Oyuncu Billur Kalkavan'dan olay yaratacak sözler: Çocuk hayatına bela sokmak demek

Zeytin

Emektar Üye
Katılım
Nisan 9, 2019
Mesajlar
5,402
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
4,022
Başarılı oyuncu Billur Kalkavan, katıldığı canlı yayında çocuk özleminin olmadığını hatta çocuğun bir bela olduğunu söyleyerek herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Oyuncu Billur Kalkavan Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Oyuncu Cansu Dere'nin "Çocuk özlemim yok" sözleri üzerine konuşan Kalkavan, çocuğun bir bela olduğunu söyledi.

"ÇOCUK BENİM İÇİN HAYATINA BELA SOKMAK"
56 yaşındaki Billur Kalkavan, sunucuların 'Senin çocuk özlemin var mı?' sorusu üzerine şunları söyledi: "Çocuk özlemim hiçbir zaman olmadı. Zaten özleyen doğurur. Bir de doğuranların çocuklarını Allah bağışlasın, annelik müthiş bir duygu. Benim için hayatına bir bela sokmak gibi bir şey. Çocuk çok zor iş. Ben kaç yaşına geldim hala annemin başına belayım. Demek ki benimki de benim başıma bela olacak. Günümüzde nasıl büyüttüğünde çok önemli biz bahçeli evlerde rahat büyüdük. Şimdi çocuklar kopuk olduğu için ellerinde tabletlerle yaşıyorlar. "haberler.com​
 

Tupac

Bronz Üye
Katılım
Eylül 17, 2016
Mesajlar
2,534
Puanları
93
Konum
Ankara
Tepkime puanı
1,056
Çocuk sevgisini asla yaşayamamak, sana en büyük bela aslında
 

Lefty

Emektar Üye
Katılım
Nisan 16, 2019
Mesajlar
7,045
Puanları
93
Tepkime puanı
7,587
Çocuğu bela olarak nitelemek tabii ki doğru değil fakat her kadının anne olmak zorunda olmadığının da toplum tarafından anlaşılması gerekiyor. Anne ya da baba olmanın sorumluluğunu almak istemeyen insanlar yetersiz değillerdir ya da hayatlarında bir şeyler eksik de değildir sadece tercihlerini bu yönde kullanmamışlardır.

Çocuk sahibi olmanın hakkını verebileceğini düşünen insanlar için çocuk asla bir yük ya da bela değildir ancak herkes anne-baba olamaz ve olabilseydi şayet bir sürü çocuk ortada kalmaz, yetimhanelerde büyümeye mecbur bırakılmazdı.
 
Üst