Konuları Ve Forum Yoksayma

Laedri

en sevilen antikahraman.
Elmas Üye
bütün abidik gubidik alanları engellersem yalnız kalır mıyım?
kısa şort ve beyaz atletle balkona çıkmışım da, karşı binanın üst katındaki kadın tarafından dikizleniyromusum gibi hissediyordum çünkü diğer turlu.

karamuratbenim

Bronz Üye
merhaba @WEBMASTER

Adsız.jpg

anasayfada önce ilgili kategoriye girip oradan da alt başlık bazlı olmak koşuluyla tek tek yok sayabiliyoruz sanırım. ama ben şöyle bir şey olsa diyorum.

hosting firmaları kategorisine girdiğimizde tek tek uğraşmak yerine ilgili kategoriyi komple yok saysak da tek tek alt başlıklar ile uğraşmasak?

juju

Altın Üye
Valla adam ugrasmis yapmis onla bile ugrasmak istemiyorsunuz. YARANILMAZSINIZ BE UYELER.
ben hicbir seyi yok saymak istemiyorum. Forum gereksiz basliklari ile guzel..

angie

Platin Üye
Ben ircli konuları yok saydım ama yöneticinin açtığı konular yine görünüyordu.

WEBMASTER

Saygıyı veren alır.
Yönetici
Developer
merhaba @WEBMASTER

Ekli dosyayı görüntüle 64016

anasayfada önce ilgili kategoriye girip oradan da alt başlık bazlı olmak koşuluyla tek tek yok sayabiliyoruz sanırım. ama ben şöyle bir şey olsa diyorum.

hosting firmaları kategorisine girdiğimizde tek tek uğraşmak yerine ilgili kategoriyi komple yok saysak da tek tek alt başlıklar ile uğraşmasak?
Merhaba @karamuratbenim, sistemi elimizden geldiği kadar geliştirmeye çalışıyorum şuanda en mantıklı olan sistem bu şekilde sizin dediğimiz şekilde olduğu zaman bu sefer seo veya url ile uğraşılması katagoriler için böyle sisteme gerek olmadığını düşünüyorum.

Üst Alt