Dünyanın En Pahalı 20 Resmi

Havayıdişleyenadam

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Bu sizin verdiğiniz hissiyat doğrultusunda gerçekleşen bir olay , aslına bakarsanız benimle bir alakası olmadığını göreceksiniz.
Tutamayacağım sözler vermemeye çalışan bir kimse olarak biliyorum kendimi '' bu arada söz vermemişim :) '' Ama iyi bir dinleyici olduğumu düşünüyorum genel anlamda.

Düşüncenin asıl sebebini öğrenmiş olduk bu vesileyle , bakış açısı farklılığı.
Yaşanılması gereken şeyleri yaşıyoruz haliyle ve maalasef , iyi kötü hepimizde biraz yeri var bu tür olayların bir çoğu ders alınması gereken konular.

Olmadı siz ikram edersiniz ; ne dersiniz ? Diyarbakır biraz uzak ama şöyle yaparız , Ben kendi kendime ısmarlamak suretiyle bir adet çikolatalı kek alırım ve siz ikram etmişsiniz gibi yerim ' bence güzel fikir '.
Ahahaha neden olmasın :P

Zevzek pazar gününün farklı bir sebebi var o zaman , paylaşmak istemediğiniz bir sebep olabilir.
Biraz beyin yoran bir cümle olmuş haklısınız , ki zaten hepimiz yorgun beyinlere sahibiz diye düşünüyorum.

buralarda buna benzer sanat eserlerine rast gelmeniz pek mümkün değil ama olurda kuş taşa çarpar ve denk gelirsem ilk işim sizi haberdar etmek olacaktır.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.