Marifetli Eller “ AllStar “

X

There is always hope.
Yönetici
Proje Sorumlusu
Merhaba arkadaşlar, bugun forum ici bir yarisma ve aktivite dusunurken aklima bir fikir geldi paylasmak isterim sizlerlede.

Bugune kadar yaptigimiz Marifetli Eller yarismalarini kazanan arkadaslarin katilimiyla kazanan arkadasin namina LÖSEV vakfina 250 tl yardim yapilacak sekilde bir yarisma dusunuyorum.

Ekstra olarak 10 saniyeden az olmamak kaydiyla katilim saglayacak arkadaslarimizin VIDEO cekmesini talep ediyoruz.

Sadece dusunce asamasindadir, fikirlerinizi önemsiyorum konu basligi altindan yazabilirsiniz.

ONEML NOT ; Ödül miktarinin artmasi icin sponsor olmak isteyen arkadaşlar DM üzerinden bana ulasabilir, bizim sahsi olarak hicbir beklentimiz yoktur bir nevi hepberaber forumca bagis yapmis gibi dusunebilirsiniz.

Klaus

Farklının Farkını Farklılar Fark Eder
Elmas Üye
Video şart bencede annesine falan yaptırıp ben yaptim diyenler oluyor ve baskalarinin hakkina giriyorlar.

Sade

Şemsi Paşa Pasajı’nda Sesi Büzüşesiceler..*
Özel Üye
Yarışmacı arkadaşlara başarılar..

Süreyya

Ego sum Principium mundi et finis seaculorum.
Elmas Üye
Basarilar diliyorum.
Cok acimasiz olacagim,elestirince.

• Beğen
Tepkiler: X

Sanem

Yönetici
Supervisor
Katilan arkadaslara simdiden basarilar dilerim.

• Beğen

Larien

Platin Üye
daha önce katıldığınız tabaklarla katılmayın arkadaşlar, hatırlıyoruz. kurallara aykırı değilse katılın tabi, o ayrı.

• Beğen

need

Bronz Üye
pastamla katılmak isterdim ama sadece kazananlar katılabiliyor sanırım :(

• Beğen

Plesk

Prens Üye
all star yapacak kadar bu yarışmayı kazanan farklı kişi çıktı mı? ayrıca her zamanki gibi hakkım yendi bu yarışmada : /

• Beğen

yoSun

Prenses Üye
daha önce katıldığınız tabaklarla katılmayın arkadaşlar, hatırlıyoruz. kurallara aykırı değilse katılın tabi, o ayrı.
Larien burda bana laf söylüyorsan bilerek pasta ile katıldım ben çok katılımcı yoktu diye...
Paylaşılcak çok menüm vardı yani:D
Ayrıca evet kurallarda öyle birşey yok...

Nyctophilia

Yönetici
Co Admin

Basarilar

Larien

Platin Üye
Larien burda bana laf söylüyorsan bilerek pasta ile katıldım ben çok katılımcı yoktu diye...
Paylaşılcak çok menüm vardı yani:D
Ayrıca evet kurallarda öyle birşey yok...
evet seninle ilgili söyledim. unuttuğunu düşünerek de, orada açık etmedim. çünkü zaten sanem önde götürüyordu. sanem önde götürmeseydi, rencide etmeden bir yolunu bulacaktım. birinci olduğun pastaydı yosun :D öbür menülerinden görmek isterdik

yoSun

Prenses Üye
evet seninle ilgili söyledim. unuttuğunu düşünerek de, orada açık etmedim. çünkü zaten sanem önde götürüyordu. sanem önde götürmeseydi, rencide etmeden bir yolunu bulacaktım. birinci olduğun pastaydı yosun :D öbür menülerinden görmek isterdik
Isteseydim görürdün demek istemedim ve kurallarda olmadığından katıldım . orda yarışmada sorun çıkmasın diye yazmadımmm.. . Senin orda da laf sokmalarını gördüm yoksaaa..Burda benim hatam yok kurallarını yazsınlar o zaman.
Mesela sunum olmayan bir tabak katılamasın veya aynı tabakla katılamazsın falan filan...

X

There is always hope.
Yönetici
Proje Sorumlusu
Yani bu yarismayi kazanan arkadaşlarimizin sanatlarini kosturmasi arzumuzdur.

Yarisma birincileri arasindan sayet katilmak istemeyen olursa Ornek; 2. marifletlli eller sampiyonu x katilmak istemezse bu hak 2. olan y kisisine devredilir.

Bu yarisma Allstar olacagi icin spesifik olarak belirli yemek gruplarina egilinmesi taraftariyim örnegin ; tatli gibi.

Kisa bir video yarismaya ciddiyet katacaktir.

Görüşlerim bunlar. Bide fikir yazin demisim basarilar filan yazmissiniz. Neye basarilar tam olarak.

Akliniza gelen seyleri lutfen yazin , guzel biseyler ortaya cikarabiliriz.

@Larien evet o kurali koyacagiz artik.

Üst Alt