sohbet odaları

döngüsel - dönüşüm

Mathilda

Gümüş Üye
onun da bi konusu olmalı:hi:
sıradışı desem yeterli olacak sanki, öyle güzel yorumları var çünkü.:dyg:
uzaktan uzağa dikkat cezbeden.

hadi bakalım döktürün:heyoo:

Grifikir

Altın üye
Tanımıyorum sonra güzel bişi yazarım :T:

W

Platin Üye
Birebir muhabbetim olmadi fakat yansittigi kadariyla soylemem gerekirse; mesafeli,dikkatli, umursamaz bir yapisi var gibi. Ic dunyasini yine kisisel sayfasindan anlayabiliriz .p Memur gibi gelir gider. Kimsenin tavuguna kis dedigini gormedim.)

ßaşak

Altın üye
Ben ona cok zekisin dedim ve hala arkasindayim bu fikrimin hem cok zeki hem cok icten ve naturel. Zamanla daha cok kaynasacagimiza eminim sadece burda kalmayacaktir arkadasligimiz. Oda isterse tabiki:)
Hep boyle kal gercekten cok guzel disardan gorunusun:p

HosgeldinHarunAbi

Bronz Üye
Zannedersem forumdaki en güzel kişisel sayfalardan birisine sahip, denk geldikçe uzaktan uzağa takip ediyorum. Çizgisi muazzam.

Maria Puder

Platin Üye
Derin çok derin.. istiridyenin içinde inci tanesi bulursunuz kesfettikce. İşte onun içinde aynı şey geçerli bence. Hiç konuşmadık ama öyle düşünüyorum. Oturup kahve içip saatlerce konuşup bir şeyler paylasabileceginiz ince ruhlu biri bence.

Bunların hepsini yazdığı cevaplardan yola çıkarak düşündum.

Akhilleus

Bronz Üye
Bir @Kızıl_mavi olmasa da :p forumun fikir sanat üstadlarından oluyor kendisi :) sıkı takibimde yorumlarını okumak bile bu kadar keyifliyse acaba karşılıklı bir çay içsek kendini bize hoş muhabbeti ile hayran bırakabilir diye düşünüyorum. Umarım tanıma fırsatımız olur bu güzel insanı :) Sanırım bu kadar diyeceklerim koşarak burayı terk ediyorum :D

Kırmızı

Bronz Üye
Şu sanal platformların yapay,saldırgan,samimiyetsiz insan yığınlarının aksine,kendi gibi olup bunu ustalıkla yazıya dökebilen ender insanlardan izlenimini verdi bana. Her zaman böyle şeffaf kalmanız dileğiyle...

Kızıl_mavi

Üye
Bronz Üye
Hayatı bir tur dönüp ikinciye çıkmış bir olgunlukta, kahvenin telvesi kadar güzel bir tat bırakan sohbetiyle, varlığını her kelimesinde büyüten bir insan. Ufak adımlarla sessiz sessiz kıyısından geçerken konuların o kendinden bıraktığı küçük kırıntıları her okuduğumda saatlerce her kelimeye kattığı anlamlar büyülemiştir beni.

Bilirim ki bu kadar güzel insanlar çok zor oluşurlar, bilirim ki sözleri az olan insanlar daha duygusaldır. Ama @döngüsel benim bildiğim insanlardan biri değil benim her gün öğreneceğim bir insan.

Arkadaşım, dostum, canım, değerlimsin.

Kızıl_mavi

Üye
Bronz Üye
Susunca beni anlıyor musun? Yada suskunluklarımızı mı paylaşyoruz ? Maria Puder senin için çok derin demişti. Süper bir tanımlamaydı. O kadar derinsin ki sığamadığın kabuğundan dışarı çıkmak yerine içine özüne doğru taşıyorsun. Ne kadar uzaksa kelimelerin kendinden o kadar çok içine giriyorsun dünyanın, ne kadar çoklaşıyorsa kelimelerin o kadar çok kaçıyorsun dünyandan.

Çok yaşamış insanlarda gördüğüm özellik var sende. Her şeye gülebilecek kadar olgun, ama bir adım geride duracak kadar ürkek. Arkadaşım dostum değerlim, umarım bir gün beni kırmaktan korkmayacak kadar rahat olursun. Çünkü kırılmaktan korkmayacak kadar değerlisin benim için.

Azze

Bronz Üye
Yokluğumda beni özlemiş gözleri aramış güzel insan,çok tanımasam da yazdıklarını okuduktan sonra çıkardığım sonuç şu;
şuraya fazlasın sen biliyorsun değil mi ? : )

malumatfuruş

Gümüş Üye
güzel yorumlarıyla dikkatimi çeken üye, hakkında da pek güzel yorumlar yapılmış zaten tahmin ettiğim gibi.

Çavlan2

Bronz Üye
İyi ki burda dediğim,ılımlı,bilinçli,iyi niyetli bir insan.:ks:
Sen hep yaz,hep okumak isterim.
Sevgilerle

hıhım

Bronz Üye
avatarı beynimi yakan bi filmden onu gördükçe o geliyor aklıma

Kırmızı

Bronz Üye
İlk gördüğüm anda içimden geçen ilk cümle "bu insanla dolu dolu sohbet edilir,iki lafın beli kırılır"olmuştu. Zaman içerisinde gözlemleme fırsatım oldu ve hislerimin kuvvetli olduğunu bir kez daha anladım. Ölçülü duruşunu,samimi cümlelerini beğenmemek ne mümkün?
Bir gün bir yerlerde kesişsin yollarımız denize karşı kahve içip iki kelam edelim olur mu?
Sevgiyle...

Alin

Bronz Üye
ben onun yorumlarını okurken zevk alıyorum çünkü yüzümde güzel tebessümler oluşturuyor .Zeki olmasının yanında çok tatlı böyle güzellikler forumda az sayıda.öpüyorum buradan seni.

Mueddeb

Platin Üye
Yorumları çok eğlenceli ve epsrili=) Uzaktan takip ediyorum.Sevdim=)

Azze

Bronz Üye
Ben seni pietaya hiç benzetmedim hatta alakanız bile yok bana göre.
Fazlasıyla zekisin ve bu zekiliği kibir ile süslemiyorsun,yeri geldiğinde kendini fazlasıyla eleştirebiliyorsun kendini tanıyan ve bilen insan pişmiş insandır, en büyük farkın bu bence : )

heLen

Gümüş Üye
Tanışmadık ama yorumlarını ve kişisel sayfasını takip ediyorum ayrıca nickini çok beğeniyorum.

P

Phoibos

Guest
Zekasının ne ile, nasıl ölçüldüğünü, hangi tür zekasının gelişmişliğinden bahsedildiğini merak ettiğim üye. Ne yaptılar ona?

Bir insanın zeki olduğuna kanaat getirmek, kanaat sahibini zeka seviyesi belirleme mertebesine koyar aynı zamanda. Bana da bir terfi layık görsünler.

Severim sizi.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 1, Misafir: 5)