İkizler Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu

Aze

Emektar Üye
Katılım
Ekim 10, 2018
Mesajlar
5,296
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
4,440
Şubat ayında iletişim, çevre ilişkileri, yakın bağlantılar, yolculuklar, komşular, kardeşler, alış-veriş/ticaret, yazılı-sözlü ifadeler, eğitim ile ilgili işler, basın-yayın, sosyal medya, internet gibi konular gündeminizde olacak.

Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir seyahate çıkabilir, ilgi duyduğunuz ve öğrenmek istediğiniz konular ile ilgili harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda farklı şehirlerde/ülkelerde bağlantılar kurmak istiyorsanız veya yurt dışına çalışmaya/okumaya gitmek istiyorsanız tam zamanı. Yoğun bir iletişim trafiği sizi bekliyor. İkizlerin en sevdiği konuların başında iletişim geldiği için bu dönem sizi çok mutlu edebilir.

Aşk hayatınız hareketleniyor. Bu ay oldukça duygusal durumlar içinde olabileceğiniz için önemli kararları bu ay içinde almamanızda fayda var. Kararlarınızda daha sağduyulu olmanız gereken, fevrilikten uzak durmanız gereken bir ay olacak.

Bu ay kariyer konusunda risk alırken bazı şeyleri feda etmek durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili konularda acele adımlar atmamaya özen gösterin. Bu süreç, hızlı başlangıçlar yapma dönemi değil.

Gizli kalmış olayları öğrenebilirsiniz, tepkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılmalara karşı daha sakin olmalısınız. Akrabalarınız, yakın çevreniz ve arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizi bozmamaya çalışın.
 
Üst