Karalama Defteri

Maral

Bronz Üye
Dondu ekrann allahın cezası ya bekle bekle

BuYuCu

Ji Te Dur im
Emektar Üye
Yeni insanlar tanımaya gerek yok çünkü daha yanimizdakileri taniyamadik

İnsomnia

Bronz Üye
Televizyonlarda eski filmleri yayınlayan yayınlayana... Sev Kardeşim, Ah Nerede derken Mavi Boncuk çıktı şimdi de. Saçma sapan yayınlardan bizi kurturan salgın sürecinin olumlu yanı. Tşk Corona.

Lilith

Bronz Üye
Yörüngede değil, huşu düzleminde konyak yuvarlıyor
Gunler once 16 yasinda bir erkek cocuguyla tanistim ve kendimi ondan uzak tutmaya calistigimi fark ettim. Ve inanilmaz etkilendim. O yastaki dusunsel acligindan onune cikan her fikri yuvarlamak istedigi gibi, ideallestirdigi insanlari da somurmek istedigini biliyorum. Bir yandan cok sert isimler okuma hevesinde, bir yandan sevilmeye cok duskun. Sevgi ve yasamdan bahsederken cok soguk, bireyselligine gelince muhtac. Dunyaya karsi basit bir seyden en ufak ayrintiyi yakalayabiliyorken, karmasik olan onu korkutup igrendiriyor. Kendi icine bakinca da bu karmasayi goruyor, kendisinden igreniyor çünkü tanimiyor.Kendisiyle iliskiye girdigi gün tanim ifade kazanacak. Formulu basit bir bilesken degil. Yazdiklarina cevap vermek istemiyorum cunku bu gereksiz bir ilgi olarak veryansin edecek. Onun icin cabalamak istemiyorum cunku bu ikiyuzlulugum olur. Dogamla barismadim. Ne cabasi vericem? caba kelimesi genisleyip kustahlasiyor. Guneste arinsak keske, lakin katarsis olarak degil.

Independent

Bronz Üye
“Sırtlanlar gibi leşlerle beslenmeyi öğrenmezsen, aslanlar gibi hüküm süremezsin.”

ArifÇ.

Özel Üye
Saygılı olun yoksa hepinizi çözerim.

Geliyor gelmekte olan...

ElLaQEPXUAEJxBa.jpg

malumatfuruş

Gümüş Üye
ilk kez masterchef izliyorum bu yıl. acayip sardım çok iyi geliyor bana. antidepresanım gibi. program süresince gıcık olduğum kişiler sürekli değişse de ve hiç gıcık olmadığım biri kalmasa da herhangi bi yarışmacı elendiğinde ben de duygulanıyorum ajdksk. hele de üzücü bir hikayesi varsa ve program içinde bunu kullanmadıysa... neyse berker'in elemesini izleyip ağlayacağım biraz, hoççakalın.

Anna Karenina

Platin Üye
Bir arkadaşımı dün yaptığı bazı yanlışlardan dolayı uyardım.. aslında üstüme vazife değildi ama sevdiğim için daha fazla bilmemezlikten gelemedim.. konuşurken biraz yükseldim ses tonum kontrolden cıktı ben zıvanadan... oysa ki tatlı dille konuşacaktım.. verdiği karşılığa tahrik oldum.. şimdi beni her yerden engellemiş slkjh
Bir kadın tarafından ilk defa engelleniyorum.
ne yapacağımı bilmiyorum.
Böyle bir son beklemiyordum slkjh

Lupe

Bronz Üye
Mitolojik figür gibiydi.

ArifÇ.

Özel Üye
Seninle şöyle olabilmemiz ihtimallerin en güzeli

ElNUutHW0AAKDgt.jpg

PapatyA

Kimse insanı bir ahmak kadar yoramaz...
Yönetici
Yönetici
Eskisi gibi olmayan şeylerin başında artık ben geliyorum.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 67, Misafir: 117)