Sorgu odasi 47. Haftanin Konuğu X Admin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Yeniden selamlar,
Hayatınızda sizin için dönüm noktası olan hisseli bir anınızı mümkünse paylaşabilir misiniz?
(Hayatı yeniden yorumladığınız, bam teli nispetinde? Bazen sevinç bazen sızı da olsa.)
Teşekkürler.
Merhaba, bu sorunun cevabi biraz uzun, musait bir animda detayli cevaplayacagim sevgili hocam.

Yabani

Altın üye
Bu siteyi satın alacağım hepinizi süresiz banlayacağım..bir yıl önce ki konu için engellenir mi görevinizi düzgün yapın benim kürt kafa mı bozmayın

karamuratbenim

Bronz Üye
x yine arkamızdan sallamış şöyle küfür böyle hakaret diye...

benden sonra (kaldı ki küfretmedim de, ağzını topla) bir üyeyi nobran dil kullanımı ve hakaret diye üye banlayanlar acaba o gün run'ın alanen bana hakaret etmesini niye görmezden geldiniz?
yok psinoza şöyle, yok yabani böyle, ee karamurat küfürbazdır, sen nesin peki ibrahim?
adam gibi derdimizi anlatalım diyoruz yok anlamıyorsun, kafan almıyor, basmıyor.
işine geldiği gibi hareket etmeyi seçiyorsun.
beni, onu, bizi hakaret ediyoruz diye banlıyorsun; kendsine gelince çekinmeden hakaret edebiliyorsun.
şekilsiniz ya hıa.....

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
x yine arkamızdan sallamış şöyle küfür böyle hakaret diye...

benden sonra (kaldı ki küfretmedim de, ağzını topla) bir üyeyi nobran dil kullanımı ve hakaret diye üye banlayanlar acaba o gün run'ın alanen bana hakaret etmesini niye görmezden geldiniz?
yok psinoza şöyle, yok yabani böyle, ee karamurat küfürbazdır, sen nesin peki ibrahim?
adam gibi derdimizi anlatalım diyoruz yok anlamıyorsun, kafan almıyor, basmıyor.
işine geldiği gibi hareket etmeyi seçiyorsun.
beni, onu, bizi hakaret ediyoruz diye banlıyorsun; kendsine gelince çekinmeden hakaret edebiliyorsun.
şekilsiniz ya hıa.....
78C04A8C-D7FB-44F6-B40A-7162BF09FB00.jpeg
C279F65B-68CE-4B29-AEFC-A146543DEFEC.jpeg

343940C8-FCD2-4548-971B-6F97F7FD0BA2.jpeg
E8B1B95C-4F09-4D0E-8700-0EA7E1F61A3B.jpeg
7E42D6FC-A1A6-4519-9CB7-C91501B0B5E4.jpeg

Sen gercekten utanmaz bir yalancisin. Ettigin kufurler burdan köye yol olur.

Kufurlerinin bir kismini paylastim, kufur yiyen arkadaslar her ne kadar senin ne mal olduğunu bilsede ben yinede kendilerinden ozur diliyorum paylasmak zorunds kaldigim icin.

Ve kufur etmedim diyebiliyorsun, ne diyeyim tebrik ederim seni. Bu kufru sadece Runa etmis olsan anlik ofkene yenik düşerek yaptigin bir hata derdim. Bugun Run, Psinoza dun Coolumsu baska gun esekherif. Şahislar degisiyor, sadece senin kufırlerin degismiyor. Bu yeni degil ki? Ben dahil senden kufur yemeyenmi var.

Herhangi bir tartismada insanlarin annesine saldiracak kadar dusen birinin bana ahlak pazarligi yapmasi komik bile degil. Ha senin cinsin, cibilliyetin bu o ayri.

Ama onune gelene kufur edip burda bana akil vermen bende tiksinti uyandiriyor. Midemi bulandiriyorsun gerçekten. Saclariniz beyazladi hala cocuk gibi davraniyorsunuz. Senin yüzüne soylemeyemecegim bisey mi varki arkandan sallayayim.

Kullanicilara kufur eden, hakaret eden, assagilayan tepeden bakan benden saygi beklemesin. Hos senin saygi beklediginde pek yok, zaten senin gibi bir tiplemeye kim saygi gosterir oda muamma. Bu sekilde davranislar sergileyen bir insanin egitimci olmasi ulkemizin ozeti zaten.

Agzini bozup kufur ettigin surece banlanirsin. Isine geliyorsa kardeş.

Son düzenleme:

karamuratbenim

Bronz Üye
O pek kıymetli ve de toz kondurmadığın eşekherif abicinin de ettiği küfürlerin ekran görüntüsünü paylaşır mısın?
Sen de yoksa ben de var, paylaşayım istersen.

Benim kimseden saygı beklentim de yok, kimsenin sevgisine de mazhar olmak gibi bir derdim de olmadı yıllardır sanal ortamlarda.

Ülkemizin özetine bakmak için kendine de bakabilirsin. Böyle ülkede böyle yönetici işte....

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
O pek kıymetli ve de toz kondurmadığın eşekherif abicinin de ettiği küfürlerin ekran görüntüsünü paylaşır mısın?
Sen de yoksa ben de var, paylaşayım istersen.

Benim kimseden saygı beklentim de yok, kimsenin sevgisine de mazhar olmak gibi bir derdim de olmadı yıllardır sanal ortamlarda.

Ülkemizin özetine bakmak için kendine de bakabilirsin. Böyle ülkede böyle yönetici işte....
Mesele esekherif degil. Sana Coolumsu kufur ettimi? veya Findik Kocani veya Enderden kufur yedin mi. Essekte senin gibi agzi bozuk bir adam olduğu icin gonderdik burdan. Adamda en azindan seref var, ben yanlis yaptim kendimi tutamiyorum diyebiliyor.

Siz yaptiklariniza ragmen ortada hicbirsey olmamis gibi davraniyorsunuz. Buda yetmiyor yapmadim diyorsun yahu. Bak birader sinirlerin geriliyor olabilir, kendini tutamayıyorda olabilirsin. En azindan yaptiginin yanlis oldugunu kabul et, bu kurdugun cümlelerin savunulacak bir tarafi yok.

Sen bu dili kullanirken nasil bizden saygi bekliyorsun. Uslubunuzu duzeltin, kendinize ceki duzen verin. O zaman bakin bakalim nasil davraniyor yonetim size.

Üslubun, kimligindir.

Arpes

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Anlağının etrafında koca duvarlarla yaşamak ve bu duvarların varlığından dahi haberdar olmamak gerçekten çok zor gelmiyor mu? Zaman zaman olaylara bu kadar kapalı yaklaşmanın gerektirdiği çabadan yorulmuyor musun?

Not: Sorular samimiyetle sorulmuştur. İtham edilmeden cevap alabilmek adına feragatname niteliğinde beyan edeyim:
Art niyetliler, kankacılar gang, "bizim yeğenlerimizi banladınız birader" tarikatı, Sedat Peker'in yeğenleri veya başka herhangi bir grubun üyesi olmadığıma şerefim, namusum ve internet bağlantım üzerine yemin ederim.

Not 2: "Ben bu forumda 5 kişi biliyorum yeğenim" cümlesindeki beş kişiden biri olduğuma dair kuvvetli şüphem olmasından ötürü o gruba dahil olmuş olabilirim, yukarıdaki beyana şerh düşeyim.

• Beğen
Tepkiler: X

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Anlağının etrafında koca duvarlarla yaşamak ve bu duvarların varlığından dahi haberdar olmamak gerçekten çok zor gelmiyor mu? Zaman zaman olaylara bu kadar kapalı yaklaşmanın gerektirdiği çabadan yorulmuyor musun?

Not: Sorular samimiyetle sorulmuştur. İtham edilmeden cevap alabilmek adına feragatname niteliğinde beyan edeyim:
Art niyetliler, kankacılar gang, "bizim yeğenlerimizi banladınız birader" tarikatı, Sedat Peker'in yeğenleri veya başka herhangi bir grubun üyesi olmadığıma şerefim, namusum ve internet bağlantım üzerine yemin ederim.

Not 2: "Ben bu forumda 5 kişi biliyorum yeğenim" cümlesindeki beş kişiden biri olduğuma dair kuvvetli şüphem olmasından ötürü o gruba dahil olmuş olabilirim, yukarıdaki beyana şerh düşeyim.
Arpes seni son biraktigimda bizim burda Yazar kadrosundayken baska bir foruma adam devsirmeye calismakla mesguldun. Ha bisey cikmayacagini biliyorduk, yinede beraber calismak istemedigimi söylemistim sana o zaman, sonuc? Malum ne olduğunu benden iyi biliyorsun.

Yinede hosgeldin diyelim adettendir. Hayat benim hayatim, nasil yasayacagimi musadenle ben belirleyeyim.

Majestic

Beykoz'lu
Gümüş Üye
Tam 15 yıldır forum hayatım var. Bir çok projede görev aldım. Hayatımda hatırladığım sadece karamuratbenim şahsıma küfür etti.
Bana dahi ağır küfür eden bu şahıs gelmiş burada ahkam kesiyor. Seni insan yerine koyduklarına dua et.
Hayatım boyunca öğrendiğim şu ki internet üzerinden küfür eden insanlar açık açık karakter sorunu yaşıyordur. Bu insanlara acıyorum ve konudan çıkıyorum.

juju

Altın üye
Forumda kendine en yakin hissettigin kisi-kisiler kim?

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Forumda kendine en yakin hissettigin kisi-kisiler kim?
Juju merhaba. Biliyorsun sanal alem = yalan alem. Yani ben bu alemde en buyuk kaziklari en cok deger verdigim insanlardan yedim.

Şimdi deger verdiklerimin nicklerini verip kalanlarida elimden kacirmayayim diyorum. ahaha.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Tam 15 yıldır forum hayatım var. Bir çok projede görev aldım. Hayatımda hatırladığım sadece karamuratbenim şahsıma küfür etti.
Bana dahi ağır küfür eden bu şahıs gelmiş burada ahkam kesiyor. Seni insan yerine koyduklarına dua et.
Hayatım boyunca öğrendiğim şu ki internet üzerinden küfür eden insanlar açık açık karakter sorunu yaşıyordur. Bu insanlara acıyorum ve konudan çıkıyorum.
Simdi Turkiye’de yasiyoruz. Bu memleket Berkeley mezunu profesore bile kufur ettirir. Retorik olarak karsi degilim, anlamlandirabiliyorum.

Sahislari ve dahi kutsallari hedef alarak edilen küfrün tabi ki mazareti olamaz. Herkes kendine yakisani yapar dostum. Adamin biri burda benim adminime dümdüz küfrü basti. “ Sagdan ilerle “ diyerek ban attik kendini kesecekti sinirden.

Madem bu kadar şereflisin, assagilanmak zoruna gidiyor. Kendinde buradaki yoneticiye hakaret etme kufur etme hakkini nerden buluyorsun diye sorarlar adama. Bosver yani, biiz gerekeni yapiyoruz sizin yerinizede. Kotu biz olalim onemli degil. Kimsenin hakki kalmasin kafi.

Melodram

Altın üye
son mesajımı silerken çok kibar sildi, hakaret ediyor diyenler utanır mı? sanmam... (oha ben linçleniyormuşum) (aslında komikti o ama çok mu küfürlüydü...olsun napalım)
peki eskiden bugüne en en en unutamadığın, keşke olsa dediğin-eşekherif hariç- bir üye ya da üyeler var mı?

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
son mesajımı silerken çok kibar sildi, hakaret ediyor diyenler utanır mı? sanmam... (oha ben linçleniyormuşum) (aslında komikti o ama çok mu küfürlüydü...olsun napalım)
peki eskiden bugüne en en en unutamadığın, keşke olsa dediğin-eşekherif hariç- bir üye ya da üyeler var mı?
Ya insanlar zaten banlandiklarinda hemen hemen cogu zaman goygoycu kitle haric yanlis yaptiklarinin bilincindeler. Zorlarina giden sey bizim biraz kalaylayip oyle gondermemiz.

Bunu biz yaptigimiz zaman edilen kufurler hakaretlesmeler dahi unutulup ibre bize donuyor. Neden israrla benim bu sekilde davranis sergiledigimi umarim birgun anlayacaklar. Arkadaslar buradaki kullanicinin canini yakan karsisinda beni bulur, gecelerin yargici gibi adalet dagitmak degil niyetim sadece yaptiginiz yanlistan dolayi biraz sizde rahatsiz olun, bi ufak zorunuza gitsin yani. Yoksa ehe ehe ban yedim. Ehe. Deyip 2 gun sonra oyna devama donuyor is.

Gulum sende olmasan içimizi dokemeyecegiz :) esekabiyle tanistigim ilk zamanlarda sunucuda muhabbet ederken gulmekten sandalyeden dustugumu bilirim ya. ( Cok ciddiyim )

Zurnanin forumunda Hulya vardi hatirlarmisin Cansu? Fransadan bir arkadasti. Cok insanligini gordum burada gorsem sevinirim. Sympatish vardi guzel bir enerjisi vardi, Gothic, Emre , Only , ircforumlari.net den Sevda, N999 bu cocuklarin hepsi yonetim kadromuzdaki arkadaslarimizdi. Bir kismiyla hala telefonlasirim.

1 numara kim kimi gorsen en cok mutlu olursun desen sanal alemde bana bu isleri ogreten “ hocam “ şevket abi el33t ‘in yeri hep ayri kalacaktir bende.

Gorse oyle gurur filanda duymazdi yani. Bi baltaya sap olamadin mi hala buralardasin der azari basardi sanirim. ahaha.

Melodram

Altın üye
Ya insanlar zaten banlandiklarinda hemen hemen cogu zaman goygoycu kitle haric yanlis yaptiklarinin bilincindeler. Zorlarina giden sey bizim biraz kalaylayip oyle gondermemiz.

Bunu biz yaptigimiz zaman edilen kufurler hakaretlesmeler dahi unutulup ibre bize donuyor. Neden israrla benim bu sekilde davranis sergiledigimi umarim birgun anlayacaklar. Arkadaslar buradaki kullanicinin canini yakan karsisinda beni bulur, gecelerin yargici gibi adalet dagitmak degil niyetim sadece yaptiginiz yanlistan dolayi biraz sizde rahatsiz olun, bi ufak zorunuza gitsin yani. Yoksa ehe ehe ban yedim. Ehe. Deyip 2 gun sonra oyna devama donuyor is.

Gulum sende olmasan içimizi dokemeyecegiz :) esekabiyle tanistigim ilk zamanlarda sunucuda muhabbet ederken gulmekten sandalyeden dustugumu bilirim ya. ( Cok ciddiyim )

Zurnanin forumunda Hulya vardi hatirlarmisin Cansu? Fransadan bir arkadasti. Cok insanligini gordum burada gorsem sevinirim. Sympatish vardi guzel bir enerjisi vardi, Gothic, Emre , Only , ircforumlari.net den Sevda, N999 bu cocuklarin hepsi yonetim kadromuzdaki arkadaslarimizdi. Bir kismiyla hala telefonlasirim.

1 numara kim kimi gorsen en cok mutlu olursun desen sanal alemde bana bu isleri ogreten “ hocam “ şevket abi el33t ‘in yeri hep ayri kalacaktir bende.

Gorse oyle gurur filanda duymazdi yani. Bi baltaya sap olamadin mi hala buralardasin der azari basardi sanirim. ahaha.
ben tabii konuyu yine o konulara getirmek istemedim, takılmıştım da şimdi birileri okuyup bambaşka anlamasınlar diye gerekeni yazayım...
bu banlanma mevzularında ben seni tamamen haksız bulmuyorum aslında, üyeleri de haksız bulmuyorum. bazı banların çok gereksiz, ortamı durduk yere geren banlar olduğunu düşünüyorum ama bazılarının da duruma göre çok yerinde olduğunu. bence banlananların hepsi için konuşamam ama bir kısmı evet kendilerinin ne yapmaya çalıştıklarının bilincinde olarak banlanıyorlar ve aslında sen bu konuda haklıyken sadece ban nedenine ağır bir kelime, hakaret içeren bir yorum yazdığın için bütün haklılığını kaybediyorsun. çok basit bir çözümü de var üstelik, dibine kadar haklı bir bansa eğer dümdüz banlayıp geçip, kendi yorumunu katmazsın mesela ve haliyle herkes susar. bu konu çok uzuyor diye aslında bir şey demek de istemiyorum da, bazı niyetlerin kötü olduğu biliniyorsa önlemi daha uzun süreli almak en güzeli olur ama her güleni, her eğleneni sanki bir tehditmiş gibi algılamamak da lazım. dediğim gibi arka planlarını da biz bilemeyiz, biz sadece üye gözüyle değerlendiriyoruz, dışarıdan gördüğümüz kadarıyla. ama özetle en güzeli senin herhangi bir banda kişisel yorumunu katmadan uzaklaştırman ve banladıktan sonra da ekstra bir yorum yapmaman. çünkü bazen kişilerle karşılıklı bir problem olduğunda banlanan gidiyor ama geriye kalan üyeler o banlananla ilgili mesela kocaman bir post okuyor ve yine yorumlar, kaoslar, gerginlikler. üyelerin bütününü ilgilendirmeyen bir mevzu yüzünden yine üyeler geriliyor aslında. hakarete, küfre kayıtsız kal demiyor kimse ama öyle yaklaşana öyle karşılık vermek konumun gereği yanlış oluyor diyeyim. işi zorlaştırmak yerine çok basit olan çözümlere odaklanıp, bu değişimi sağlayabiliriz bence diyerek yorumumu bitiriyorum. bu dönemde böyle aktif üyesi bulunan ve hala güncelliğini koruyan bir foruma sahip çıkmak lazım, bu keyfi sürdürebilmek açısından.

eşekherifle ilk tanıştığımız dönemde ben de kendisiyle çok eğlendim, çok karşılıklı şiirler yazıp paylaşmışızdır ama yaşlılığın etkisiyle midir yoksa ortamın değişmesiyle mi bilmem ama bi huysuz, bi terbiyesiz hallere büründüğünü düşünüyorum. bu ortamda ilk tanıdığım haliyle kalmamasının hayal kırıklığı da diyebiliriz ona, yoksa ne kadar eğlenceli dönemleri olduğunu bilmeyen yoktur ki çoğu da o dönemler hatrına kendisine hala saygı duyar, sevgi besler.

evet hülya diye bir nick anımsıyorum, akıllı yorumları olan bir insandı. sympatish gizem miydi adı sanki öyle kalmış, o da çok enerjikti. emre, only sahi onlar nerede? emre beni buraya çağırıp kayboldu, kulaklarını çekelim bence ayıp... :D n999'u da yanlış hatırlamıyorsam fotoğraf çekimleriyle hatırlıyorum. aranjuezler, cafeinler... bi ara gelmişlerdi buraya ama kayboldular. güzel enerjisi vardı eskilerin gerçekten. blazeofglory abimiz gelsin yazsın çizsin isterdik.

Melodram

Altın üye
gözlerim bozuktu daha da bozuldu. dünyagöz masrafımı x karşılasın.
ben de konuyu açmak istemedim yine ne güzel gerilerde kalmıştı ama açıldı... hayır şimdi bunu okuyup da fişnikçilik falan olur aman aman... zaten saçlarım beyazladı daha uğraşamam. canı sıkılan çeksin gitsin kardeşim biz gittik kimse de ölmedi... sjhsj ne alaka bi anda yükseldim. üf...

juju

Altın üye
ahaha biliyorum aşkımsu gene harika açıkladın. ben bi eşekherife giydirecektim de vazgeçtim. ayrıca doğru dedin..biz gidince ölmediklerine göre siz gitseniz içleri bile titremez. heeey yavrum hey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...