Foruma geri döndüm özlediniz mi bakalım beni? :)

Özlediniz mi beni?

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nihilist

Bronz Üye
hemen gerekli düzenlemeleri yapıyorum. hatta if logosu yerine coolumsu'nun kafasını koymayı planlıyorum. böyle ekrana çıkacak zoom efektli hem de.
altında da : hey sen beni kıskanıyorsun, çekemiyorsun sloganı koyacağım.

Coolumsu bu fikre bayılmazsa tüm mal varlığımı Suriyelilere bağışlayacağım.

Nihilist

Bronz Üye
bu arada Suriyeliyim baştan diyeyim de, herhangi bi durumda kaynamasın :biggrin:
ama ''varlığım yok'' cümlesini kabul edemem onu da baştan diyeyim.

hahaha Melodram sen ileride zengin olabilecek bir potansiyel taşıyorsun. Hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun. İddaa'da 4 TL ile voleyi vurma çabaların gözümden kaçmadı.

Melodram

Gümüş Üye
hahaha Melodram sen ileride zengin olabilecek bir potansiyel taşıyorsun. Hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun. İddaa'da 4 TL ile voleyi vurma çabaların gözümden kaçmadı.
herkes bana bunu diyor ama daha ne kadar ilerleyeceğim bilemedim, ayağım çukura girdikten sonra zengin olsam ne fayda :(
ben 2 TL ile tek maçtan 17 bin kaçırmış insanım, 4 TL büyük para öyle deme :biggrin:

Nihilist

Bronz Üye
herkes bana bunu diyor ama daha ne kadar ilerleyeceğim bilemedim, ayağım çukura girdikten sonra zengin olsam ne fayda :(
ben 2 TL ile tek maçtan 17 bin kaçırmış insanım, 4 TL büyük para öyle deme :biggrin:

Herkes dediğine göre sendeki ışığı sadece ben görmemişim demek ki. 2 TL ile iddiadan para kazanmak zor olmasına rağmen 17 Bin TL kaçırmak çok ilginç işte.
Fakat, kumarda her zaman kasa kazanır, yol yakınken o 4 tl ile kendine bir çikolata al.

Melodram

Gümüş Üye
Herkes dediğine göre sendeki ışığı sadece ben görmemişim demek ki. 2 TL ile iddiadan para kazanmak zor olmasına rağmen 17 Bin TL kaçırmak çok ilginç işte.
Fakat, kumarda her zaman kasa kazanır, yol yakınken o 4 tl ile kendine bir çikolata al.
ve çikolatamı yerken de blackheart mal varlığını bağışlayacak duruma gelsin diye dua edeyim, belki daha kolay olur, günaha girerek değil de dua ederek para kazanırım :(
çikolatamı da gidip bir oyunda seninle paylaşayım bari, iyice puanım artsın. :biggrin:

Rose

Gümüş Üye
Nefret etmiyorum ama yokluğun huzur vericiydi.

Nihilist

Bronz Üye
ve çikolatamı yerken de blackheart mal varlığını bağışlayacak duruma gelsin diye dua edeyim, belki daha kolay olur, günaha girerek değil de dua ederek para kazanırım :(
çikolatamı da gidip bir oyunda seninle paylaşayım bari, iyice puanım artsın. :biggrin:

Ümit bağladığın konuyu tekrar düşün, elinden gelse forumun dört bir yanını fotoları ile doldurmaya meyilli olan Coolumsu : ))
Çikolatanı da kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez sözünü şiar edinerek paylaşman takdire şayan : ))

Ocean

Bronz Üye
foruma yeni giriş sayfamız ;

Son düzenleme:

Bahtiyar

Webmaster
hemen gerekli düzenlemeleri yapıyorum. hatta if logosu yerine coolumsu'nun kafasını koymayı planlıyorum. böyle ekrana çıkacak zoom efektli hem de.
altında da : hey sen beni kıskanıyorsun, çekemiyorsun sloganı koyacağım.

Şakası bile kötü başkan. Forumun hit ve online sayısını düşürmeye mi çalışıyorsun? Dost musun? Düşman mı? :biggrin:

Nihilist

Bronz Üye
Beni kıskanıp kıskanmadığın kontrol ediliyor hahahaha çok güzel olmuş.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Coolumsu sana bir sure UYE RESIMLERI ne konu acmayi yasakliyorum. Actigin konular silinip geri donusume tasinacak. BENI OZLEDINIZ MI? ben geldim? vb. konularini kapatiyorum. Bu islemler sonucu umarim forumun anasini aglatmaktan vazgecersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...