü bu

Prodesmotes

Bronz Üye
Empati falan demissin de keske kendin de cabalasaydin o konuda. İfade ve elestiri anlayisimiz cok farkli oldugu icin yorumlarından hic hoslanmiyordum açıkçası. Yine de kimse bu şekilde gitsin istemem.
Yani illa gidilecekse de karamurad da gitse keske :/
Bunu çerçeveleyip duvara asın.

Lena

Gümüş Üye
Kim kizdirdi adami.

Almi

Gümüş Üye
Aah ah climax bey... ekÅŸi de takip ediyorum ama orada buradan daha sakin duruyor :aeg:

malumatfuruş

Gümüş Üye
az da olsa iletisimimiz var hala ama ben de ozluyorum dogrusu. her seyiyle cok sever, sayar, saygi duyar ve samimi bulurum. canim climax.

Alavarez

Gümüş Üye
Bu konu altında cahiller utansın diye climax reyize her gün bir çiçek sunalım.

Elmas Üye
halen onlaynım

Alkollerin Efendisi

Bronz Üye
Gezegenin kendisi etrafında döndüğünü zannedenlerden biri daha. Gideceksen git, bırakacaksan bırak, ne anlatıyon allasen.
sanki sigarayı bırakıyor, sanki alkolü bırakıyor sanki uyuşturucuyu bırakıyor. Girmezsin olur biter bırakmak nedir.

ilahimorluk

Bronz Üye
Toplumsal kutuplasmalarin giderek arttığı bu zamanlarda biraz daha saygı ve empati rica ediyorum sizlerden.
Yani bunu da sen diyon ha cli xd bende sexli mexli itiraf var sandım girdim içeri ne hayaller kurmuştum oysaki

• Haha
Tepkiler: GeN

Süreyya

Platin Üye
Not: cok aktif kullanmam ama ulaşmak isteyenler için Twitter: @epilepticseizur

Kulumsu??

GeN

E = mc²
Yönetici
Kategori Sorumlusu
İnsanoğlu işte...

Hatem

Altın üye
Kimse kimseyi anlamaya çalışmıyor.
Her farklı düşünceyi saldırı olarak görüyor
.

)):

Hannibal

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Ancak bu kadar guzel anlatilabilirdi.tabi anlayana :( tabiki kimse kimseye iyi olmak zorunda degil.ama ben ayrim yapmaksizin birilerini anliyor ve saygi gosteriyorsam,karsimdakinindende bunu beklerim.ha gostermiyormu buda onun kisiligi diyelim.herkes kendine yakisani yapar.

Lefty

Emektar Üye
Kisa kesecem..

Geriye dönüp bakınca çok uzun zaman olduğunu farkettim.
7000 e yakin post olmuş.
Kimseye bir şeyler dikte etmek olmadı amacım. Ama kişisel etkileşimler farkli görüşleri yakinlastirabilir diye düşündüm belki. Biraz daha düşünen sorgulayan bireylerler, birlikte yaşamak için minimum ortak payda oluşturabilir sandım.

Yanılmışım..

Havanda su dövmek gibi..

Kimse kimseyi anlamaya çalışmıyor.
Her farklı düşünceyi saldırı olarak görüyor.

Yani bir bardağa okyanus doldursan da bardagin alacağı sadece kendi hacmi kadar dostlar.

Toplumsal kutuplasmalarin giderek arttığı bu zamanlarda biraz daha saygı ve empati rica ediyorum sizlerden.

Hiç birşeyin fanatiği olmayın. Rakip takım da olsa iyi futbolu alakisliyin. Bilime inanın. Tecrübeye saygı duyun. Egitime önem verin. İdeoloji iyidir. Ama sizi esir etmesin. Sevin sevgilin. Yaşama değer verin.
Tespitler çok doğru ve bu yazı sanal ortamın insanı nasıl yorduğuna iyi bir örnek teşkil etmiş.
Zaman zaman ben de aynı bıkkınlığı hissediyorum çünkü yazdıklarınızı geniş açıdan ele alabilecek insan sayısı çok az ve genelde kendi ön yargılarından bağımsız bakamıyor, üstelik asla söylemediğiniz şeylerle itham edip canınızı sıkıyorlar. Paylaşmak ya da kendine bir şey katmak için değil de ön kabullerini dikte etmek için bulunan insan sayısı ne yazık ki bu tip ortamlarda çok fazla.
Kendi adıma hiçbir gruba ya da ideolojiye bağlı değilim ve böyle çok daha özgür hissediyorum.
Güzel bir paylaşım olmuş, yazıda kendi sitemimi gördüm.
Ortamı bozan en önemli etken de troll hesaplar ve bunlara teknolojik ilerleme sebebi ile engel olunamamasıdır. Bir üyelik değil, beş üyelikle yazanlar var.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 4, Misafir: 18)