Excel sorunu hk

Bibliyo

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar,

Excel ile ilgili yasadigim bir sorundan dolayi yardima ihtiyacim var bilen bir arkadas varsa bakabilir mi ?

Sorun nedir ?

1 - Veri1 de X sutununda 70,33 yazan degeri Veri2 kisminda o gun ki gune gore atayacak. Ornek veri1 de 01.01.2021 veriyi girdik, otomatik olarak girdigimiz verinin degerlerini Veri2 01.01.2021 tarihli gune atayacak. Bu kisimda soldan saga islemi ile yapacagima dair bilgiler buldum ben ama pek alanim olmadigi icin icerisinden cikamadim.

Xander

Emektar Üye
Merhaba arkadaslar,

Excel ile ilgili yasadigim bir sorundan dolayi yardima ihtiyacim var bilen bir arkadas varsa bakabilir mi ?

Sorun nedir ?

1 - Veri1 de X sutununda 70,33 yazan degeri Veri2 kisminda o gun ki gune gore atayacak. Ornek veri1 de 01.01.2021 veriyi girdik, otomatik olarak girdigimiz verinin degerlerini Veri2 01.01.2021 tarihli gune atayacak. Bu kisimda soldan saga islemi ile yapacagima dair bilgiler buldum ben ama pek alanim olmadigi icin icerisinden cikamadim.
Merhaba ; Sorunu hala cözemediyseniz ise, size yardımcı olayım. Excel de grafik günlük rapor düzeltmeleriniz için, Grafikte yer alan sayılar, veri veri serisi arasında büyük değişiklik gösterirken veya karışık veri türleri fiyat ve hacim olduğunda, bir veya birden çok veri serisini ikincil bir dikey eksene değer ekseni çizin. Bunu yaptıktan sonra "ayarlar" bölümünden dil saat ve tarih ayarlarınızı kontrol edin. Bide hangi sürüm kullanıyorsunuz onu söylerseniz daha net bir şekilde yardimci olmaya çalışırım.

Bibliyo

Kayıtlı Üye
Sorunu cozduk hocam, gecte olsa yazdiginiz mesaj icin ayrica tesekkur ederim.