sohbet odaları

Penis Nasıl Büyütülür Diye Merak Mı Ediyorsunuz ?

latdin11

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Şubat 2017
Mesajlar
3
Puanları
1
Yaş
29
Tepkime puanı
0
Penis nasıl büyütülür diye düşünüyorsanız, penis büyütmek bir kaç yolla elbette ki mümkündür. Bu yöntemler, ameliyat ve ilaçla penis büyütme, doğal yollardan penis büyütme yöntemidir. Bu her iki metodu kullanarak penis büyütebilirsiniz.

Ancak ameliyat ve ilaç kullanımının bir çok riski bulunmaktadır. Eğer ereksiyon halindeyken çok ciddi boyutlarda küçük bir penisiniz yok ise, size tavsiyem doğal yollarla penisinizi büyütmek olacaktır.


Çoğu erkek, penis boyu ne olursa olsun yine de daha büyük penisli olmak ister. Daha büyük penisli olmak, kendine güven demektir, erkek muhabbetlerinde kendinden emin bir şekilde konuşmaktır, cinsel ilişki esnasında partnerine karşı kendine güvenmektir. Bunların hepsi kulak ardı edilemez gerçeklerdir.Eğer penis nasıl büyütülür diyorsanız ve penisinizin küçük olduğunu düşünüyorsanız, doğal yollardan penis büyütmeyi denemelisiniz. Küçük penisli erkekler kendilerine daha az güvenirler. Özellikle sex esnasında partnerlerine bunu hissettirirler. Hele ki partnerinden ”penisin küçükmüş” gibi sözler duyarlarsa o zaman kendilerine olan güvenleri daha da azalır. Bu gibi durumlarda erkek, cinsellikten uzaklaşır, partnerini terk eder, evli ise eşiyle sorunlar yaşamaya başlar ve mutsuz olmaya başlar.Bunların önüne geçmek kesinlikle yine erkeğin kendisini elindedir. Penis nasıl büyütülür diyorsanız, penis boyu uzatılabilir, penis kalınlaştırılabilir ve ereksiyonu uzatılabilir. Bunlar ise doğal yollarla mümkündür. Penis büyütme egzersizlerini uygulayarak, Penis büyütmeye yarayan yiyecekleri tüketerek bu gerçekten mümkündür.Penis nasıl büyütülür diye merak ediyorsanız, bu konuda sizlere faydalı olacak bir kaç egzersizden bahsetmek istedim.

Penis Nasıl Büyütülür Diyenler İçin En Etkili Penis Büyütme Egzersizi

Penis nasıl büyütülür diyorsanız, bu hareketleri uygulayarak, penis boyunu 3-4 cm uzatmak mümkündür. Günlük olarak hareketi, 8-9 dakika yaparak 1-2 ay süresi içerisinde pensi boyundaki değişimi görebilir ve hatta ereksiyon halinin de uzadığını görebilirsiniz.– İlk önce bu egzersiz, penis erekte olmamış haldeyken yapılmalıdır. Penisin ucundan tutup karşıya doğru yavaşça gerdirmelisiniz ve bu şekilde 1-2 dakika beklemelisiniz. Bu uygulamayla gerilen penise daha çok kan akışı sağlanır ve kan damarlarında daha fazla dolaşım sağlanmış olur.
Bundan sonra penisi bırakın ve 1 dakika bekleyin.–Yine inik haldeki penisi bu kez yukarı doğru gerdirin ve bu şekilde de 1 dakika bekleyin. Sonra penisi bırakın ve rahatlaması için yine 1 dakika bekleyin. Yine bu uygulamada da kan akışı hızlı sağlanmış olacaktır.
– Penisi ucundan tutarak aşağı doğru gerdirin ve bu uygulamayı da 1 dakika yapın. Sonra bırakın ve sağa sola sallayın.Penis nasıl büyütülür diyorsanız günlük olarak bu egzersizi uygulamanızı tavsiye ederim. Bu egzersiz ile kan akışı rahat sağlanmış olacak ve hızlı kan pompalanmış olacaktır. Egzersizi günlük olarak uygularsanız eğer penis boyundaki değişimi 2 ay içerisinde gözlemleyebilirsiniz.Daha uzun ereksiyon sürsün istiyorsanız da bu uygulamayı yapmalısınız ve aynı zamanda ereksiyona iyi gelen yiyecekleri tüketmelisiniz. Bu konuda detaylı bilginin verildiği ereksiyonu artıran yiyecekler adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Doğal Yollardan Penis Nasıl Büyütülür ?

Penis nasıl büyütülür diyorsanız, bu uygulamaları günlük olarak yaparak ve yine beslenmenize kesinlikle dikkat ederek penis boyunda uzama görebilirsiniz. Penis büyütmenin yanı sıra, erken boşalıyorum diyorsanız veya ereksiyon hali nasıl uzatılabilir gibi konuları merak ediyorsanız, bunları yine doğal yollardan beslenerek ve egzersizlerle destekleyerek mümkündür.Erken boşalma konusunda sürekli sorun yaşayan erkekler, mutlaka bir doktora başvurmalıdırlar. Sorunun ana kaynağı bulunmalı ve ona göre bir tedavi uygulanmalıdır. Bu konuda geniş bilgini bulunduğu erken boşalıyorum adlı yazımızı okuyabilirsiniz.


Evet, penis nasıl büyütülür diyorsanız, penis boyundan şikayetçi beyler için ilk tavsiyem kesinlikle ilk etapta ameliyat ve ilaçlardan uzak durmaları yönünde olacaktır. Özellikle ilaç kullanımı oldukça tehlikelidir. İçerisinde ne olduğu belli olamayan ilaçları kullanarak belki penis büyütebilirsiniz ancak, bu ilaçlar hormonel değişimlere, kısırlığa ve bazı diğer sağlık problemlerine yol açmaktadır. Bu yüzden Bu ilaçları kesinlikle kullanmayın.

Ameliyat uygulamak isteyenlere gelince, eğer penis nasıl büyütülür diyorsanız ve penis boyunuz gerçekten çok kısaysa ve bundan oldukça rahatsızsanız veya estetik açısından eğrilik gibi sıkıntılar mevcutsa bir doktora başvurabilirsiniz.Ancak bunların haricinde gerçekten penis boyunuzdan memnun değilseniz sizlere tavsiyem kesinlikle ilaçsız ameliyatsız doğal yollarla egzersiz yaparak, bu konuda faydalı besinleri tüketerek penis boyunu uzatmanız olacaktır.Evet, sizler için penis büyütmek için yapılan en etkili egzersizi ve penis nasıl büyütülür konusunu araştırıp bu yazımızda paylaşmak istedik.

Kaynak:
Penis Nasıl Büyütülür | Penis Büyütme Yolları| Ereksiyonu Artıran Yiyecekler|Kadınlar Nasıl Boşalır
 

Jokeя

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Kasım 2010
Mesajlar
861
Puanları
16
Yaş
36
Tepkime puanı
0
Her şeyin orijinali makbul. Ben merak etmedim.
 

ihtiyar

Bronz Üye
Katılım
1 Ağustos 2016
Mesajlar
2,023
Puanları
38
Yaş
70
Tepkime puanı
3
kim? ben? ya bırakğsh. tiehhh sehhhh.
 

Karma

Platin Üye
Katılım
7 Eylül 2015
Mesajlar
17,791
Puanları
93
Tepkime puanı
649
fazla gerdirme elinde kalır
 

Classiic

Platin Üye
Katılım
13 Ocak 2014
Mesajlar
16,340
Puanları
63
Yaş
30
Tepkime puanı
302
Mermerin ustune koyup kafasini tasla ezin.

Iyilesince buyur .d
 

NightBlue

Bronz Üye
Katılım
3 Mayıs 2017
Mesajlar
4,601
Puanları
38
Yaş
91
Tepkime puanı
2
Elhamdülillah kiriz bizi vurmayacak ve teğet geçecek.
 

Canis Major

Bronz Üye
Katılım
21 Aralık 2015
Mesajlar
4,013
Puanları
63
Tepkime puanı
467
Arkadaşlar önce delik bulmanızı tavsiye ediyor doktorlar.
 

Karma

Platin Üye
Katılım
7 Eylül 2015
Mesajlar
17,791
Puanları
93
Tepkime puanı
649
bu gidişle
büyüte büyüte
kendi kendinize
yeter hale geleceksiniz
ha gayret
 

La'edri

Gümüş Üye
Katılım
26 Ağustos 2015
Mesajlar
7,284
Puanları
93
Tepkime puanı
1,229
elinizdekiyle yetinmesini öğrenin.
 

Ezeldeki Cengiz

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Katılım
22 Kasım 2019
Mesajlar
17
Puanları
3
Tepkime puanı
1
Küçük meme savunan kadınlara inat küçük penisleri savunacağız.
 

Yarmagül

Altın üye
Katılım
2 Ekim 2012
Mesajlar
8,678
Puanları
93
Yaş
29
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
1,373
Silikon filan yapıyolardır belki araştırın sjsjdjxd
 

climax

Yazar
Katılım
2 Mart 2014
Mesajlar
9,151
Puanları
93
Yaş
44
Tepkime puanı
1,198
Neyse bir uzma görüşü verelim.
Ameliyatla mümkün. Ama sadece 2 cm
Kısa vadede pratik çözüm olarak oyuncak tavsiye ediyorum (extending kılıf, tıbbi silikon olsun ve tek partner için kullanın lütfen)

Ve evet maalesef boyu da çapı da önemli.

Bkz: bamyada hiç bir vitamin olmaması ama patlıcanın faydaları.
 

climax

Yazar
Katılım
2 Mart 2014
Mesajlar
9,151
Puanları
93
Yaş
44
Tepkime puanı
1,198
Özelden çok soru geliyor. Hepsine tek tek cevap yazamadım. Buradan yardımcı olayım.

Hayır, alltan prezervatif takılmıyor.

Evet, lubrikan kullanılmalı. Tercihen su bazlı.

hayır dispozible değil. Kullanım sıklığına göre ömrü değişiyor ama size beş sene gider bu seyrek ilişki sıklığı ile.

Evet hissizlik oluyor tabi erkek için ama bu erken gelenler için bir avantaj

Evet erekteyken takılıyor.

Evet bazen hissiyat engellendiği için el yordamı ile kılavuzluk etmek gerekebilir. Bunu karşı taraftan isteyebilirsiniz. Böylece heyecan artacaktır.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)

Üst