sohbet odaları

SevgiFM Founderi: Ay ( Afitap ) Röportajı

BuYuCu

Ji Te Dur İm & Senden Uzaktayim
Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Merhaba Sevgili IRCForumlari.com.tr Üyeleri Bu Haftaki Radyo Founderleri Röportaj Serimize Forum Resmi Sunucumuz Kelebek.org Radyosu SevgiFM Founderi @Afitap ( Ay ) İle Yaptık.

12891047_1121060094593105_940422971724906409_o[1].jpg

BuYuCu : Merhaba Melek hosgeldın Seni biraz Tanıyalim ay Kimdir ?

Ay : Merhaba hos buldum , sende hos geldin BuYuCu ay=Melek ben Trakyaliyim , isletme mezunuyum ama calismiyorum .

BuYuCu : Teşekkür Ederim ay :) En Son Konusmamızda Skype de ALLAH belanı versin Dediğin Günden Beri Oldukca İyiyim :):)

Ay : Hahah ya ender bu konulara girmesek :D

BuYuCu: Melek Irc Sunucularına Nasıl Basladın. Bu Zaman Zarfında Radyoculuk Dısında Neler Yaptın . Neden Radyoculuğu Seçtin Bunu Bıze Anlatırmısın

Ay : Liseye gidiyodum abimin ufak capli bi sunucusu vardi o zamanlar basladim , radyo olayini cok sevdim sonra tasi taragi satti abim :) acikcasi sanal biraz aliskanlik sanirim radyoyu sevdigim icin Yayin yapmaya devam ettim baska baska yerlerde , uzun sure ara verdigimde oldu ama dönüp dolasip tekrar geldim , kelebek.org a girmeden oncede bi tövbe etmisligim vardi bidaha girmem diye uzun sure girmemistim sonuc:BURDAYIM :)

BuYuCu : Seni Burada En Eski Tanıyanlardanım. Bu Zaman Zarfına Kadar Olduğun Mekanlara Bütün Enerjini Verdin. Özellikle Yayınlarda Şarkı Yerine Anonslarda Sohbet Etmeyi Seviyorsun :) Bunun Sendeki Yeri Alişkanlık mı Yoksa Sohbet Etmeyimi Seviyorsun

Ay: Dedigim gibi sanali birakmistim aslinda girmiyordum , Bi arkadaşım cok israr etti onun sayesinde geldim Kelebek.org 'a , yaklaşık 9 aydir buradayım.. SevgiFm ilede cok ciciyiz, geldigimden beri yayinciydim burada uygun gorduler founderlik verdiler elimden geleni ardima koymam dedim :) i Radyoyu ve yayin yapmayı cok sevdigim icin elimizden geleni yapıyoruz, aile gibi olduk aramizda cok guzel arkadasliklar var ve dj arkadaslarimla cok eğleniyoruz.

BuYuCu : Dinleyecilerden Gelen Şikayetlerı Kendınız mı Halledıyorsunuz Yoksa Ekıbınemi Talimat Veriyorsun ay

Ay :Genelde kendim hallediyorum ama çokta şikayet almıyorum en fazla bu dj istegimi çalmadı nickimi söylemedi tarzında şikayetler oluyor . Ekibe cok guveniyorum ve inanıyorum. Oyle cok ciddi şikayetler hic almadim umarim hic almam :)

BuYuCu : Sevgili Ay Biliyorsun radyo Bir Sunucunun Bel Kemiği Ekibinize Aldiğiniz Yayıncı Arkadaşlarda Ne Gibi Kriterler Arıyorsun .

Ay : Benim icin en onemli olan kriter konusma ve hitap sekli , şivesi olsun , aksani olsun, bazi harfleri yutsun (bence cok şirin bi yayinci arkadasim var R leri söyleyemiyor cok hoşuma gidiyor :) benim icin hic onemli değil insanlara guzel hitap edebilmek önemli. Guzel iletisim kurabilmek önemli, bide sıkılmadan anons yapmasi önemli bi kriter utanip sıkılan bi yayinciyi dinlemek pek hos olmaz.

BuYuCu: Ay Klasık Bir Cevap Vereceğinden Adım Gibi Eminim Ama Yinede Sormakda Fayda Görüyorum :) Ekibinin İçinde Yayınlarını En Çok Beğendiğin Yayıncı Kimdir.

Ay : Hepsi :D yaaa dinlerken mest olduklarimda var elbet bende kalsin kiyamam hic birine :)

BuYuCu : Ay Yukardada Belirttiğim Gibi Seni Burada En Eski Tanıyanlardanım :) Biraz Terleteceğim Seni İstersen Yanına Kolonya Ve Pecete Alabilirsin Makyajın Akmasın :p

Ay: Pandemi basladigindan beri makyaj yapmiyorum evden cikamiyorum ki :) makyaj disarida yapilan bisey ya hani :) kolonya yerine dezenfektan var hazirim sor gelsin:)

BuYuCu : Hayatında Biri Varmı :) Bunu İlk Defa Birebir Sana Soruyorum Çünkü Bildiğim Kadar Olmadı :p

Ay: Elime megafon alip duyurmadigim kaldi , evet hayatimda cooooooooooooo....k sevdigim biri var :)

BuYuCu : Sana Mutlululuklar Diliyorum Melek :) Bizim Hiç Olmadı Yokluk Bu Sanırım :) Peki Ona Nasil Hitap Ediyorsun Özel Olarak

Ay : Şirin olan herseyi soyluyorum adamin karizmasini cizdirtme burda simdi :))) Cok tesekkur ederim Allah herkesin gonlune gore versin

BuYuCu : ALLAH benim Gönlüme Hep Evli Kadınları Verıyor mLk :) Ondan Hep Baskasının Cocuklarına Kadınları Hamile Kadınları Seviyorum . En Son Bana Kızdiğinda Bunu Bana Söylemiştin. O Gün O Konusmayı 5 Sefer Dinledim. Sanırım ilk Ve Son Olarak Bana Kızdın O Kadar :):):D:D:D:D:D

Ay: Abv :D bunudami yazacan hahahah

Ay : O zaman ugur kosari okumani tavsiye ederim biraz nefsine yeniliyosun gibi ( baya hatta ) :D

BuYuCu : Peki Ay Kitap Okuyormusun En Son Hangi Kitabı Okudun Kısaca Anlatırmısın.

Ay: En son bazi sorunlardan dolayi kendimi rahatlatmak adına bildigim kadarıyla islami terapist kendisi Ugur koşar'ın kitaplarini almıştım Bana Allah yeter kitabini okudum , insanin ne kadar ustun bi varlik oldugunu anlatan Yaradana inanarak herseyin ustesinden gelebilecegini anlatan , ve Allahin birtanesi oldugumuzu anlatan harika bi kalem ve harika bi yazar.

BuYuCu : Sevgili Ay Ortalama Bildiğim Kadarıyla Yaklasık 5 Senedir Yayın Aliyorsun :) Bu Zaman Zarfında Bircok Dj İle Çalişma İmkanın Olmustur . Keske Şu Arkadasımda Ekibimde Olsa Birisi Varmı

Ay : Hic yok genelde hassas kalbimi kırdıkları icin hic birisine keske demiyorum iyi ki yoklar :D ama mesela keske su yayinciyi alabilseydim dedigim kisiler oluyo kelebek.org da 2 Radyomuz var biliyosun ki bazen bi dj ekliyoruz Kolayfm e Ahh be diyorum benim ekibe alsaydim keske :D

BuYuCu : Pekı ay İdeal yayın diye bir Yayın Saatin Varmı. Hani Şu Saatde Daha Cok Dinleyıcı Olur Dediğin Bir Saat

Ay: Tabiki var Sabah saatlerinde yayin almayı daha cok seviyorum, sabah dinleyicisi herşeye açık oluyor ne sunarsan memnun oluyor , ama aksam ve gece dinleyicisi gun icerisinde yorulmus belki bi takim sorunlar yasamis oluyor , bu yayinada yansiyor cunku isteklerde o gune gore değişiyor kimi slow istiyo kimi damar arabesk kimi siir istiyo , sabah dinleyicisini hic biseye degismem cal mezdekeyi eglensin kanalda harika ;)

BuYuCu peki en sevdiğin sverek Yaptiğin Yemek Nedir . Hani Evdekilerin Yemeği Yedikden Sonra En Beğendiği Yemek

Ay: Mutfak konusunda baya beceriksizim ama sunucuda yonetimden bi arkadasimdan pizza hamuru tarifi ogrendim , ogrenmez gormez olaydim pandemi sureci boyunca tekrar tekrar o hamuru yogurup cesitli ekmekler yaptim begendiler sanirim guzel ekmek yapabiliyorum :) bide guzel domatesli makarna yaparim ama hep kendim yerim evdekiler makarna sevmiyor biliyosun ki eriste yiyor :D

BuYuCu : Zaten Senin Hayatın Hamur Yumurmakla Gececek Buna Eminim Erişte Hamuru & Pizza Hamuru :)

BuYuCu : Peki ay En cok Severek Dinlediğin Sanatcı ve Şarkıları

Ay :
ozcan deniz hayraniyim böğürse dinlerim o moddayim :) onun soyledigi her şarkıyı dinlerim , Kisacasi Ozcan denizin butun sarkilari..

BuYuCu : Roportaj İçin Sevgili Ay Sana Ve Ekibine Başarılar Diliyorum . Enişte Bey İlerde Mutlu Bir Çift Olmanızı Temenni Ediyorum

Ay: Ben tesekkur ederim BuYuCu , guzel dilegin icinde ayrica tesekkur ederim . Bu arada forumdaki arkadaşlarıda SevgiFm e Bekleriz Bi istek istesinler bi sarkimizi dinlesinler :) kolay gelsin.

Sevgili Dostum Arkadasım Afitap `ı Birde SevgiFM de Beraber Çalişmiş Olduğu Arkadaşlara Sorduk

Sardunya : Cok Sevimli Ve Sagili Arkadasimiz Ay

@Rea : ay o kadar temiz kalpli iyi yurekli sicak melek gibi birisi cok yardimsever o kadar iyi ki onunla olmaktan cok mutluyum iyiki hayatimda iyiki tanimisim..emegi sevgifm de cok hakki da odenmez..Bizimle djlerle cok alakadar herkesle tek tek ilgilenio harika birisi tek kelime ile melegimm..

Efgar : Ball dilli güzel yürekli Tatlı sert otoriter bir melek

@Djoktay : bu radyoyu bugunlere getirmek için gece gündüz burda caba gösteriyor emeği Çok

@SyLveSter : Ay gibi parlak ve güzel yürekli , serverin en tatlisi , en önemliside Melek! Sevmiyorum diyenin aklindan süphe ederim :) Bitanedir.

Son düzenleme:

Hüma

Altın üye
Ne kadar güzel bir kullanıcı adı var. (:

Chelt

Emektar Üye
@Afitap başarılarının devamını diliyorum. Bayrağı aldın sağlam götürüyorsun.
Tebrik ederim. ;)

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Emeğinize sağlık arkadaşlar.Çok güzel bir röportaj olmuş.Bitirmeyi de diğer arkadaşların yorumlamiş olması değeri bir kat daha artırdı.

Tebrik ederim.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 4, Misafir: 9)

• aShtRay
  • Rea
  • Chelt
  • BuYuCu