Düğünde gelinden daha güzel olan kişi sorunsalı

Gamze

Üye
arkadaşlarım hariç düğünlere gitmiyorum ama zaten arkadaşlarım hep güzellll maşallah

Bi ara denesem mi bu durumu dllslxld

Lefty

Yönetici
Board Admin
Gelin heyecandan etrafını görebiliyor mu ki?
Düğünlere çok özel birileri değilse katılmıyorum ancak böyle bir örneğe de denk gelmedim.:)

Publisher

florebo quocumque ferar
Özel Üye
her düğünde boyu 1.75 olan ya yabancı ülke vatandasi ya da manken gibi olan herkesin ona baktığı çok güzel o kadın...yapacak bir şey yok, ben bile vay anasını fiziğe bak diyorum...

BuYuCu

Üye
Vallahı arkadaslar ben düğünde sadece takı merasımını özellıkle takıp ettim . Hatta düğünden sonra hanım ile uc gun videoyu ızledık kım ne getırmıs kım ne hedıye etmıs dıyerek.
gelınden guzel yada çirkın olmasından zıyade bence gelının güzelliği önemlı idi. Onuda güzel olduğu için aldım zaten :D

wiltord

Altın Üye
düğüne gelenler zaten maşallah podyuma çıkacak gibi hazırlanıyor

yeLda

Özel Üye
Öyle bir şey var mı gerçekten? Gelin düğüne gelen konuklarla kıyaslanmaz bile. Gecenin yıldızı odur ve diğerleri arasında güzel olanlar da vardır. Bu tarz düşünceler hastalıklı geliyor bana.

Serçe

Üye
Öyle bir şey var mı gerçekten? Gelin düğüne gelen konuklarla kıyaslanmaz bile. Gecenin yıldızı odur ve diğerleri arasında güzel olanlar da vardır. Bu tarz düşünceler hastalıklı geliyor bana.
Hastalıklı düşünceler hastalıklı insanlar dan çıkar ve kadınların ne kadar ileri gidebileceklerini tahmin edersin sende sanırım :))

Süreyya

Ego sum Principium mundi et finis seaculorum.
Elmas Üye
Gelini gölgede birakmak istemeyip, en sade ve gösterissiz hali ile dügüne giden hanim kizlarimiz...bal olsaymissiniz.

Stockholm Sendromu

Özel Üye
Gelini gölgede birakmak istemeyip, en sade ve gösterissiz hali ile dügüne giden hanim kizlarimiz...bal olsaymissiniz.

aşko bizde öyle bir şey yok.... herkes şu şekilde çıkıyor sahneye.fdlkgfg

Melodram

Özel Üye
çirkinler evlendiğine şükredeceğine bir de düğünde ondan güzel olanları mı kıskanıyor, rezalet… senin için masrafa girdi o insanlar nankörlüğün lüzumu yok. :emoji_unamused:

Angie

Elmas Üye
21,498
Benim çok önemsediğim şeyler değil bunlar. Hatta gelinlikle bile gelebilirler.

Üst Alt