sohbet odaları

Önerileriniz

juju

Bronz Üye
Merhaba juju, yani bu dedigin mümkün değil burdan ayrı bir yazılım vs gerektiren şeyler. Ama okey turnuvası vs gibi şeyler yapıyoruz aklımızda başka şeylerde var zamanla açıcaz.
Parası neyse verelim, yapsınlar yazılımını diyeceğim ama dalga geçmekle itham edilmek istemem. O yüzden teşekkürlerimi sunar bu başlığı terkederim.

Umay

Bronz Üye
Yoksaydıklarımız da bizi görmesin =))

Coldman

Yazar
selamlar, forumdaki nickler için bazı renk tonlarından dolayi pek hoş görünmediğini düşünüyorum, kısmen bir kalınlaştırma ya da renk tonlarında hafif bi koyulaştırma mümkünse, daha hoş görüneceğini düşünüyorum, teşekkürler..

SS: Screenshot

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
selamlar, forumdaki nickler için bazı renk tonlarından dolayi pek hoş görünmediğini düşünüyorum, kısmen bir kalınlaştırma ya da renk tonlarında hafif bi koyulaştırma mümkünse, daha hoş görüneceğini düşünüyorum, teşekkürler..

SS: Screenshot
Merhaba değerlendirelim biz bunu farklı bir durum olursa renk tonlarından farkedersiniz. Tesekkurler.

Noah

Platin Üye
Engellediğimiz kişinin yazdıklarımızı görmemesi, kişisel sayfa varsa bu alana girememesi bildiri ve alıntı atmamasına yönelik bir çalışma yaparsanız forum daha az gerilecek. Engellenen kişi de engelli olduğuna yönelik haberdar olduğu için öfkesini kusmayacak gibi geliyor.

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Engellediğimiz kişinin yazdıklarımızı görmemesi, kişisel sayfa varsa bu alana girememesi bildiri ve alıntı atmamasına yönelik bir çalışma yaparsanız forum daha az gerilecek. Engellenen kişi de engelli olduğuna yönelik haberdar olduğu için öfkesini kusmayacak gibi geliyor.
Geriye kaldı e-devletten engellemek :)
Hocam bakıyoruz ona araştırıyoruz. Ama kişisel sayfaya girmeme falan bunların hepsini kapsaması zor gözüküyor. postlarınızı görmesin mantıklı.

Noah

Platin Üye
Geriye kaldı e-devletten engellemek :)
Hocam bakıyoruz ona araştırıyoruz. Ama kişisel sayfaya girmeme falan bunların hepsini kapsaması zor gözüküyor. postlarınızı görmesin mantıklı.
Eğer bunu yaparsanız sizler de yorulmazsınız üyeler birbirini engelleyip alıntı yapılmasına da sistem izin vermediği için yöneticiler bütün mesajları takip edip okumak zorunda da kalmaz çünkü sorumluluğun yarısını üyeye atanmış oluyor. Hadi bakalım hayırlısı.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 20, Misafir: 44)