sohbet odaları

Forumkolik.Net Açıldı!

Süleyman

Yazar
Çok medeni hareketler bunlar forum ortamlarında.
Düşünsene manavdan elma seçiyorsun karşıdaki marketin çalışanı gelip müşteriye diyor ki "ablacım bizim marketin de elmaları kütür kütür çoğ ğoş"
Manavın sahibi dönüp marketçiye "Hayırlı olsun açtınız marketi demek" diyor.
Hayırlı olsun elma çekti canımız.

Deep

Yönetici
Üst Yönetici
Hayırlı olsun kardeşim, umarım hak ettiğin değeri artık görürsün.

Rookie

Kayıtlı Üye
Forumumuzu ziyaret edip güzel dileklerini bırakan siz değerli arkadaşlara bende kendi adıma teşekkür ederim.

Güzel bir ivme yakaladık ilerleyen zamanlarda yeni bölümlerimiz açılarak sizlere daha faydalı olmaya çalışacağız ..

Siz değerli arkadaşlarımıza birkez daha teşekkür eder hayırlı geceler dilerim.

BlackdeviL

Vague

Yönetici
Yönetici
Hayırlı olsun , umarım istediğiniz yere el ele ulaşırsınız. Kayıt olalım hemen :)

Nicomedia

Bronz Üye
Üye olanlar üye olmayanlara söylesin.

Bahtiyar

Bronz Üye
Çok medeni hareketler bunlar forum ortamlarında.
Düşünsene manavdan elma seçiyorsun karşıdaki marketin çalışanı gelip müşteriye diyor ki "ablacım bizim marketin de elmaları kütür kütür çoğ ğoş"
Manavın sahibi dönüp marketçiye "Hayırlı olsun açtınız marketi demek" diyor.
Hayırlı olsun elma çekti canımız.
Evet öyle kesinlikle, elmalarımız taze efendim.

Maç var dediler geldik.. Biraz geç oldu emmeee hayırlı olsun tosunum @Bahtiyar
Hakkın ödenmez abim. Seviyorum seni.

Forumumuzu ziyaret edip güzel dileklerini bırakan siz değerli arkadaşlara bende kendi adıma teşekkür ederim.

Güzel bir ivme yakaladık ilerleyen zamanlarda yeni bölümlerimiz açılarak sizlere daha faydalı olmaya çalışacağız ..

Siz değerli arkadaşlarımıza birkez daha teşekkür eder hayırlı geceler dilerim.

BlackdeviL
Ersin'im emeğin tartışılmaz tabi. Zamanında biri demişti ki forum oyunlarında; dostlarını iyi seçen biri diye. Yanılmamış o arkadaş. Ben bu forumu kurmadan önce çok kişi ile konuştum. @Absent, AntepLi, No1(Asker), S4S bizim tayfa. Hepsi aç gelelim paşam dediler. Hani forum ile sınırlı değil. Zaten @S4S ile reel de fırsatımız oldukça görüşüyoruz. Yıkılmaz bir kalemiz var. Bazı fırsatçılara duyurulur. Dostumuz da var düşmanımız da ama aldırış etmiyorum dış bağlantılara. Yıllarca insanlara hizmet ettim. Yeri geldi kendi forumumu bırakıp sağlam oluşum olacak diyerek tüm desteğimi sağlamışımdır ama kişilik ve karakterimden ödün vermedim vesselam. Bu postta ilk alıntı ettiğim mesaja sanırım daha farklı cevap verirdim. İçinde hem pozitif, hem negatif bir düşünce var. Yine de detaylara takılmıyorum.

Üye olanlar üye olmayanlara söylesin.
Zorla getirip veya gönderme muhabbeti yok. Aksine zevk-i sefa, stres atmak için açıldı o forum. Bu yüzden bunu dert etmiyorum. Yeri gelir 7-8 kişi. Yeri geldi 15-17 kişi hiç farketmez. Foruma belli başlı bir kural bile atamadım. Ne gerek var? Kurallar çiğnenmek içindir ya hani hepimizin dilinde. Insan da zaten kişilik karakter olursa o foruma kötü şeyler yazmaz. Yazarsa da gereken yapılır. Yönetici kafasına göre kural koymadığı gibi üye görgü kurallarını bilmesi gerekir, ona göre davranır.

Kardeş bizim forumun kuralları yok. Olmayacak. Biz öyle de mutluyuz ama bazı soru işaretlerine cevap vermek te bana veya bu denli söz hakkına sahip insanlara düşer.

Son düzenleme:

Rookie

Kayıtlı Üye
Forumkolik.Net Yönetim Kadrosu

Bahtiyar

KahKaha

S4s
BlackdeviL

Absent

Painfully

aGna

Hunter47
vadikizi

Yönetim ekibi değiştikçe bu başlık altından bilgi verilecektir.

Son düzenleme:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 8)