Eski Sevgiliden Gelen Dugun Davetiyesi

BuYuCu

Ji Te Dur im
Emektar Üye
İnsan huzunleniyor düşünün birşey yasiyorsun bir takim mazin var.birde bakıyorsunuz başkasıyla evleniyor.uyurken aklına geliyor gözlerin doluyo.
Kimseye kendini ifade edemiyorsun.

Edit: Gerçi ben eski sevgilimin dugununde halay çekip çeyrek altın takmış biriyim :D

yoSun

Prenses Üye
Bana gelmişti ama sevgili değildik karşı taraf bana aşıktı yıllarca ona aşık olmamı bekledi çok sevdi ama olmayınca olmuyor:) şimdi evli mutlu çocuklu:=) Allah hep güzellikler sunsun hayatına çok düzgün biriydi.

Stockholm Sendromu

Gümüş Üye
mutluluklar dilemek için ; rulo yapılır ve geri gönderilir.

Melodram

Beyaz Atlı Prens
eski sevgilim böyle bir manyaklık yapsa ne kaybettiğini bir kez daha anlasın diye en güzel abiyemle 32 saat pistte halay çekerim... umarım nikahı önceden kıymış olurlar zira barbara palvin olarak oraya giriş yaptığımda evet demeyi unutabilir.....

BuYuCu

Ji Te Dur im
Emektar Üye
Peki duygulandinmi yani istemsizcede olsa bir huzunlenme oldumu
Bana gelmişti ama sevgili değildik karşı taraf bana aşıktı yıllarca ona aşık olmamı bekledi çok sevdi ama olmayınca olmuyor:) şimdi evli mutlu çocuklu:=) Allah hep güzellikler sunsun hayatına çok düzgün biriydi.

BuYuCu

Ji Te Dur im
Emektar Üye
Bizim ortak arkadaşlarımız vardı.davetiye yollamış neyse gittim .Taki merasimi yapılınca goz göze geldik 'Gelinin Arkadaşından Bir Çeyrek Altın ' 'Anonsu Geldiğinde Başını öne eğmişti

Simdi bir kizi varmis :p
Tabiki de çünkü çok iyiydi aramız Yasin ile ve en zor zamanlarımda hep yanımda olmuş biri kendisi hem hüzünlendim hem mutlu oldum adına.

yoSun

Prenses Üye
Bizim ortak arkadaşlarımız vardı.davetiye yollamış neyse gittim .Taki merasimi yapılınca goz göze geldik 'Gelinin Arkadaşından Bir Çeyrek Altın ' 'Anonsu Geldiğinde Başını öne eğmişti

Simdi bir kizi varmis :p
Konuyla alakasız ama altın geçmiş Ben evlenince adana burması takarsın artık:D

BuYuCu

Ji Te Dur im
Emektar Üye
Vallahi bebeğim senin evlilik gibi birseyi hayal edemecegin için istersen diyarbakır burması takarim.
Konuyla alakasız ama altın geçmiş Ben evlenince adana burması takarsın artık:D

Nef'

Altın üye
Eski sevgili neden düğün davetiyesi gönderir ki , çok saçma
Nötr olsam bile ona karşı göndermem, gönderirse de aynen stokholm gibi rulo yapıp iade ederim, içine günün anlam ve önemini anlatan eşsiz bir resim çizerek .p
A aaa, ne asap bozucu bir şey .p

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)