En İyi Kaş Sabitleyici Ürünler

BuYuCu

Ji Te Dur im
Yılın EN’i
Katılım
Ağustos 22, 2016
Mesajlar
21,270
Puanları
93
Konum
Ankara & Diyarbakır
Tepkime puanı
8,227
Bazılarımız doğuştan kusursuz, dolgun ve içi dolu kaşlarla kutsanmışken bazılarımızın bu konuda birazcık desteğe ihtiyacı olabilir. Fakat kaşlarınız ne durumda olursa olsun kaş sabitleyici ürünlerden herkes faydalanabilir. Seyrek kaşlarınız ve boşlukları doldurmak için bir kaş ürününe ihtiyacınız varsa, biraz daha dolgunluk istiyorsanız veya yay gibi görünen kaşlarınızı şekillendirmek istiyorsanız, kaş sabitleyici ürünler harikalar yaratabilir. Kullanımı çok pratik olan, kaşlara hacim, derinlik ve istenen şekli veren en iyi kaş sabitleyicileri sizler için seçtik. İşte kullananlar tarafından en çok beğenilen kaş sabitleyici ürünler…

Makyaj rutininize neden bir kaş sabitleyici eklemelisiniz?​


Güzellik ürünlerini çok yakından takip eden kişilerin bildiği gibi makyajınızın görünüşünü tamamen değiştirecek bir ürün bulmak mükemmel bir histir ve kaş sabitleyici ürünler doğru seçildiği takdirde görünüşünüzü bir o kadar değiştirdiği için son yıllarda makyaj rutinlerinin ayrılmaz bir parçası haline geldiler. Kaş sabitleyiciler, maskara, sabun, mum gibi birçok farklı formda geliştirilmiş ürünlerdir. Düzensiz görünen kaşlarınızı gün boyu sürecek şekilde şekillendiren kaş sabitleyicileri ister renksiz ister renkli formüle edilmiş olsun kaşlarınızın doğal görünümünü korurken yüzünüze bir derinlik ve olgunluk katar. Yüzünüze bir çerçeve efekti veren kaşlarınıza bir daha fazla ilgi göstermenin hiçbir sakıncası olmaz. Ayrıca güzellik sektörü her ne kadar çok hızlı değişen ve sürekli yenilenen bir sektör olsa da tıpkı fondöten, ruj ve maskara gibi kaş sabitleyiciler de makyaj rutinlerinde kendilerine kalıcı bir yer edindiler ve gitmeye de hiç niyetli değil gibiler.


Benefit Cosmetics – 24-Hour Brow Setter Kaş Sabitleyici Jel​


Benefit Cosmetics’in laminasyon efektli şeffaf kaş jeli 24-Hour Brow Setter, esnek ve pullanmayan formülüyle kaşlarınızı şekillendirir ve dağınıklığını düzeltir. Çift taraflı fırçasıyla kaşlarınızı kolayca sabitlemenize ve şekillendirmenize yardımcı olur. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Jane Iredale – GreatShape Kaş Kiti​


Doğal görünen parlak ve pürüzsüz kaşlar elde etmek için tasarlanan Jane Iredale GreatShape kaş kiti, pigmentli bir kaş tozu ve besleyici botanik kaş mumundan oluşan bir settir. Suya dayanıklı ve mineral açıdan zengin olan kaş pudrasının üç ayrı rengi bulunmaktadır. Jane Iredale GreatShape kaş kiti, kaşlarınızı yumuşacık yaparken kalıntı bırakmayan bir formüle sahiptir. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Amazon’da Fiyatını Gör

NYX Professional Makeup – Control Freak Kaş Sabitleyici Jel​


NYX Professional Makeup Control Freak kaş sabitleyici jel kaşlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde sabitlemenin yolunu sunuyor. Vegan bir formüle sahip olan Control Freak kaş sabitleyici jel, kaşları doldurmak için kullanılan pudra ve kalemlerle harika bir uyum içinde çalışıyor. Yapışkan olmayan ve kalıntı bırakmayan formülüyle kaşlarınızın sahip olduğu kıvrımları vurgulayın. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumu: Kaşları benim gibi sürekli aşağıya doğru düşen, asla düzgün durmayan ve yönü belli olmayanlar varsa, mükemmel bir ürün. Artık bu tarz sorunlar yaşamıyorum desem yeterli olur bence

Pastel – Show Your Peace Kaş ve Kirpik Maskarası​


İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde kaşlarınızın ihtiyacı olan bakımı yapan Pastel Show Your Peace kaş ve kirpik maskarası, renksiz jel formülü ve hafif yapısıyla kaşlarınızı sabitler ve gün boyu düzenli bir formda tutar. Pastel Show Your Peace kaş ve kirpik maskarası vegan bir üründür. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumu: Ürün sarılmış bir şekilde sağlam geldi. Son zamanda çok fazla ünlenen sabun gibi olan kaş jelleri gibi değil onlar kaşı direkt cilde yapıştırıyorlar ama bu öyle değil. Kalıcılığı ise 7 – 8 saat.

Amazon’da Fiyatını Gör

Browwauw – Kaş Sabitleyici Sabun​


Browwauw Kaş Sabunu içeriğindeki at kuyruğu bitkisi (kırkkilit otu) ve bal özü ile kaşlarınızın beslenmesine yardımcı olurken kaşlarınıza daha dolgun ve doğal görünüm vermek, aynı zamanda kaşları istenilen şekilde biçimlendirmek için tasarlanmış bir kaş ürünüdür. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumu: Ürünü daha önceden de kullanmıştım, kaşları besleyip çoğalttığı için ikinciyi aldım ama ben resmen kullanmayı bilmiyormuşum! Fırçayı hafif ıslatıp kullandım RESMEN KAŞLARIMI ARŞA ÇIKARDI! Sabitlemesi inanılmaz iyi, daha önceden denediğimden biliyorum kaşları aynı zamanda besliyor. Ancak jeli tam bir fiyasko, kararsız kaldıysanız sabununu alın mutlaka. Ben jelini de denemek istediğimden aldım ama çok pişmanım.

Amazon’da Fiyatını Gör

Essence – Kirpik & Kaş Jel Maskara​


Sadece kaşlar için değil aynı zamanda kirpikler için kullanıma uygun olarak formüle edilmiş olan Essence kirpik ve kaş sabitleyici jel maskara, renksiz bir yapıdadır. İçerisinde panthenol olan Essence kaş maskarası, kaşlarınızı ve kirpiklerinizi besler. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumu: Günlük kullanıma uygun, ahım şahım bir şey beklemeyin. Kalıp gibi kurumuyor, ilk sürdüğümde su sürmüşüm gibi hissettim hatta. Birkaç kez geçiyorum üstünden evden çıkmadan. Benim kaşlarım ince ve gür değil. Ben memnun kaldım. Tabi gün sonuna kadar da sabitlemiyor ama fiyat performans olarak baya uygun bence.

Amazon’da Fiyatını Gör

L’oreal Paris – Brow Artist Plump & Set Kaş Sabitleyici Maskara​


Gün boyu kalıcı ve kusursuz görünen kaşlara sahip olmanız için geliştirilmiş olan L’oreal Paris Brow Artist Plump & Set kaş sabitleyici maskara, çok kıllı küçük fiber fırçayla birlikte kaşlarınızın daha dolgun ve güçlü görünmesine yardımcı olur. Suya ve tere karşı dayanıklı formüle sahip olan L’oreal Paris Brow Artist Plump & Set kaş maskarası, şeffaf bir üründür. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumu: öneri sayesinde aldım ve çok memnun kaldım gün içerisinde kaşlarınızın şekli asla bozulmuyor ve aşırı şekilde düzgün kalıyor kaşları sabitliyor ve aynı zamanda kaşlarınızı güçlendiriyor kesinlikle almalısınız.

Amazon’da Fiyatını Gör
 

Run

Exilium
Prens Üye
Katılım
Mart 26, 2019
Mesajlar
12,976
Puanları
93
Konum
Adana
Tepkime puanı
6,724
@Klaus pergel kap gel bakalım, sana ideal bir kaş nasıl olur, kavis ayarı nasıl verilir öğreteyim. Geometri ile aram iyidir her ne kadar lise yıllarında sıfır alsam da.
 

Melodram

Altın üye
Katılım
Mart 24, 2019
Mesajlar
9,513
Puanları
93
Tepkime puanı
14,890
benefit en iyisiydi de artık kaş sabitlemesek de olur diyoruz... trendyolda birkaç wax var çok iyi.
 
Üst