Ebru Polat'tan olay 'külot' sözleri!

Sanem

Yönetici
Supervisor
Katılım
Nisan 7, 2019
Mesajlar
12,781
Puanları
93
Tepkime puanı
8,897

Ebru Polat'tan olay 'külot' sözleri! ''Bu sektörde kim temiz be!''​İzzet Yıldızhan ve Hande Yener arasındaki 'külot' tartışmasına, ünlü şarkıcı Ebru Polat da katıldı. Polat, ''Bu sektörde kim temiz be! Kimi kandırıyorsunuz siz.'' diyerek, ünlü isimlerin birbirini hedef almasına tepki gösterdi.​

Ebru Polat'tan olay 'külot' sözleri! ''Bu sektörde kim temiz be!''

Al Sana Haber programında yorumcu koltuğunda oturan ünlü şarkıcı Ebru Polat, İzzet Yıldızhan ve Hande Yener arasında çıkan 'külot' kavgası için ''Hepsi aynı b..kun sarısı'' ifadelerini kullandı.

''KAVGALARINIZ BİLE SEVİYESİZ!''​

Ebru Polat, magazin gündemini kasıp kavuran 'külot' tartışmasına, ''Instagram'da kavgaları izliyorum. Bir külottan çıktı kavga. O ona laf çarpıyor, öbürü gündem olmak için işin içine giriyor. Herkes, her şeyi bir şeyiyle vuruyor. Halbuki hepsi aynı b..kun sarısı. Bu sektörde kim temiz be! Kimi neyle kandırıyorsunuz siz.'' diyerek, ''Ne kadar basitsiniz. Kavgalarınız bile seviyesiz'' ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?​

İzzet Yıldızhan'ın, Gülşen ve Hande Yener'in iddialı sahne kostümleri için söylediği ''Külotla da sahneye çıkmayın ya. Sizi aileler izliyor'' yorumu, magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcı Hande Yener, İzzet Yıldızhan'a ''Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor.'' yanıtı verdi.
'Külot' kavgasına Ebru Polat da katıldı! ''Bu sektörde kim temiz be!''

Yener'in sözleri sonrası, İzzet Yıldızhan'ın 2011 yılında otel odasında yaşanan grup seks skandalı yeniden gündeme geldi. Küplere binen İzzet Yıldızhan, ''Hande Yener'in benim için yazdıklarını hakaret sayarım. Yüreği varsa paylaşımına ismimi yazsın'' dedi.
'Külot' kavgasına Ebru Polat da katıldı! ''Bu sektörde kim temiz be!''


''OTEL ODASINDA BASILAN SEN DEĞİL MİYDİN?''​

Al Sana Haber programında da masaya yatırılan 'külot' tartışmasına, Seyhan Soylu'nun sözleri damga vurdu. Soylu, İzzet Yıldızhan'ı eleştiren Nihat Doğan'a ''Sen bunlara laf söylüyorsun ama aralarında en zamparası da sensin. İzzet Yıldızhan ile otelde basılan sen değil miydin?'' sözleriyle tepki gösterdi. Soylu'nun çıkışı karşısında öfkelenen Nihat Doğan ise ''Elimde çırılçıplak fotoğrafların var. Kafamı bozarsan buradan paylaşırım'' diyerek, Soylu'ya gözdağı verdi.
 
Son düzenleme:

Run

Exilium
Prens Üye
Katılım
Mart 26, 2019
Mesajlar
13,122
Puanları
93
Konum
Adana
Tepkime puanı
6,837
Memeler biraz sarkmış gibi ama olsun, olay ne arkadaşlar.
 

Yarmagül

Prenses Üye
Katılım
Ekim 2, 2012
Mesajlar
15,457
Puanları
93
Yaş
31
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
7,805
Handenin dötü
Kayseriden tatlı
İzzetin grup sexi
Ebrunun silikonları konu çorba olmuş ajsmx sj
 

Karma

Elmas Üye
Katılım
Eylül 7, 2015
Mesajlar
23,379
Puanları
93
Tepkime puanı
1,571
biri diyor kim temiz
diğeri aynı boksunuz
öteki çıplak fotoların var
bi ara tecavüz ettin muhabbeti oldu
hop öpüşüp barıştılar
 
Üst