Şikayetleriniz

X

There is always hope.
Yönetici
Proje Sorumlusu
Selamlar iyi günler diliyorum herkese,

yanlış hatırlamıyorsam yeni güncellemede görmek istemediğimiz konuları engelleyebilecektik

Covid ve aşı tarzı konuları görmek istemiyorum daha doğrusu Gülarzu kişisinin açtığı konuları görmek istemiyorum kendisi yönetici olduğu için engelleyemiyorum
, değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim ,
Acilan konuda kisilerden degil kategorilerden bahsediyordu Klaus. Konuyu daha dikkatli okuyun. Bilgilendirme konusundan sonra ilgili duzenleme aktif edilirse baslik altindan gormek istemediğiniz “KATEGORILERI “ belirtebilirsiniz.

Ponyo

Bronz Üye
Merhaba
Forumdaki emojileri kullanamıyorum ben açılmıyor hatta fotoğraf ekleme, yazı stilini değiştirme vs onların hiçbirini kullanamıyorum

need

Bronz Üye
Fotoğraf eklerken ekle butonuyla cevap yaz butonu ayni yerde olduğu için ekledikten sonra mesaj düzenlemesi yapmadan paylaşıyor.

WEBMASTER

Saygıyı veren alır.
Yönetici
Developer
Fotoğraf eklerken ekle butonuyla cevap yaz butonu ayni yerde olduğu için ekledikten sonra mesaj düzenlemesi yapmadan paylaşıyor.
Kontrol ettiğimde öyle bir sorun olmadığı fark ettiğim kullandığınız telefonunuz modeli iletebilirmisiniz. Belki telefon boyutundan kaynaklı responsive mod değişim sağlıyabiliyor.

need

Bronz Üye
Kontrol ettiğimde öyle bir sorun olmadığı fark ettiğim kullandığınız telefonunuz modeli iletebilirmisiniz. Belki telefon boyutundan kaynaklı responsive mod değişim sağlıyabiliyor.

S20+ fotoğrafı link olarak eklerken butonlar arka arkaya duruyor.

Sanem

Yönetici
Supervisor
Son düzenleme:

Lefty

Yönetici
Co Admin
gösterdiğim yere bir kere tıkla sorun düzelicektir

Ekli dosyayı görüntüle 62961

Burdaki yarışmaya katıldığım sağnak yağmur altında şemsiyleri ve çıplak ayaklarıyla neşeli neşeli yürüyen kadınların fotoğrafı benim içimi ısıtan bi fotoğraf =)
Ekleyemiyorum çünkü ben de neden olduğunu bilmiyorum, görsel ekleme butonum çalışmıyor, engellendim sanırım :/

@nedebenmecnun bahsettiğin resim eklerken yaşadığın sorunun çözümü yukarıdaki mesajda anlatılmış, uygulayıp tekrar dener misin?

angie

Platin Üye
Profil ziyaretçilerimde nickler kısmını sıfırlayabiliyor muyuz?

Üst Alt