sohbet odaları

Sorgu Odası Yirmi Altıncı Hafta Konuğu No1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Merhaba Değerli IRCFORUMLARI.com.tr Üyeleri,

Yirmi altıncı haftanın sorgu odası konuğu sevgili arkadaşımız @No1

Hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun sorguya...

Unutmadan,
Şeffaf ve mantıklı sorular sorarak tatmin edici cevaplar alabilirsiniz.
Bölümün adı sorgu odası diye,goygoy ve hakaret boyutuna varacak cümleler yazanlara gerekli işlemler yapılacaktır.
Sonra yok ben duymadım demek yok.
Konuşurken olduğu gibi yazarken de her cümlenizden sorumlu olduğunuzu ve karakterinizi yansıttığınızı unutmayın.

Sorgu başlasın...

Run

Özel Üye
Selam kardeşim, seni tanımayan kişiler için biraz kendinden bahseder misin?

Askerlik sonrası neler değişti, gelecek ile ilgili planların neler.

Forum hakkında ki düşenlerin neler?

• Beğen
Tepkiler: No1

huri

Bronz Üye
Tebrikler. Arkadaşlar soru sorar mısınız?

• Beğen

Sanem

Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Merhaba canim, tebrik ederim bende bir kac soru sorup köşeme cekileyim;)

Sence herkes ikinci bir şansı hak eder mi?
Hangi konularda paranoyaksın?
Kötü huylarin nelerdir? Ya da hangi huylarini sevmiyorsun?

• Beğen

No1

Beyaz Zenci
Yönetici
Yönetici
Selam kardeşim, seni tanımayan kişiler için biraz kendinden bahseder misin?

Askerlik sonrası neler değişti, gelecek ile ilgili planların neler.

Forum hakkında ki düşenlerin neler?

Aleykum selam Run

İsmim ozan adana' da yaşıyorum yaşım 27 optisyenim kendi meslegimde ilerlemeye çalışan birisiyim.

Askerlik sonrası neler degişti; herşey degişti diyebilirim sana öncelikle düşüncelerim hayata bakış açım mesela bu yaşıma çok hızlı yaşadım bazı şeyleri şimdi daha durağan bir yapıya büründüm.Gelecek ile ilgili çok planlarım var öncelik olarak bir kendime gelmem gerek askerlik psikolojisini atamadım daha üzerimden planlarım tamamen mesleki hayatımla alakalı

Forum ile ilgli düşüncelerim ise ben bu forum için rakip forumdan ilk defa hayatım boyunca ban yedim bu kadar forumlarla haşır neşirim ve hayatım boyunca ilk defa ban yedim. bunu @X de biliyor zaten bu foruma değer veriyorum ben bu foruma değer verdigim için zaten çogu çevremdeki arkadaşlar bana karşı çıktılar bazıları ile konuşmadık bazıları ile halen trip ve tavır alıyorum.Askerde iken X e ben dedim dönünce yanındayım diye oda sagolsun tabiki gel başımın üstünde yerin var dedi kendini topla yerin hazır dedi sonuç olarak buradayım burayı ve kelebek org a katkı vermeye geldim yaklaşık 5 6 yıldır aktif olarak seo calısmaları yapıyorum elimden geldigi kadar da kelebek org ve burası için seo arge departmanına desteklerimi vericem burası büyük bir forum daha da büyük bir platforma dönüşecek eminim.

• Beğen
Tepkiler: X

Lefty

Yazar
Merhaba @No1

Gündemden bir soru sorayım; Kovid-19 hakkında düşüncelerin nelerdir ve bizleri nasıl bir süreç bekliyor?

No1

Beyaz Zenci
Yönetici
Yönetici
Merhaba canim, tebrik ederim bende bir kac soru sorup köşeme cekileyim;)

Sence herkes ikinci bir şansı hak eder mi?
Hangi konularda paranoyaksın?
Kötü huylarin nelerdir? Ya da hangi huylarini sevmiyorsun?
Mrb güzel bayan teşekkür ederim,

Herkes ikinci bir şansı hak etmez dicem sana ben çogu kez ikinci bir şans için çabaladım ama hak etmemişim ki o şansı elde edemedim.Yani Herkes hak etmez hak edeni ayırt edebilmek te Büyük bir şans olur bence insana

Paranoyaklık şöyle söyleyim;Ben insanları kıramam çünkü bunu hani başka yerlere çekmek degil de ben çok farklı büyüdüm bir evladın 2 aynası vardır bir anne iki baba ben onlardan aldıgım terbiye ve derslerle insanları kıramıyorum açıkcası onlarda zaten kırmaz paranoyaklık ise karşımdakini kırdım mı kırmadım mı hep muamma da kalıyorum paranoyaklıga dönüyor bir zaman sonra

1 tane kötü huyum var hayatımdan çok kolay insan çıkarabiliyorum.Kestirip atmak bana göre çok kolay.En sevmedigim huyum bu elimde degil.

No1

Beyaz Zenci
Yönetici
Yönetici
Merhaba @No1

Gündemden bir soru sorayım; Kovid-19 hakkında düşüncelerin nelerdir ve bizleri nasıl bir süreç bekliyor?
Bu virüs herkese bulaşacak kimse bana bulaşmasın aman maske takayım aman kolonya aman dezenfektan yok öyle bir dünya,Herkese bulaşacak virüs bagısıklık kazanacak grip gibi olacak ileriki evrelerde grip olduk gibi terimler kalkıcak korona olduk maalesef düşüncem bu.Bu hastalıgı ben o kadar abartmıyorum neden dersen söyle bir istatistiklere baktıgım zaman evet bulaşıcı ve çok kolay bulaşan bir virüs olarak gözükse de öldürücü yanı cok az bu gayet iyi umarım geçicek ve dünya bu lanetten kurtulacak.Bizleri bekleyen süreç hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ben halen alışamadım askere gitmeden önce böyle bir lanet yoktu geldim yani gerçekten ben sivil hayata alışamadım sizler alışmışsınız ama bana cok acayip geliyor umarım kısa bir sürede alışırım

YaRen

Kayıtlı Üye
OoOo Ozii :)) konuya ne ara tıkladım ve kendimi burada buldum bilmiyorum. Anlık bir telefon kilitlenmesi üzerine cift tıklamalar sonucu olsa gerek :D gelmişken soru sormadan çıkmayayım Pp
Nasıl bir karaktere sahip olduğunu çok iyi biliyorum Cansın.. Ben özel bir soru sorayım :D
Birlikte olduğun/olacağın kişi ile ortak nokta olarak belirtebileceğin 3 şeyin neler olmasını isterdin ??

• Beğen

No1

Beyaz Zenci
Yönetici
Yönetici
OoOo Ozii :)) konuya ne ara tıkladım ve kendimi burada buldum bilmiyorum. Anlık bir telefon kilitlenmesi üzerine cift tıklamalar sonucu olsa gerek :D gelmişken soru sormadan çıkmayayım Pp
Nasıl bir karaktere sahip olduğunu çok iyi biliyorum Cansın.. Ben özel bir soru sorayım :D
Birlikte olduğun/olacağın kişi ile ortak nokta olarak belirtebileceğin 3 şeyin neler olmasını isterdin ??

1 Olmazsa olmazim Rap dinlicek benimle beraber cunku ben rap muzik hastasi birisiyim icra ediyorum da zaten

2 cesur olacak cesur ve yurekli benim gibi,korkak kizlardan hoslanmam

3 Ben Ataturkcuyum milliyetciyim bayrami vatanimi seviyorum herkes gibi fakat bende daha fazlasi ulkeme aşigim bunlarin hepsini taşimasi gerekiyor.

Son düzenleme:

İnsomnia

Bronz Üye
Merhaba.
1-Bir gününü nasıl geçiriyorsun? Neler yapıyorsun? İnsanlara neler önerirsin hobi olarak?
2-Forumu nasıl buluyorsun?
3-Kitap okur musun? -okursan ne tarz-
4-Bana bir şarkı hediye eder misin?
5-Olmazsa olmazım dediğin bir şey var mı? -varsa ne-
6-Ne iş yapıyorsun? İş yaşamında kendini nerede görmek istersin?
İstediğin sorudan başlayabilirsin, başarılar dilerim (:

• Beğen

No1

Beyaz Zenci
Yönetici
Yönetici
Merhaba.
1-Bir gününü nasıl geçiriyorsun? Neler yapıyorsun? İnsanlara neler önerirsin hobi olarak?
2-Forumu nasıl buluyorsun?
3-Kitap okur musun? -okursan ne tarz-
4-Bana bir şarkı hediye eder misin?
5-Olmazsa olmazım dediğin bir şey var mı? -varsa ne-
6-Ne iş yapıyorsun? İş yaşamında kendini nerede görmek istersin?
İstediğin sorudan başlayabilirsin, başarılar dilerim (:
1- Günümü iş ve hoby olarak yaptıgım müzikle geçiriyorum alt yapı müzik yapıyorum söz yazıyorum kayıt alıyorum begenmiyorum siliyorum bir daha yazıp bir daha kayıt alıyorum günümü böyle geçiriyorum akşama dogru takıyorum kulaklıgımı yürüyüş yapıyorum.
hobi olarak insanlara sevdigi veya kendini nasıl mutlu edecekse eger o tür aktivitelerle ugraşması insanı mental açıdan rahatlatıyor.Ben Bir şarkı dinledigim de sözlere önem vermem arkada çalan beat intro nasıl kick,snare ,hihat,clap nasıl pick vocal nerde atılmış back vokal nerede kullanılmış mesela 3 gün önce gece şarkı dinliyordum cok begendim onu feyz alarak oturdum pc ye alt yapı hazırladım delice bişe biliyorum ama deliyim ne yapayım

2- Forumu biraz sönük buluyorum öz eleştiri yapmamız gerekiyor öz eleştiri yapmaz isek karşıdan gelen eleştiriler altında eziliriz.Çok banlanma var çok laf sokma var laf sokarken insan düşünmeli ben 4 4lük müyüm de laf sokuyorum karşımdakine kullanıcılar yönetimi suclar yönetim kullanıcıları her tarafta hatalı çok veryansın var forumda ben if net supervisorluk yaptım alışıgım bunlara ama veryansın ederken at gözlügünü cıkaralım umarım herşey güzel olur forum için burada aile ortamı kurmak lazım klişe bir söz biliyorum ama bunu gerçekten yapmak lazım

3- Kitap okuyorum tabiki cinayet serileri severim en son kızıl nehirleri bitirdim sonu saçma idi ama sürükleyici bir kitaptı beni benden aldı

4- Sana bu şarkıyı hediye edeyim arkadaşlarım olur kendileri ve nakarat harika alt yapıya da bayıldım açıkcası cocuklar gayet iyi işler cıkarmıs umarım begenırsın

5- olmazsa olmazım herkezin ailesidir bence aileyi geçersek olmazsa olmazım benim 2 dostum var onlarsız olmaz benim için çok değerliler.

6- Optisyenim ben ve meslegimin zirvesindeyim diye düşünüyorum fakat meslegimi sevmiyorum.Yapmak ta istemiyorum

soruların için teşekkür ederim

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Dostumuz @No1 ‘e cevaplari icin cok tesekkurler.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 2, Misafir: 23)