sohbet odaları

Genel Sohbet

Chen

Özel Üye
selamun aleyküm mübarekler

size patili bir şarkı birakıyorum: *

hahahah

Bronz Üye
Yorumlarin tamamini okudum en cok begendigim “ bir daha kufur etmeyeceklerini garanti ederseniz acin banlari oldu “

Mukemmel bir yorum, @hahahah tebrik ediyorum seni hatta ayakta alkisliyorum. Bu sekilde bir dusunce yapisina erisebilmek icin gercekten yetenekli olmak lazim.

Sizin karin agrinizin sebebi fi tarihinde arkadaslarinizin banlanmasidir, bu kadar saldirgan davranmanin alemi yok, mukemmel dostlariniz nereye gitse banlanan tipler zaten. Kendinizi neredeyse yahudiler gibi ustun irk ilan edeceksiniz, biz burada buna musade etmiyoruz, kusura bakmayiniz.

Burada uyelerin bizzat iyiniyetli yazilarina kayitsiz kalmak istemedik konu actik, neden? Cunku ortak kullanim alani burasi beraber vakit geciriliyor yapilan islemden alinan sonuclara karsi bakis perspektifi nedir gormek istedim.

Kismi bir ban affi uyguladik, reklam yapan veya forum yonetimiyle ters dusen forumdaki uyeleri isin icine karistirmayan arkadaslarin girislerinde duzenleme yapildi.

Buradan etiket etmenln luzumu yok, ama forumdaki sahsi meseleler ve galiz kufurler yüzünden banlananlari acmamak daha dogru olacaktir.

Yinede bir sure daha konuyu acik tutacagim, ciddiyetle fikrini belirten arkadaslarimiza cok tesekkur ederim.
Asıl takdire şayan olan bu denli saygısızca yorum yapmanız. Gayet güzel kesimlerde alkışlar alıyorum, o yüzden kendinize saklayın alkışınızı pls.

Herhangi bir karın ağrısı olmadığını çok net söyleyebiliyorum. Niyet okumak yerine objektif yapılan yoruma bakmanız kâfi olur.

Zaten siz yine kendi istediğinizi uygulayacaktınız, sadece uygulamanıza kılıf uydurmak için bu konuyu açtınız bari dürüst olsanız şu konuda.

Hani ülkemizin başında biri var ya işte tutumunuz aynı o kişi ile örtüşüyor. "Siz-Biz " ayrıştırmak doğru değil kaldı ki siz yönetimde olan birisiniz daha bağdaştırıcı olmalısınız, yöneticilik misyonunun getirisi bütünleştirici olmalı ayrıştırıcı değil.

Saldırgan davranışı yadırgarken bu davranışı sizin sergilemeniz de nebilim.. Öyle işte, kolay gelsin.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Asıl takdire şayan olan bu denli saygısızca yorum yapmanız. Gayet güzel kesimlerde alkışlar alıyorum, o yüzden kendinize saklayın alkışınızı pls.

Herhangi bir karın ağrısı olmadığını çok net söyleyebiliyorum. Niyet okumak yerine objektif yapılan yoruma bakmanız kâfi olur.

Zaten siz yine kendi istediğinizi uygulayacaktınız, sadece uygulamanıza kılıf uydurmak için bu konuyu açtınız bari dürüst olsanız şu konuda.

Hani ülkemizin başında biri var ya işte tutumunuz aynı o kişi ile örtüşüyor. "Siz-Biz " ayrıştırmak doğru değil kaldı ki siz yönetimde olan birisiniz daha bağdaştırıcı olmalısınız, yöneticilik misyonunun getirisi bütünleştirici olmalı ayrıştırıcı değil.

Saldırgan davranışı yadırgarken bu davranışı sizin sergilemeniz de nebilim.. Öyle işte, kolay gelsin.

10 dakika arastirsam karistirdiginiz bir dolu platform bulurum. Hanimefendi gercekten belkide yasiniz kadar bu işlerde emegimiz gecti, kim ne yapmak istiyor cok iyi anliyoruz merak etmeyin.

Biz kimseyi ayristirmiyoruz ki, banlanan arkadasim dediğiniz kisileri 10-15 yildir taniyorum, kufur eden birinin bir daha kufur etmeyeceginin garantisini ben sana nasil verebilirim, aklin mantigin aliyormu yani bunu Allah askina ya :)

Yani bizden ricaci olan arkadaslarin isimlerini nicklerinimi yazayim buraya? :)

Benim ban atmak gibi bir derdim yok ban acmak gibide olmadi ama hem burayi seven hemde arkadasi gelsin isteyen insanlarin hatrina bizde gorus almak istedik kotumu ettik.

Ofansif bir sekilde sorgulama yapan sizsiniz, yani bu kadar kustahca seyler yazinca 3 doz dusuk cevaba bile katlanmiyorsunuz ama bizden bekliyorsunuz, neden?

Burada eglenmek varken, bu sekilde surtusmek hosunuzami gidiyor yani, ben ve dahi buradaki yonetimim bir kelime dahi saygisizlik yapmamistir size karsi. Yani buradaki yoneticilerde kum torbasimi , veya putmu nasil bie hayaliniz var lutfen soylermisiniz.

Biz herkesi bir renk bir kazanim olarak goruyoruz ama sayfalarca nedenini acikladigim gibi bazi durumlarda yaptirim uygulamak sart. Olay bundan ibarettir.

Karga

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Evet bu gerginliği dağıtmak adına nick değişimleri yapalım.
Karga olarak misyonumu tamamladım diye düşünüyorum...

Eugène

Bronz Üye
inanılmaz. mesaj silme gerekçesiyle haberleşme diye bir şey bulmuşlar. telefonun/internetin icadından sonra bu büyük bir yeniliktir. öncülüktür. çağdaş medeniyet seviyesine çakılmış bir kazıktır.

hahahah

Bronz Üye
10 dakika arastirsam karistirdiginiz bir dolu platform bulurum. Hanimefendi gercekten belkide yasiniz kadar bu işlerde emegimiz gecti, kim ne yapmak istiyor cok iyi anliyoruz merak etmeyin.

Biz kimseyi ayristirmiyoruz ki, banlanan arkadasim dediğiniz kisileri 10-15 yildir taniyorum, kufur eden birinin bir daha kufur etmeyeceginin garantisini ben sana nasil verebilirim, aklin mantigin aliyormu yani bunu Allah askina ya :)

Yani bizden ricaci olan arkadaslarin isimlerini nicklerinimi yazayim buraya? :)

Benim ban atmak gibi bir derdim yok ban acmak gibide olmadi ama hem burayi seven hemde arkadasi gelsin isteyen insanlarin hatrina bizde gorus almak istedik kotumu ettik.

Ofansif bir sekilde sorgulama yapan sizsiniz, yani bu kadar kustahca seyler yazinca 3 doz dusuk cevaba bile katlanmiyorsunuz ama bizden bekliyorsunuz, neden?

Burada eglenmek varken, bu sekilde surtusmek hosunuzami gidiyor yani, ben ve dahi buradaki yonetimim bir kelime dahi saygisizlik yapmamistir size karsi. Yani buradaki yoneticilerde kum torbasimi , veya putmu nasil bie hayaliniz var lutfen soylermisiniz.

Biz herkesi bir renk bir kazanim olarak goruyoruz ama sayfalarca nedenini acikladigim gibi bazi durumlarda yaptirim uygulamak sart. Olay bundan ibarettir.
Daha önce süresiz ban atıp araya birileri girdi diye açtığınız çok ban gördük.Şimdi sanki hiç yapmamış gibi davranmanız açıkçası biraz komik.

Birde araştırmanıza lüzum yok hoş zamanınızı boşa harcamak istiyorsanız da sizbilirsiniz. Yinede sizi aydınlatayım; daha önce If ve Tf de banladım kaldı ki If'in tutumunu beğenmediniz ve yanlışlarını gördüğünüz için bu forumu açmıştınız bende If'te keyfi banlanmalar yaşadım sonrasında özürde dilendi ama benim için bir anlam ifade etmiyor.

TF'ye gelecek olursak orada hala banlı bir üyeyim o forum da Egosunu tatmin etmeye çalışan, kendi aciziyetini by şekilde gidermeye çalışan birinden dolayı;d tamamen kişisel ama benim için olmayan bir kişisellik.

Birde beyefendi bana yapılan haksız ban mevzusu vardı sizin forumunuzda da şuan neden banlandığımı da hatırlamıyorum açıkçası o yüzden saygı'dan bahsetmeyin pls. Öyle bana hakaret eden vs. olmadı tabiki ama buna ben zemin hazırlamadım zaten. Saygısızlıkda yapmadım kimseye,yapmamda. Bunu önce kendim için yapmam bilmiyorum anlatabiliyor muyum.

Küstahça yorum yaptığımı düşünmüyorum tamamen objektif yaklaştım konuya ama siz anlamsız bir biçimde konuyu buraya kadar getirdiniz.

Sürtüşmek hoş olmamış. Kimseyle bir problemim yok forum içerisinde. Kendi halimde takılıp gidiyorum. Tartışmadan ziyade eğlenip, keyif almayı daha çok seviyorum. Kimse durduk yere tartışmak istemez yani bunu istiyorsa zaten o kişinin bir sıkıntısı vardır.

Tabii ki kimse için kefil olamazsınız ama küfür eden nicelerin banları açıldı. Benimde demek istediğim her seferinde toplu ban kaldırılması ile ilgili konu açılacağına o zaman ban atmayın ki böyle bir konuyu açmanıza da gerek kalmasın. Bu durumu ban atmak yerine revize edebilirsiniz. Konulardan uzaklaştırma, kısıtlama gibi. Bilmiyorum artık her nasıl oluyorsa. Benim yaptığım yorumda bir art niyet yok bir şey yok,haklı bulduğum yorumda da bir art niyette görmedim.

Ayrıca forum yöneticilerini stres topu gibi görüp onlara hakaret etmek vs.bunları zaten savunmam,doğru bir yaklaşım değil. Benim demek istediğim bağdaştırıcı olmanız ayrıştırıcı değil. Bunda yanlış olan bir şey de yok.

Ben bir yorum yaptığımda siz beni bir grup içerisinde hareket eden biri olarak görüyorsanız zaten bana objektif yaklasmanız da pek mümkün değil tabi.

Bir şeyleri ifade ederken tekrara düşmek hoşuma gitmiyor,bunun üzerine daha ne diyebilirim bilemiyorum. Tekrar kolay gelsin diyeyim.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 34, Misafir: 141)