Lilith

Divine Heart

Emektar Üye
Kişiliğini çok olgun buluyorum,karakterli ve olgun.değerlendirmeleri mantıklı ve saygılı..

Lilith

Bronz Üye
Yörüngede değil, huşu düzleminde konyak yuvarlıyor
Süreyya hanıma benzetsem de farkını ortaya koyuyor.
Esas özelliği alçak gönüllülük.. Dik dik konuşan sert bir uslubu yok. 90'lı yıllarda pistol bulutsuzunda keşfedilen yıldızı bilir misiniz? Hah işte öyle.. Güneşten 10 milyon kez daha parlak, çapı ise dünyayla güneş arası. Buna bayıldım.:)
Yansıyan içtenliği mütevazilik dersi veriyor..

Lupe hanimcigim.
Tesbih yeteneginiz ve kelimeler uzerindeki oyunbaz tavriniz goz dolduran yetkinlikte.p tesekkur ederim.
Radarimdasiniz.

@Divine Heart size saygım sonsuz.

hihaho

Webmaster
Iyi ki tanidim dedigim kisilerden. Dobra ve aciksozludur. Lafini esirgemez kimseden. Yapisi geregi bazen sinirlenince kufur edebilir. Yakisiyor bence. Iyi bir dinleyici, olgun ve saglam karaktere sahip.

Sevdigi muzik tarzini hesaba katmazsam on numara insan diyebilirim(yine verecek lanet emojiyi).:D

kLara

Gümüş Üye
Bu aralar ya ben göremiyorum ya denk gelemiyoruz nerelerde kendisi ? Bakış açısıyla, sempatik halleriyle, samimi tavırlarıyla beni kendisine hayran bırakan birisi ve yorumlarına denk gelemeyince üzülüyorum @Lilith hanımcım,

Lilith

Bronz Üye
Yörüngede değil, huşu düzleminde konyak yuvarlıyor
Bu aralar ya ben göremiyorum ya denk gelemiyoruz nerelerde kendisi ? Bakış açısıyla, sempatik halleriyle, samimi tavırlarıyla beni kendisine hayran bırakan birisi ve yorumlarına denk gelemeyince üzülüyorum @Lilith hanımcım,
Bu ara eve girmiyorum klaracigim.
Kafam karisikken ev comfort zone olmaktan cikior. Telefon aklima gelmiyor.
Ileride yine yorumlarda bulusuruz.

İnsomnia

Bronz Üye
Bu sıralar kendini yeniden keşfetme sürecine girmiş gibi. İnziva sürecine girmiş olabilir Nietzsche gibi. Biriktirdiklerinin kıyısında yürüyeceğiz bakalım.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Seni yine aktif gorelim deli kiz.

Süreyya

Platin Üye
Bir gün canli canli konusmak istedigim üyelerden biri.
Bilhassa su Camus'sal hallerini anlatir iken gelisen ve ya gelisemeyen, jest ve mimiklerini merak ediyorum.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 24, Misafir: 6)