sohbet odaları

Şeffaf Oda 38. Hafta Konuğu karamuratbenim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karamuratbenim

Bronz Üye
ah geldim bütün işlerimi bitirip raad raad yazayım dedim
öncelikle tribini sevsinler :/ fdkj
iyiyim ben de, normal yani işte. bazen saçma sapanım. bir de o şarkıyı çok severim, ben ezginin günlüğünü çok seviyorum hatta bak du

ben bunu severim ve siyah gözler'i çok severim. linkini bıraktığımı ilk dinlediğimde üniversiteydim. çok şey geçti üzerinden, ben değiştim ama müzik zevkim değişmemiş belli ki, ne zaman dinlesem etkilenirim yine de. sen de dinle:)
ne kadar da beni anlatan bi şarkıymış. İlk defa dinlemiş oldum. Siyah gözlere de bayılırım. Benim müzik hayatım çok değişti ya. Küçük Emrahlar, Mahsun kırmızıgüller filan ile başlayan müzikal merakım metallica'lara, ad-dc'lere, pentagram'lara kadar, kurban'lara kadar filan evrildi :dd

Son düzenleme:

karamuratbenim

Bronz Üye
-Ya günlük dedin de senin bir günlüğün vardı forumda baya baya hem eğlenceli hem etkileyen bir şeydi. Ben okumayı seviyordum sonra bir yanlış anlamaya kurban gitti sanırım.Hiç üzüldün mü silinmesine ? Yanlış olmasın senindi dimi gerçi şimdi de var konunda.

- Erzurumun sana kattığı şeyler var mı ? mesela ben burdan dondukten sonra bana faydası olur dedıgın bır sey yani
1. Dar Alanda Kısa Paslaşmalar diye bi konum vardı evet. Açıkçası yılmaz, akıbetini ben de unuttum ya sildirdim mi ya da yanlışlıkla mı silindi bilmiyorum. Ama sildirmiş olabilirim. Önceden çok önem verirdim. Hatta bazen eski yazdıklarıma bakıp bakıp düşünürüm. Ama epeydir gerek kişisel konumda gerekse de genel anlamda pek yazasım gelmiyor. Heves işte. Elimden geldiğince daha aktif yazmaya çalışacağım. Boşladığımın farkındaydım zaten.

2. Hayatta kalmak. Survivor :dd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 14, Misafir: 65)