sohbet odaları

siber.net vizyonunu bozuyor

Karahan

Kayıtlı Üye
@Techman arkadasimin oldugu bir sitede takılıyordum Lamerin biri Saldırı yapıyor kanalda bende güldüm

Sonra olanlar cok sacmaca :))) Ardından direk a-kill gzline flanda digil direk A-kill

Rdp den giris yapıp Sunucuya girdim #destek kanalındaki kisinin yazdıklarıda bir ilginc.

Nerelere düstük anlam veremiyorum Sene 2020.

Run

Özel Üye
Beni dün "bıldırcın" dedim diye attılar :)

Bunca alternatif chat sitesi varken bunu sorun etmen ilginç. Aynı kişiler hemen hemen her sunucuda var.
Bence gereksiz bir konu olmuş, yeni oluşum içinde olan bir sunucu başarılar dilerim.

Karahan

Kayıtlı Üye
Beni dün "bıldırcın" dedim diye attılar :)

Bunca alternatif chat sitesi varken bunu sorun etmen ilginç. Aynı kişiler hemen hemen her sunucuda var.
Bence gereksiz bir konu olmuş, yeni oluşum içinde olan bir sunucu başarılar dilerim.

sunucu eskiden populer bi sistem idi. sahipleri bilindik birileri boyle kişiler yuzunden domain adını kirletmeleri cok sacma.
özür dileyip yaptıklarını acmaları gerekirken acmadılar bile :)

gzline kill shunda digil

direk A-kill

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
İnsanlarin emeklerine saygisizlik edip saldiran 3-5 karaktersiz, ahlaksiz insan surusu dolu.

Saldiri ortasinda guldugu icin yanlis anlasilmis, insandir bunlarda sinirleri gerilmistir. Konusup cozebileceginiz bir konu buyutmenin alemi yok gibi.

Karahan

Kayıtlı Üye
İnsanlarin emeklerine saygisizlik edip saldiran 3-5 karaktersiz, ahlaksiz insan surusu dolu.

Saldiri ortasinda guldugu icin yanlis anlasilmis, insandir bunlarda sinirleri gerilmistir. Konusup cozebileceginiz bir konu buyutmenin alemi yok gibi.

İnsandır fakat özür dileyip benim a-killimi acmayı gerektirmezmi ben sucluymus gibi atıp özür bile dilemeden konusma kayıtlarını sundum domain adını boyle yetkilerin kirletmesi hoş digil.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
İnsandır fakat özür dileyip benim a-killimi acmayı gerektirmezmi ben sucluymus gibi atıp özür bile dilemeden konusma kayıtlarını sundum domain adını boyle yetkilerin kirletmesi hoş digil.

Azizim adam kusura bakma seni onlardan sandim demis, rahatsiz olduysan bircok platform mevcud.

Yani bu domainde oyle zamaninda cigir acmis sohbet.net zurna.net gibi birseyde degil, siradan, kendi halinde bir domain.

Kimsenin birseyi kirlettigi yok, insanlarin emeklerine karsi saygisizlik etmeyin, girmezsiniz olur biter.

Karahan

Kayıtlı Üye
Azizim adam kusura bakma seni onlardan sandim demis, rahatsiz olduysan bircok platform mevcud.

Yani bu domainde oyle zamaninda cigir acmis sohbet.net zurna.net gibi birseyde degil, siradan, kendi halinde bir domain.

Kimsenin birseyi kirlettigi yok, insanlarin emeklerine karsi saygisizlik etmeyin, girmezsiniz olur biter.
Benim rahatsızlıgım yok sadece amöterce yapılmıs bir davranısı sundum ben davet üzerine girdim sunucuya fazla ircte takılmam . Trsohbet geveze vs saydıgınız irc yerlerinde bunların yapılmasına izin verilmiyor yapılsada cezasını yönetim kesiyor.

burada yönetim varsa bende görmesini ve bu sahsa yaptıgı iş ten dolayı ceza vermesini talep ediyorum hala daha a-kil mevcut ve giris yapamıyorum 1 2 kisi yuzunden arkadaslarımdan olmak istemiyorum

Karahan

Kayıtlı Üye

buradada yazdıgı üzere haksızlıga ugradıgım icin bu konuyu actım .

Xander

Bronz Üye
Kiralik sunucularda pek vizyon iyi yönetim beklenemez, herkes kendi kümesinde bir şekilde ilerlemeye çalışıyor. Bu gibi konular etkilemez uzak durmak en mantıklısı.

karamuratbenim

Bronz Üye
ben de (saldırı olunca) ddos mu demeye çalışmış acaba orada derken, sonradan jeton düştü. hatun "dost" demeye çalışmış meğer :/

bence hatunda sertleşme problemi var.

yani bkz: ünsüz sertleşmesi

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 20, Misafir: 23)