‘Eve ekmek götüremiyoruz’ diyen esnafa Erdoğan ‘Bu bana çok abartılı geldi’ dedi, çay dağıttı

Extraction

Bronz Üye
Partisinin 7. Olağan Kongresi için Malatya'da bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafla diyaloğu dikkat çekti. Servisçi olduğunu belirten vatandaş Erdoğan'a, "İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz" dedi. "Bu bana çok abartılı geldi" yanıtını veren Erdoğan, "Keyif çayı bu. Bu çayı iç" diyerek çay dağıttı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 7. Olağan İl Kongresi için geldiği Malatya’da vatandaşa otobüsünden çay dağıttı.

Erdoğan’ın bir vatandaş ile konuşması dikkat çekti. Servisçi esnafı olduğunu belirten vatandaş, “Pandemiden dolayı Sayın Cumhurbaşkanım büyük bir mağduriyetimiz var. 350 bin servişçi esnafımız Malatya’da sizden müjdeler bekliyor” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, “Ne müjdesi? Ben müjdeyi verdim zaten” diye karşılık verdi.

“BU ÇOK ABARTILI GELDİ BANA”

Esnaf, “İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz” diye sözlerine devam etti. Erdoğan, “Bu biraz bana abartılı geldi. Çok abartılı geldi bana” dedi.

Derdini anlatmaya devam eden Esnaf, “Sayın Cumhurbaşkanımız bütün ödemelerimiz devam ediyor, işlerimiz düştü” diye sürdürdü.

“KEYİF ÇAYI BU, İÇ”

Erdoğan, “Çok abartı…Düştü ifadene tamam, eyvallah. Ama eve ekmek götüremiyoruz dediğin zaman…” diyerek konuşmasını noktaladı.

Esnaf, “Servisçi gerçekten perişan. Gerçekten zor durumdayız” ifadelerini kullandı. Erdoğan ise “Keyif çayı bu. Bu çayı iç” diyerek çay dağıttı.

Görüntüleri CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba paylaştı.

Extraction

Bronz Üye
Ekmek yoksa pasta yiyinden, Keyif ÇAYI İÇe geldik :D

ArifÇ.

Özel Üye
Gezsin gezsin... oy oranı düşüyor böylece..

BuYuCu

Ji Te Dur im
Emektar Üye
Partisinin 7. Olağan Kongresi için Malatya'da bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafla diyaloğu dikkat çekti. Servisçi olduğunu belirten vatandaş Erdoğan'a, "İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz" dedi. "Bu bana çok abartılı geldi" yanıtını veren Erdoğan, "Keyif çayı bu. Bu çayı iç" diyerek çay dagitti.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 7. Olağan İl Kongresi için gittiği Malatya’da vatandaşa otobüsünden çay dağıttı.

Erdoğan’ın bir vatandaş ile konuşması dikkat çekti. Servisçi esnafı olduğunu belirten vatandaş, “Pandemiden dolayı Sayın Cumhurbaşkanım büyük bir mağduriyetimiz var. 350 bin servişçi esnafımız Malatya’da sizden müjdeler bekliyor” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, “Ne müjdesi? Ben müjdeyi verdim zaten” diye karşılık verdi.

“BU ÇOK ABARTILI GELDİ BANA”

Esnaf, “İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz” diye sözlerine devam etti. Erdoğan, “Bu biraz bana abartılı geldi. Çok abartılı geldi bana” dedi.

Derdini anlatmaya devam eden Esnaf, “Sayın Cumhurbaşkanımız bütün ödemelerimiz devam ediyor, işlerimiz düştü” diye sürdürdü.

“KEYİF ÇAYI BU, İÇ”

Erdoğan, “Çok abartı…Düştü ifadene tamam, eyvallah. Ama eve ekmek götüremiyoruz dediğin zaman…” diyerek konuşmasını noktaladı.

Esnaf, “Servisçi gerçekten perişan. Gerçekten zor durumdayız” ifadelerini kullandı. Erdoğan ise “Keyif çayı bu. Bu çayı iç” diyerek çay dağıttı.

Görüntüleri CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba paylaştı.

yoSun

Prenses Üye
Bıktım bu adamın insanlarla dalga geçmesinden:S

glu

Özel Üye
HAHAHAHAHAH

Merhum Levent Kırca yaşasaydı o bile bu denli trajikomik bir sahne çekemezdi. Gülüyorum çünkü artık üzülemiyorum. Bütün bu aşağılamalara rağmen "İnadına Reis"çi tayfa akıllanmıyor ve onların bu hallerine üzülemiyorum.

Yarmagül

Altın üye
Malatyalılar buna üzüldüüüüüü:(((( ne çayı ya

Melodram

Beyaz Atlı Prens
bundan sonra bana aşkını ilan eden, sürekli öven birine ''bu bana çok abartılı geldi, al şu çayı iç'' diyeceğim kesinleşti...
bi etsenize, deneyelim çalışıyor mu?

İnsomnia

Bronz Üye
Bu haber gün boyu aklımdaydı, ilk işim bu başlığa girmek oldu zaten gördüğünüz üzere. Nedenini açıklayayım:
Bu esnaf geçmişin makarnacı tayfasındandır diye kafama takıldı ki öyle bir haber gelmiş Akp üyesiymiş. Nasıl da çözmüşüm memleketi artık.
Bir makarnaya oyunu peşkeş çekenler bir makarnaya muhtaç kalsın, beter olsunlar. Az bile demiş Tayyip Erdoğan.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)