sohbet odaları

Önerileriniz

samaEL

Gümüş Üye
Gümüş üye rengini birazdaha doygun yapabilme ihtimalimiz varmıdır? çok silik duruyor online olan üyeler kısmına bakınca neredeyse göremiyorum nickleri 1 ton daha eklense tam süper olacak sanki ilginiz için tşkler.

• Beğen
Tepkiler: X

samaEL

Gümüş Üye
Telefondaki ses kayıtlarımızı, foruma yükleme seçeneği gelebilir mi acaba? örneğin
dosya ekleden ses dosyasını tıklayıp yüklüyebilsek keşke öyle bir imkanımız olabilir mi

vocaro gibi sitelerle ugrasılmaz hiç değilse. yazı yazmaya üşenen veya konusmayı seven üyeler ses yolluyabilir mesela
hem kolaylık olur hemde daha bir güzel olur sanki son karar sizin tabiki

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Telefondaki ses kayıtlarımızı, foruma yükleme seçeneği gelebilir mi acaba? örneğin
dosya ekleden ses dosyasını tıklayıp yüklüyebilsek keşke öyle bir imkanımız olabilir mi

vocaro gibi sitelerle ugrasılmaz hiç değilse. yazı yazmaya üşenen veya konusmayı seven üyeler ses yolluyabilir mesela
hem kolaylık olur hemde daha bir güzel olur sanki son karar sizin tabiki
Merhaba daha oncede bununla alaka sorulmuştu tekrarlıyalım. Bu tarz ses video kaydı direk db ye yük olarak biniyor ve buda forumun fazlasıyla yavaşlamasına sebep oluyor. O yüzden şu anda düşünmüyoruz bu tarz bir eklentiyi.

samaEL

Gümüş Üye
Anladım ilginiz için teşekkür ederim, ama aslında max 10 15 saniyelik video yükleme limiti getirebilme şansınız varsa databaseyi kasma gibi bir sorun olmaz diye düşünüyorum ama yinede saolun öyle 10 dakkalık 5 dakkalık videolar kasabilir hak veriyorum

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Anladım ilginiz için teşekkür ederim, ama aslında max 10 15 saniyelik video yükleme limiti getirebilme şansınız varsa databaseyi kasma gibi bir sorun olmaz diye düşünüyorum ama yinede saolun öyle 10 dakkalık 5 dakkalık videolar kasabilir hak veriyorum
15 saniye x 1000 ve katları dusununce bu rakam farketmiyor :)
Ben tesekkür ederim oneri icin.

Heisenberg

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
teklif edildi mi bilmiyorum ama beğen butonuna ekstra emojiler eklenebilir

Karga

Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
Kim nerede online listesinde "ziyaretçilerin" listede olması gereksiz değil mi? Sadece kayıtlı kullanıcıları kapsayan bir düzenleme yapabilirseniz iyi olurdu. Ya da ziyaretçileri, kayıtlı kullanıcılardan sonra yani listenin en sonuna getirebilecek bir düzenlemede yapılabilir, iyi çalışmalar

20200814_092241.jpg

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Kim nerede online listesinde "ziyaretçilerin" listede olması gereksiz değil mi? Sadece kayıtlı kullanıcıları kapsayan bir düzenleme yapabilirseniz iyi olurdu. Ya da ziyaretçileri, kayıtlı kullanıcılardan sonra yani listenin en sonuna getirebilecek bir düzenlemede yapılabilir, iyi çalışmalar

Ekli dosyayı görüntüle 13171
Kullanıcılar bölümüne tıkladığınız da aslinda istediğiniz görünmekte

Ekli dosyalar

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 37, Misafir: 44)