Game of Thrones'un En Sevdiğiniz Repliği Hangisi ?

Thalassa

Altın üye
Vikings sevmistin sen dimi? bence bu da senin ilgini cekebilecek kategorilerde. ilk bolumleri pek bisi anlamiyosun ama sonrasi baya iyi

Majik

Bronz Üye
yuarnatink con sınov

Sezen

Altın üye
Jaa Evet Vikings harikaydi. Hatta bittiginde 2 gün hayata küstum,((( belki bi ara vakit ayirip bakabilirim love

Raskolnikov

Bronz Üye
tüm serinin en acıklı repliği olduğunu düşündüğüm repliği yazacağım buraya.

lyanna'sı uğruna isyan çıkarıp savaş başlatan ve 7 krallık'ı fetheden robert baratheon, kral olmuştu ama lyanna'sını kaybetmişti. o günden sonra tüm amacını ve hevesini yitiren robert kendini alkole, karıya kıza ve avcılık işlerine vermiş; krallığı tam anlamıyla boşlamıştı. zaten dizideki bütün hikaye o'nun trajik ölümüyle başladı.

bir gün cersei kendisine "o nasıl biriydi ve tüm bunlara değer miydi?" diye sorduğunda robert şöyle demişti:

"korkunç gerçeği öğrenmek ister misin? artık yüzünü hatırlayamıyorum bile. sadece o'nun hayatta gerçekten istediğim tek şey olduğunu hatırlıyorum. biri o'nu benden aldı, bıraktığı boşluğu 7 krallık bile dolduramadı."

ah be robert reyiz kjgvf şu dizideki en güzel seven adam sendin, en gerçek aşk seninkiydi.

Son düzenleme:

Canis Major

Gümüş Üye
i choose violence .

i dont believe you

kısaca cersei ve replikleri abi

Larien

Platin Üye
let me give you some advice, bastard. never forget what you are. the rest of the world will not. wear it like armor and it can never be used to hurt you.