İBB Meclisi'nde Kanal İstanbul tartışması: Marmara Denizi ölecek

kamil0920

Yılın EN’i
Bırakın boş boş geyik yapmayı da şu sokak hayvanları için ne yapabiliriz? koruma altına alınan bölgelerde, orman bölgelerinde Mesela; bu hayvanlar için Barınaklar yapılsa ve sahipsiz tehlike yaratabilecek hayvanları oralarda bakılması tercih edilse iyi olmaz mı? hayvanlara yardım etmek isteyen insanlar için, Belediyelerde bu iş için birimler oluşturulursa çok daha iyi olmaz mı? Hayvansever dernekleri ve halkımız buralara gidip yiyecek verseler iyi olmaz mı? Her gün sokaklarda başıboş hayvanların saldırılarına maruz kalan insanları duymaktan çok daha iyidir bana göre. Tabii bana göre. Sizce bunun için ne yapmamız gerekiyor?

ibadeath

Altın üye
Adam jeolog olarak yorumlamış desteklediğine dair tek cümlesi yok tek dediği depremi tetiklemez diyor ama kesin ibareyle söylemiyor mühendislik durumları hesaplamaları var diyor eee yani ?
Zamanında Avrasya tüneli için aynı şeyleri Avrasya tüneli için söylediniz hangi biri oldu dünya üzerinde o kadar kanal var hangisi iklim değiştirmiş deprem tetiklemis söyle

melnur

Yazar
Zamanında Avrasya tüneli için aynı şeyleri Avrasya tüneli için söylediniz hangi biri oldu dünya üzerinde o kadar kanal var hangisi iklim değiştirmiş deprem tetiklemis söyle
Evladım her saat başı iklim değişiyor ve bu değişimin sebebi insanlar diye yayın yapılıyor sen hala soruyorsun. Seni sevmesem bu cahilliğin için hocadan müsade alıp içindeki cinleri çıkartmak için 100 kere oklava ile döverdim.

Sux

Gümüş Üye
konunun uzmanları ölecek diyorsa muhtemelen ölecektir, yanılmıyorsam deniz bir nevi gölleşecek deniliyordu.
şu görselde ki alanın yapım aşamasını izlemiştim mühendisler kollar arasındaki suyun akıntı olmaması nedeniyle bulanıklaşması ve kokmasını önlemek için epey gayret göstermişlerdi. ilk bir kaç deneme de başaramayıp farklı kanal olukları açmışlardı.
muhtemelen marmara denizine olacak olanda aynısıdır.