Hafta sonu kahvaltı buluşmaları

Lefty

Yönetici
Board Admin
Hafta sonları gelenek haline gelen ve en sevilen buluşmalardan birisidir.
Farklı mekanlarda farklı lezzetler tatma imkanı verdiği gibi uzun zamandır bir araya gelme imkanı olmayanlar için de güzel bir fırsattır.

1686371820260.jpeg

nedebenmecnun

Gümüş Üye
reçel yenmiyor ya.
her kahvaltıda reçel oluyor ama kimse reçele dokunmuyor.
sofrada olması da yadırganmıyor adeta bir aksesuar gibi tam ortada duruyor, kaymak bile kenarda duruyor, ona uzanmak zor oluyor ama reçel herkesin ulaşabileceği bir noktada.
neden reçel yemiyoruz?

Lefty

Yönetici
Board Admin
reçel yenmiyor ya.
her kahvaltıda reçel oluyor ama kimse reçele dokunmuyor.
sofrada olması da yadırganmıyor adeta bir aksesuar gibi tam ortada duruyor, kaymak bile kenarda duruyor, ona uzanmak zor oluyor ama reçel herkesin ulaşabileceği bir noktada.
neden reçel yemiyoruz?
Aslında çoğu yiyeceğe dokunulmuyor ve bir bakıma israf bile sayılabilir ancak maksat bir arada olabilmek yoksa sohbet ederken bir şeyler yemeye fırsat da kalmıyor.

yoSun

.☘︎ ݁˖
Yönetici
Chief
Senin yakınların kaç kilo acaba? Çevrende olup da o güzel yemeklere rağmen zayıf kalabilen var mı?:)
Haha bizde iskelet yok hepimiz balık cinsindeniz kara kuru sevmezler bizde hehehehe:D
Vallahi Lefty'cim hayat kısa baksana neler oluyor en iyisi bu hayatı yaşayalım yaa:=))))))))

Lefty

Yönetici
Board Admin
Haha bizde iskelet yok hepimiz balık cinsindeniz kara kuru sevmezler bizde hehehehe:D
Vallahi Lefty'cim hayat kısa baksana neler oluyor en iyisi bu hayatı yaşayalım yaa:=))))))))
Kesinlikle... İnsan yarının bile garanti olmadığının farkında olmuyor bazen.

• Beğen
Tepkiler: Sux

Blackheart

Yazar
Ben de forum üyelerinin iştiraki ile gerçekşecek kahvaltı zannettim. Hafta sonları kahvaltımı kendim hazırlarım genelde. Çünkü hafta sonları sağlıksız şeyler yeme günlerim ve envai çeşit kahvaltılık ile kendimi ödüllendiririm.

Son düzenleme:

Sux

Suspended
biz hatunla bu hafta hariç hep mekan mekan dolaşır serpme kahvaltı yaparız ve hatun kuş kadar yerken ben her şeyi yer bitiririm. 10'da başlıyorum peyderpey 13'e kadar sofra tükenmiş oluyor sohbet araları vererek tabi ghkfjhk

Lefty

Yönetici
Board Admin
biz hatunla bu hafta hariç hep mekan mekan dolaşır serpme kahvaltı yaparız ve hatun kuş kadar yerken ben her şeyi yer bitiririm. 10'da başlıyorum peyderpey 13'e kadar sofra tükenmiş oluyor sohbet araları vererek tabi ghkfjhk
Kalabalık grup yoksa birkaç kişi ile daha güzel oluyor aslında çünkü öteki türlü sohbet etmekten pek vakit kalmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Sux
Üst Alt