sohbet odaları

IF Lösemili Çocuklar Bagış Kampanyası

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Merhaba Saygıdeğer IRCForumlari.Com.tr kullanıcıları ;
Bildiğiniz üzere pazar günü yapılan #help yarışması neticesinde yapılan yarışmayı kazanan kişi/ekip için bağış yapacağımızı belirtmiştik. İLGİLİ LİNK

Yapacağımız bağışa destek olmak için bizlerden hesap numarası isteyen arkadaşlar olmuştu. Böyle bir hesap numarası paylaşmak hem yasal değil hem de etik olmazdı. Lakin ısrarlar sonucunda ve araştırmalarımız neticesin de bağışı kampanya olarak düzenledik. Bizim yapacagımız bağış dışında oluşturduğumuz kampanyaya sizlerde destek verebilirsiniz. Bu kampayanın alt yapısı tamamen LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR YARARINA aitdir.Bağışlarınız direkmen kampanya üzerinden LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR YARARINA BANKA HESAPLARINA AKTARILMAKTADIR.

Kampanya 14/06/2019 Cuma günü saat 24:00'e kadar sürecektir. Bu süre içinde bağış yapmak isteyen dostlarımız aşağıdaki linkten ve resimde göstereceğim şekilde yapabilirler.

Kampanya ismimiz : ircforumlari.com.tr kampanyası yarışma/aktivite olarak gözükmektedir.

Bağış yapmak için ilgili link : https://www.losev.org.tr/bagis/bagisozelgun.html

Açıklama : Resimler üzerinden de sizlere gösteriyorum sıkıntı yaşayan olursa iletişime geçebilirsiniz

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Bizlere destek olmak isteyen kardeslerime cok tesekkur ederim hususi bir istek oldugu icin bu sekilde kampanya olarak duzenledik.
Yalovali beyefendiyede bizim namimiza bir plaket gidecek LÖSEVDEN

Ilgi ve alakaniz icin tesekkurler.

Justice

Bronz Üye
Böyle güzide oluşumlara duyarlılık ve destek gösteren tüm arkadaşlara tesekkur ediyorum.

"Bir insanı kurtarmak bütün insanlığı kurtarmak gibidir.”

varolasın lösev, varolasiniz ircforumlari.com.tr.

velevki

Bronz Üye
Böyle bir oluşuma verdiğiniz destek takdir edilesi.kutluyorum.
Allah'ın merhameti üzerinize olsun.

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Yine adından yillarca söz ettirecek çok iyi bir proje,emeği geçenlerin yüreğine sağlik.

Destek olan herkesi yürekten tebrik ederim.

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Ben Daha Önceden Belirtmiştim. Fitre Ve Zekatımı LÖSEV`e Verdim

ALLAH Kabul Eder İnşallah

Dem

Umrumdışı
Özel Üye
En iyi yasayan bilir yapılan her 1 kr. yardımın bağışlanan her damla kanın önemini.. Ben LÖSEV 'le çok yakından tanışmak zorunda kalan biri olarak ne kadar özverili çalıştıklarını çok iyi biliyorum. Bir çok cana umuttur LÖSEV. Maddi manevi ne kadar güçlenirse bizler sayesinde pek çok canlara umut olmaya da devam edecek.

Geçen sene LÖSEV in 2-8 Kasım LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI nedeniyle hazırladığı reklam filmi bu sabah yeniden TV ekranlarında KAMU SPOTU olarak yayınlandı

https://youtu.be/u1j2rh_VwiQ
“Türk sinema tarihinin en hüzünlü hikayesi yeniden yazılabilir mi?” diye soran Lösev, 20.yılı için hazırladığı reklam filminde, 45 yıl önce çekilen ve lösemi hastası bir çocuğun hikayesinin anlatıldığı “Canım Kardeşim” filminden yola çıkıyor. Filmde kardeşlerinin lösemi hastası olduğunu öğrenen ağabeylerin verdiği mücadele ele alınıyor. O zamanlarda yapılabilecek pek bir şeyin olmadığı vurgulanıyor.

Reklam filminde Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregil de rol alıyor. Filmde televizyon isteyen Kahraman’ın isteği yerine geliyordu ama televizyonun geldiği an ufak Kahraman uyanmıyordu ve ağabeyleri büyük bir acı içerisine giriyorlardı. “O zamanlar, o küçük Kahramanların hikayesi bu sonla biterdi ama artık bu kaderi değiştirmenin zamanı geldi.” diyen reklam filmi, Canım Kardeşim filminin sonunu mutlu bitiriyor. Kahraman’ı uyandırmak için içeri giren ağabey ilk seslenişinde çocuğun uyanmadığını görünce korkuyor ama sonra ufak Kahraman kalkıyor ve o çok istediği televizyonu izleme fırsatı buluyor.

O zamanlar çaresiz bir hastalık gibi görülen lösemide bugün tedavideki başarımız %90’nın üzerinde, “hedefimiz artık %100’e ulaşmak” diyen Lösev hedefini reklam filminin sonunda söylüyor ve Barış Üregil’in “Yaşa be Kahraman” demesiyle reklam filmi bitiyor.

Bağış ve desteklerimizle YAZILABİLİR...

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Bagis yapan arkadaslara tesekkurler, Allah kabul etsin :)

Bagis yapmak isteyip yapamayan, zorlanan anlamayan varsa ozel mesaj atabilir. Yardimci olalim.

Yazgı

Bronz Üye
En iyi yasayan bilir yapılan her 1 kr. yardımın bağışlanan her damla kanın önemini.. Ben LÖSEV 'le çok yakından tanışmak zorunda kalan biri olarak ne kadar özverili çalıştıklarını çok iyi biliyorum. Bir çok cana umuttur LÖSEV. Maddi manevi ne kadar güçlenirse bizler sayesinde pek çok canlara umut olmaya da devam edecek.

Geçen sene LÖSEV in 2-8 Kasım LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI nedeniyle hazırladığı reklam filmi bu sabah yeniden TV ekranlarında KAMU SPOTU olarak yayınlandı

https://youtu.be/u1j2rh_VwiQ
“Türk sinema tarihinin en hüzünlü hikayesi yeniden yazılabilir mi?” diye soran Lösev, 20.yılı için hazırladığı reklam filminde, 45 yıl önce çekilen ve lösemi hastası bir çocuğun hikayesinin anlatıldığı “Canım Kardeşim” filminden yola çıkıyor. Filmde kardeşlerinin lösemi hastası olduğunu öğrenen ağabeylerin verdiği mücadele ele alınıyor. O zamanlarda yapılabilecek pek bir şeyin olmadığı vurgulanıyor.

Reklam filminde Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregil de rol alıyor. Filmde televizyon isteyen Kahraman’ın isteği yerine geliyordu ama televizyonun geldiği an ufak Kahraman uyanmıyordu ve ağabeyleri büyük bir acı içerisine giriyorlardı. “O zamanlar, o küçük Kahramanların hikayesi bu sonla biterdi ama artık bu kaderi değiştirmenin zamanı geldi.” diyen reklam filmi, Canım Kardeşim filminin sonunu mutlu bitiriyor. Kahraman’ı uyandırmak için içeri giren ağabey ilk seslenişinde çocuğun uyanmadığını görünce korkuyor ama sonra ufak Kahraman kalkıyor ve o çok istediği televizyonu izleme fırsatı buluyor.

O zamanlar çaresiz bir hastalık gibi görülen lösemide bugün tedavideki başarımız %90’nın üzerinde, “hedefimiz artık %100’e ulaşmak” diyen Lösev hedefini reklam filminin sonunda söylüyor ve Barış Üregil’in “Yaşa be Kahraman” demesiyle reklam filmi bitiyor.

Bağış ve desteklerimizle YAZILABİLİR...
Gözlerim dolu dolu oldu çok güzel bir reklam filmi olmuş. Yardımda bulunan ve konunun herhangi bir aşamasında emeği olan herkesten Allah razı olsun.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 14)