sohbet odaları

3 İpucuyla Gigi Hadid'in Altın Işıltılı Gece Makyajı

kLara

Gümüş Üye
Katılım
11 Mayıs 2019
Mesajlar
5,976
Puanları
93
Konum
Ankara
Tepkime puanı
4,181
MTV Video MUsic Awards kırmızı halısında Gigi Hadid adeta altın bir tanrıça gibiydi. Işıltılı elbisesi ve ışıltılı güzellik portresi Gigi'yi gecenin yıldızlarından biri yapan en önemli detaylardndı. Gece makyajını bu kez altın ışıltılı bir renk paletinden seçen Gigi'nin görünümü ferah ve etkileyici bir güzellik portresi isteyenlere ilham veriyor. İlham panomuzun baş köşesine yerleşen bu görünüm için 3 güzellik ipucunu bir araya getirdik.

1/3

Degrade Işıltı
Gigi Hadid'in bakışlarına çekik, gizemli ve seksi bir görünüm veren teknik makyajdaki her geçişin degrade bir uygulamayla yapılması. Göz pınarlarında en açık tonla başlayan far, dış kenarlara doğru kademeli bir şekilde koyultulmuş. Hatta Gigi'nin eyeliner'ı bile geçili ve beli belirsiz dağıtılmış. Keskin sınırlardan uzak bu göz makyajı Gigi'nin bakışlarına daha ferah bir görünüm katmış.

2/3

Çerçeveli Dudaklar
Gigi'nin bakışları görünümüne ferah bir aura verirken, dudakları ise yıldızın gece makyajına ağırlık ve feminenlik katıyor. Eski Hollywood esintileri taşıyan çerçeveli nude dudaklar Kim Kardashian'dan Emily Ratajkowski'ye, şimdi de Gigi Hadid'e birçok ünlünün gözdesi. Dudak çizgisinin hemen dışından çizilen koyu tonlu bir sınır ve içine uygulayacağınız saten bitişli, kalemden birkaç ton açık rujunuz daha dolgun dudaklar için birebir.

3/3

Yüksek Doz Highlight
Gigi Hadid'e altın tanrıça görünümünü veren detay makyajında kullandığı yüksek doz ışıltı. Bu sadece ünlü güzelin altın tonlu göz makyajı için geçerli değil. Elmacık kemikleri, kaş ortası gibi yüzün yüksek bölgeleri dışında Gigi'nin omuz ve köprücük kemiklerine uyguladığı vücut highlight'ı, süpermodelin hem bronz tenini ortaya çıkarmış hem de görünümüne daha seksi bir hava katmış.
 

Mastor

Özel Üye
Katılım
11 Nisan 2013
Mesajlar
22,337
Puanları
93
Konum
Terra Mater
Tepkime puanı
2,864
Kırala Hn. Gigi Hadid gelsin de sizin maykaşınızı yapsın, siz niye yapıyorsunuz, o kim ya o kim ?
 

Morsalkım

Altın üye
Katılım
14 Şubat 2015
Mesajlar
10,949
Puanları
93
Konum
Gece'den
Tepkime puanı
1,167
Mavi gözlü olsaydın yakalayamazdın bu tonlarıı. p
Yine diyorum bir Bella değilsiiin.:(
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 1, Misafir: 8)

Üst