sohbet odaları

Leyla ile Mecnun

Aze

Özel Üye
Ben eskiden köpek aşığı biriydim kedileri pek sevmezdim ama Leyla ile Mecnun'uma kavuştuğumdan beri komik kedi videolarına gülen birisi oldum çıktım...

Mecnun! O kedi bir gün gelecek!
-Bakışlarına kurban olduğum ya deliriyorum bu salak için-

-Konuyu değiştirmeye karar verdim bu konu bebeklerimin konusu olacak-

Son düzenleme:

Nick

Kayıtlı Üye
Ooo Aze hanım,nasılsınız:p

Aze

Özel Üye
Aşk,dünyayı sevdiğinin 'ardından' görebilmektir...

Burada kedilerimle olan anılarımı yazmaya karar verdim.
Müsait olur olmaz güzel bir giriş yapacağım şimdilik bana yakışmasa da kısa bir giriş olmak zorunda oldu.

Aze

Özel Üye
Yok erkek, sen bunun boyle gorundugune bakma tosun gibi bisey koca gobegi gozukmuyor resimde :D

Seninkiler birbirini bulmus artik, bizim ki Alper gibi nerde aksam orda sabah capkin tayfadan
Aahahah harika,zaten kedi dediğin tosun olacak Leyla'm zayıf biraz,ne yapsam kilo almadı ya da onun rızkını mecnun yiyor gizliden bilemedim.
Mecnun'da aynı senin kedi gibi aslında aşırı çapkın o çapkınlık yüzünden geçen sene bahçedeki kedilere gösteriş yapma umuduyla kargaların üstüne atlayıp yere düşmüştü ama iyi ki bir şey olmadı. Klasik erkek her canlıda aynı,Alper'in günahını almayalım o yüzden ahah

Nick

Kayıtlı Üye
Keşke ben de nickini tanısaydım da ''ooo'' ile başlayan bir giriş yapsaydım ama...
Deathangel,lena.
Forumsaatiyle tanışmak ve yine aynı kadroyla bir araya gelmek^^

Mecnuna bayıldım bu arada.

• Beğen
Tepkiler: Aze

Aze

Özel Üye
Deathangel,lena.
Forumsaatiyle tanışmak ve yine aynı kadroyla bir araya gelmek^^

Mecnuna bayıldım bu arada.
Ahahahah bu nickini bilmiyordum yavrum :d özür dilerim atar gider yapmışım jsjsjds
Ben geçen günlerde X'e demiştim senin forumsaatindeki nickin aklıma gelmedi lena'yı da bilmediği için diyemedim adın da hep dilimin ucunda bir türlü aklıma gelmemişti,resmen 'ya bir kız vardı hani biz ikimiz de yakındık falan ama nickini hatırlamıyorum liseliydi o zamanlar hatırladın mı o kız da gelse keşke buraya çok güzel olur' diye sormuştum ama sen zaten bayadır buradaymışsın jdjsajd -bilgisayardan random atmaya çalışan-
Hoş geldin!

Son düzenleme:

Nick

Kayıtlı Üye
Ahahahah bu nickini bilmiyordum yavrum :d özür dilerim atar gider yapmışım jsjsjds
Ben geçen günlerde X'e demiştim senin forumsaatindeki nickin aklıma gelmedi lena'yı da bilmediği için diyemedim adın da hep dilimin ucunda bir türlü aklıma gelmemişti,resmen 'ya bir kız vardı hani biz ikimiz de yakındık falan ama nickini hatırlamıyorum liseliydi o zamanlar hatırladın mı o kız da gelse keşke buraya çok güzel olur' diye sormuştum ama sen zaten bayadır buradaymışsın jdjsajd -bilgisayardan random atmaya çalışan-
Hoş geldin!
Ben de bu nickimi bilmiyordum aslında,arkadaş çağırınca ilk aklıma gelen nicki aldım(çok yaratıcıyım,evet:d) ara ara bakıyorum,seni görünce kayıtsız kalamadım
Şey gibi olmuş bu,bi parça var adını melodisini bilmiyorum,neydi skdnjd.
Liseliye de güldüm skjhf.
Nereden nereye ya,seneler su gibi akıyor sekizim

• Beğen

Aze

Özel Üye
Ben de bu nickimi bilmiyordum aslında,arkadaş çağırınca ilk aklıma gelen nicki aldım(çok yaratıcıyım,evet:d) ara ara bakıyorum,seni görünce kayıtsız kalamadım
Şey gibi olmuş bu,bi parça var adını melodisini bilmiyorum,neydi skdnjd.
Liseliye de güldüm skjhf.
Nereden nereye ya,seneler su gibi akıyor sekizim
Ahaha ne bileyim X'e anlatıyorum ama anlamadı doğal olarak,sonra kendi kendime acaba birbirimize sekizim diyorduk oradan mı anlatmaya çalışsam diyecektim ki yok dedim o kadar da değil zorlamamak lazım. :d
Böyle böyle daha ne zamanlarımızı göreceğiz kim bilir.
Seni burada da görmek güzel.

Run

Özel Üye
Mecnun da comolokko gibi olmuş :) altı kuru, keyfi yerinde!

Son düzenleme:
  • Beğen

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Aze Nick sizin sekiz muhabbetinizi hatirliyorum, cidden.

10 yil gecmis uzerinden, yeniden gorusebilmek ne guzel oldu. Bende Nick’i ilk gordugumde Izmit’li Emrah isminde bir helper arkadasim vardi, o sanmistim.. :)

Nick

Kayıtlı Üye
Deathangel olup sizi yanıltmamak isterdim ancak o nick ergenliğimi yansıtan bi nickti şu an üzerimde hoş durmaz diye düşünmekteyim:dd
Aze hatun,sekizim özlemişim çok..
Benimde şey aklıma geldi bak. Buraya ilk geldiğimde keşke sen ve birkaç arkadaşı daha yazmıştım,onlarda gelse demiştim. Meğer benden önce üyeymişsin:d

• Beğen

Aze

Özel Üye
Cafein burada ama pek aktif olmuyor.
Nar çiçeği yok mu ya sanki vardı diye hatırlıyorum ama karıştırıyor da olabilirim.
Oğuz abi... ona ulaşmayı çok istedim sürekli etiletliyordum eskiden girdigimiz bir forumda ama yok ses seda. Kimse bilmiyor mu acaba nerede ne yapıyor o naif adam

Nick

Kayıtlı Üye
Cafein burada ama pek aktif olmuyor.
Nar çiçeği yok mu ya sanki vardı diye hatırlıyorum ama karıştırıyor da olabilirim.
Oğuz abi... ona ulaşmayı çok istedim sürekli etiletliyordum eskiden girdigimiz bir forumda ama yok ses seda. Kimse bilmiyor mu acaba nerede ne yapıyor o naif adam
Nar çiçeğini ben çağırdım geldi ama kısa bir süre sonra evlendi. :)
Oğuz abiden haberim yok

• Beğen

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 10)