Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz 3 burç!

Sanem

Yönetici
Supervisor

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz 3 burç!​

Hepimiz hayatımızda güvenebileceğimiz birilerini isteriz. Ancak genelde en çok güvendiğimiz kişiler tarafından hayal kırıklığına uğrarız. Bu hayal kırıklıkları ise farklı kişilere de güvenmemizi engeller. Ancak bu 3 burca gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Güveninizi sonuna kadar hak eden bu burçlar, hayatınızdan çıksa bile size duyacağı saygı nedeniyle her zaman sırlarınızı saklamaya devam edeceklerdir. İşte o burçlar…​

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz 3 burç!

Bir burç insanın güvenilir olmasının tek etkeni olmasa da kişiliği hakkında fikirler verebilir. Ancak en güvenilir insanların çıktığı 3 burç şöyledir;

YENGEÇ BURCU

Yengeçler, hayatlarına aldıkları her insana çok bağlıdır ve onlar için gözleri kapalı ellerinden geleni yaparlar. Bu nedenle sizi önemseyen bir yengeçe koşullar ne olursa olsun size asla hiçbir şart altında ihanet etmez.

Yengeç burçları doğuştanyardımsever bir yapıya sahiptir ve duygusal zekaları da oldukça gelişmiştir. Bu nedenle yengeçlerin yanında siz de sırlarınız da güvendedir. Hassas olmaları gereği bazı kişiler yengeçlerin güvenilirliğinden şüphe edebilir. Ancak yengeç burçları, olgundur ve drama sevmez. Bu nedenle farklı kişilerle uğraşmak yerine kendilerine emanet edilen her şeye sımsıkı tutunurlar.

OĞLAK BURCU
Burçlar arasında sır saklamada en iyi olan oğlaklar, adeta birer çelik kasa gibidir. Oğlak burcuna bir sır verdiyseniz ve size söylemeyeceğine dair söz verdiyse, bu sözünden dönmesi için adeta dünyanın tersine dönmesi gerekir.

Kendi kuralları olan oğlak burçları, ne bu kuralları çiğner ne de başkalarının çiğnemesine izin verir. Düzene ve sınırlara olan düşkünlüğüyle bilinen oğlakların, dalgınlığına gelip ağzından bir şey kaçıması da imkansızdır. Bu burçtan olan kişilerin sözlerini tutmamaları kendi doğalarına aykırı olacağından gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

AKREP BURCU
Ketumluğu İle bilinen akrep burcu, en güvenilir burçlardan biridir. Başka insanlara güvenmeleri ne kadar zor olsa da çevrelerindeki kişiler genelde dertlerini akrep burçlarına anlatırlar. Aslında akrepler en çok sır tutan burçlardan biridir. Çevrelerindeki kişilere karşı tetikte eğiliminde olan akrepler, kolay kolay kimseye güvenmez ve temkinli hareket ederler

Dışarıdan korkutucu gibi gözükebilen akrep burçları, aslında sadece damarına basıldığında tehlikeli hale gelir. Onun dışında ise sevdikleri ve değer verdikleri insanlar için her şeyi yapmaya hazırdır.

Alintidir

Son düzenleme:

Classiic

Bu da gecer YA/HU
Elmas Üye
Yannis olmasin.

Ama guven vermek te yuk oluyo bize

Cunku hic guvenemeyip guvenilmek yoruyo

W

Elmas Üye
Valla yengecim ama kimse bana guvenmesin ben bile guvenmiyorken... o kirilmasin bu kirilmasin uzulmesin diye ugrasmak zor, hicbiriniz benden onemli degil

f5

Gümüş Üye
Gözüm kapalıysa kendime bile güvenmem...

Hesna

Kayıtlı Üye
yengece güvenemem şıpsevdi duyguları meyilli
oğlağa da güvenemem umursamaz işkolik
akrep ayran gönüllü hiç olmaz

geriye bi listede olmayan kova kalıyor
ah cnms kendim

Lefty

Yönetici
Co Admin
yengece güvenemem şıpsevdi duyguları meyilli
oğlağa da güvenemem umursamaz işkolik
akrep ayran gönüllü hiç olmaz

geriye bi listede olmayan kova kalıyor
ah cnms kendim

Akrep burcu ve ayran gönüllü olmak.:)
Akrep çok zor sever ve severse de fazla değer verir ancak sevmediğinin de dünya tersine dönse bir daha yüzüne bakmaz.
Kolay aşık olamaz ve bu sebeple de ayran gönüllü değil de seçici bir burç demek daha doğru olacaktır.

Burcum Akrep ve yükselenim Oğlak:) Güven konusunda kimseye yanlış yapmamaya çabalarım ve asla tutamayacağım sözler vermem.

DoGu

Ben mi? Ben tilki dönmesin diye dükkanı ateşe verenlerdenim.
Yönetici
Moderator
Millet babasına kardeşine güvenemiyor. Siz burçlara güvenin . :S

W

Elmas Üye
Akrep burcu ve ayran gönüllü olmak.:)
Akrep çok zor sever ve severse de fazla değer verir ancak sevmediğinin de dünya tersine dönse bir daha yüzüne bakmaz.
Kolay aşık olamaz ve bu sebeple de ayran gönüllü değil de seçici bir burç demek daha doğru olacaktır.

Burcum Akrep ve yükselenim Oğlak:) Güven konusunda kimseye yanlış yapmamaya çabalarım ve asla tutamayacağım sözler vermem.
Peki yengec ?...

Üst Alt