Kink is bek

La'edri

Özel Üye

Alejandro

Gümüş Üye

Alejandro

Gümüş Üye
mrb hoşgeldin gözüm biyerden ısırıyor ama tam çıkaramadım.

Yeniyim ben forumda guzel kız varmi diye bakmaya gelmiştim buna müteakiben " doğrusu müeayyitte olabilir " bi arkadaş grubumuz var adı hanzolar onlari cagircaktim sen güzelmisin ?

Yarmagül

Altın üye

Yeniyim ben forumda guzel kız varmi diye bakmaya gelmiştim buna müteakiben " doğrusu müeayyitte olabilir " bi arkadaş grubumuz var adı hanzolar onlari cagircaktim sen güzelmisin ?

yok o zaman o ısırdığı kişi olamazsın sjsng
Çağır gelsinler ,ben de sizin gruba dahil olurum.bıyıklarım var hiç estetik değilim çobanık biz.buluruz güzel kardeşşşşşş.

Alejandro

Gümüş Üye
yok o zaman o ısırdığı kişi olamazsın sjsng
Çağır gelsinler ,ben de sizin gruba dahil olurum.bıyıklarım var hiç estetik değilim çobanık biz.buluruz güzel kardeşşşşşş.

Kim kimi ısırıyor kendi payinin djsiosks , konuya yabanciyim ama kim ısırılmış ve neresinden ?
Olur bi koordinatöre ihtiyacimiz var zaten , ama çobanlara bakmiyolar bu devirde sana yarıs atı alalim kapkaca başla sen

Yarmagül

Altın üye

Kim kimi ısırıyor kendi payinin djsiosks , konuya yabanciyim ama kim ısırılmış ve neresinden ?
Olur bi koordinatöre ihtiyacimiz var zaten , ama çobanlara bakmiyolar bu devirde sana yarıs atı alalim kapkaca başla sen

g.tünden susssss :lWJvWJ:
cıx kapkaç yapamam hızlı değilim ,daha farklı bi iş olsun nasıl desem çuval torba sjsjsg:dj:
banlanma bidaha döverim :653d18c0a2b184a9dc2

Alejandro

Gümüş Üye
g.tünden susssss :lWJvWJ:
cıx kapkaç yapamam hızlı değilim ,daha farklı bi iş olsun nasıl desem çuval torba sjsjsg:dj:
banlanma bidaha döverim :653d18c0a2b184a9dc2

Yıl olmuş ikibin bilmem kaç hala g.te g.t diyor ya popo diyceksin dnd.
İşte at hızlı boşunamı yarıs atı dedik xd adamsın helalinden ekmek parası kazanıp un satmak istiyosun demek senden daha azini beklemezdim zaten dnjd
Anlaştık , sende dikkat et kendine geçmiş olsun tekrardan :cici: