sohbet odaları

Anna Karenina (Namıdiğer pörli :p )

Anna Karenina

Altın üye
Ah be Anna hanimcim, nerelerdesiniz ? Siz gideli ne Sabrinalar, Ciaralar,Denisler ne firtinalar atlattik bir bilsen ? Depremler oldu siz yoksunuz, ulke yine yangin yerine cevrildi, forum bile bastan asagi yenilendi, duydunuz mu Suriyeliler gidiyor, ve fark ettim ki hep siz gidince oluyor bunlar. Durumunuzdan az bucuk haberdarim, umarim gecmistir, gecmediyse de gecmis olsunlar diliyorum. Sensiz ruya yorumlamak bile icimizden gelmiyor, gozlerimiz yolda sizi bekliyoruz, sevgi ve umut dolu gozlerle, gelin hep birlikte bakalim inceliyelim hali desenlerini, irc dunyasindaki komutlara sacma sapan yorum yapip uyari alalim yonetimden, birlikte gulelim, birlikte sacmalayalim, cunki senle sacmalamaktan cok haz aliyorum……
Ahh W hanımcım... Benim olduğum yer nasıl bir cicek bahcesiyse, olmadığım yer bir yangın yeridir efendim... Hic beklenmedik bir veba ile karşı karşıya kaldık.. Benim gelmem içinse bu veba, evet efendim geldim... Artık bitmesini diliyorum....... Şu karantinada olduğum günlerde düşünecek cok boş zamanım oldu.. Cok düşündüm.. eldeli hesaplar içinde kayboldum... Beynimin içi carşamba pazarı gibi... Ptt önü gibi... Kaybolmamak mümkün mü... Ama kalbim öyle mi?
Rengarenk ışıl ışıl pavyon ışıkları gibi yanıp yanıp sönüyor... slkj işte siz o mekanın sahibisiniz efendim...
...
Bana nerelerdesin diyen hanımefendiler yaprak gibi etrafa savrulmuşlar... Hadi gelin bana hesap sorun... Nerelerdesin sen diyip yakama yapışın..... Bi köşeye cekip üstüme üstüme gelin.....

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 2, Misafir: 25)