sohbet odaları

Sindy

CariSma

Kayıtlı Üye
Sindy ben eski siteden Dj-CariSma che zamanında nerdesin sen yada senmisin o dj kanal sayibi chede yardımcındı

Aze

Özel Üye
Sindy vardı bir tane. Çok temiz kalpli bir kadındı. Evlendi, cocuğu olmustu sanırım. Bir ara bebesiyle fotoğraf paylaşıyordu sonra hiç görmedim... Sen hatırlarsın @Run

CariSma

Kayıtlı Üye
Nasıl anlamadım evet öğleydi bana çok yardımi oldu sağolsun kardeşimdir benim her daim sindy

• Beğen
Tepkiler: Aze

Run

Özel Üye
@Aze hanım memleket Sindy kaynıyor, söylediğin kişiyi hatırlıyorum. Ama şimdi her forumda her chat sitesinde var bir Sindy.
Umarım seni evli, mutlu, çocuklu görürüm canım. Kucağında bebek ile at bir fotoğraf, burnu nasıl da güzel olur. Çeyreği burnuna takacağım.

CariSma

Kayıtlı Üye
Eyv eyv nereye düştüm ben sadece yapilan iyiliği unutan biri deyilim artı sizin gibide düşünme tarzım yok

Run

Özel Üye
Ya ben bu konuda olayı anlamadım ahahaha. Birisi tercüme etse lütfen, birini mi arıyoruz ne yapıyoruz, geçmişi mi yad ediyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Aze

Aze

Özel Üye
@Aze hanım memleket Sindy kaynıyor, söylediğin kişiyi hatırlıyorum. Ama şimdi her forumda her chat sitesinde var bir Sindy.
Umarım seni evli, mutlu, çocuklu görürüm canım. Kucağında bebek ile at bir fotoğraf, burnu nasıl da güzel olur. Çeyreği burnuna takacağım.
Forumda takılan ya iyi kızdı çok sicakkanliydi fotoğraf atıyordu foruma hep. Chat kısmını bilmiyorum çok, ama oradaki nickler efsaneydi barbie_22. Ben olsam barbie nickini kullanırım barbie bebekleri daha sağlam oluyor kuzenim alırdı bana çocukken...
Bebem olursa 5 yaşlarında estetik ameliyat yaptırmayı düşünüyorum. Ay azenin kızınin burna bak borazan gibi demesinler....

Aze

Özel Üye
Ya ben bu konuda olayı anlamadım ahahaha. Birisi tercüme etse lütfen, birini mi arıyoruz ne yapıyoruz, geçmişi mi yad ediyoruz.
Aaa dur dur karıştırdım pardon benim dediğim barbie. Sindy sarışın olandi özür

Run

Özel Üye
Forumda takılan ya iyi kızdı çok sicakkanliydi fotoğraf atıyordu foruma hep. Chat kısmını bilmiyorum çok, ama oradaki nickler efsaneydi barbie_22. Ben olsam barbie nickini kullanırım barbie bebekleri daha sağlam oluyor kuzenim alırdı bana çocukken...
Bebem olursa 5 yaşlarında estetik ameliyat yaptırmayı düşünüyorum. Ay azenin kızınin burna bak borazan gibi demesinler....
Sindy nickini alan bir kadının kötü olma şansı yok. Saftirik olur muhtemelen, yani bir insan neden Sindy nickini alır ki. Sindy bebekleri mi güzel Barbie mi? Yalnız nicki alanların ortak özellikleri çirkin olmaları.

Aze

Özel Üye
Sindy nickini alan bir kadının kötü olma şansı yok. Saftirik olur muhtemelen, yani bir insan neden Sindy nickini alır ki. Sindy bebekleri mi güzel Barbie mi? Yalnız nicki alanların ortak özellikleri çirkin olmaları.
Ya sus ne diyorsun sanane ayıp. Barbie çocuğu olandi karıştırdım. Sindy sarışın vardı iyi kız o da. İkisini de severdim uzaktan uzağa. Böyle yazma sana çirkin gelen başkasına dünya güzelidir. Bak evlenmisler sen ağla...

CariSma

Kayıtlı Üye
Ya kendinizi olaya veriyosunuz avel avel konuşuyosunuz biras kendinizi olaya verin ben diyorum van doğuda siz diyosunuz istanbulda azcık olaya verin kendiniz azcik :D

Run

Özel Üye
Güzel kardeşim o deyim "aval aval bakmak" ve ben o sözü çok severim. Doğru kullan lütfen birisi bana söyleyince de kızmam. Senin dediğin "avel" üreme demek canım. Neyse konumuza dönelim. Bu kişi hakkında biraz daha ipucu vermen lazım. Kâhin değiliz şeker çocuk.
Burada bir Sindy var dj kendisi, ayrıca Tekirdağ'lı.

Yabani

Gümüş Üye
Sindy sindy eşeğe bindyy gitty

CariSma

Kayıtlı Üye
Güzel kardeşim o deyim "aval aval bakmak" ve ben o sözü çok severim. Doğru kullan lütfen birisi bana söyleyince de kızmam. Senin dediğin "avel" üreme demek canım. Neyse konumuza dönelim. Bu kişi hakkında biraz daha ipucu vermen lazım. Kâhin değiliz şeker çocuk.
Burada bir Sindy var dj kendisi, ayrıca Tekirdağ'lı.
Gülcinmi adi neyse boşver vazcaydim

huri

Bronz Üye
Tanıdığın biri ise git sosyal medya hesaplarından iletişim kur, ne saçma konular açılıyor yine.

Eugène

Bronz Üye
32f216sız.png

tomris-oguzalp-oldu-kucuk-besleme-oksuz-kaldi_69305_b.jpg

niye saçma konular açıyorsunuz???!!?!?!!?! kızıyor huri.

Larien

Prenses Üye
Sindy bebekler vardı, barbielere göre ayakları büyük ve göğüs kulbu küçüktü, o sebeple ikisinin ayakkabılarını ve elbiselerini değiştiremezdim... tşk

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Aynen buradaki @Sindy ismi gülçin
Birde ayrıca Sinoplu olan sindy vardı ismi aybuke

Ancak foruma üye olan sindy dj yardımcılığı yaptimi bilmiyorum ama diğeri yaptı.
Bununla beraber buradaki sindy sanali bıraktı
Diğeri ise bosver
Gülcinmi adi neyse boşver vazcaydim

Son düzenleme:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 2, Misafir: 31)